• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zimní sraz 2014 - jeseníky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5855
  • Vytvořeno

DeletedUser5855

Guest
HEZKÝ DEN VŠEM WESTÁKUM
:hoj:
Uveřejňuji pozvánku k zimnímu srazu, který se i letos bude konat v horské chatě za doprovodného programu lyžování, koulovaček a sáňkování.

KDY
V termínu od 7.2-9.2.2014

KDE
Jeseníky - Karlov pod Pradědem
chata: www.marionjeseniky.cz

CENA
Cena se pohybuje od 500-600 Kč za celý víkend. Cca 100m lze zajistit stravování, využítí saunu se slevou, zapůjčení lyřažského vybavení popřípadě nějaké slevy na vleky.

ZÁLOHA:
Zálohu za chatu je nutné uhradit majiteli chaty do 30.11.2013
Proto prosím všechny zájemce, aby do 30.11.2013 napsali přihlašující telegram a poté zaslali zálohu ve výši 300,-Kč na účet:
2108397133/0800 NEZAPOMEŇTE TRADIČNĚ UVÉST SVŮJ NICK, AŤ VÍM KE KOMU JEJ PŘIŘADIT.

To snad to nejdůležitější, bližší informace se ptejte u mě, v nejbližší době Vás budu informovat o dalších náležitostech :)

Ladyna♥:bandita:
 

DeletedUser5855

Guest
Zdravím všechny west pardály,
zde je poslední poskytnutí všech dostupných informací ohledně Zimního srazu – Jeseníky 2014.
MÍSTA JSOU JEŠTĚ VOLNÉ PRO ZÁJEMCE!!


Příjezd na chatu: chata je pro nás volná 7.2.2014 od 14:00 hodin. (já dorazím cca kolem 15:00hod.)
Místo příjezdu : Karlov pod Pradědem, chata Marion
Kontaktní informace: rychlý telefon 608 827 550
Email: chata.marion@seznam.cz
Ještě sháním GPS informace, takže dodám podle toho zda mi budou majitelem poskytnuty 
Odjezd: v neděli do 12:00 hodin bychom měli vyklidit chatu. Čas je zhruba, tak si podle toho naplánujte vlaky, popřípadě odvozy atd…
Pro lyžaře: vleky cca 200 m od chaty, možnost zapůjčení celé výbavy, pro skupiny více jak 10ti osob nám může majitel chaty zajistit slevy.
Sauna: v sobotu od 17:00 -19:00 hodin je zajištěna sauna. Cena bude cca 900,- Kč za celou dobu využití. Můžeme se všichni průběžně prostřídat, sauna je ve velikosti 8 osob. Každého by to vyšlo max na 50 Kč.
Program: Na sobotní večer mám připravený program. Na další dny a na denní zábavu budu ráda, když každý zvážíte a vezmete sebou společenské hry. Na páteční večer mám přislíbeno od J.B.Hickoka taky jednu zábavičku.
Jídlo a pití: Každý si vezme, co pojme a s čím se bude chtít podělit . Letos nebudu plánovat žádné kuchařské umění, je náročné vařit pro tolik lidi a krade to čas  Kuchyně na chatě jsou volně k dispozici a vaše kulinářské pochoutky jistě neodmítnu já ani ostatní. Kafe, čaj, i cukr taky prosím sebou. Každý pijem něco jiného a po loňských zkušenostech se vše pak tahalo domu.
PIVO: Kdo by měl zájem o pivo, tak se domluvíme na místě. Jinak si berte lahváče. Vedle Chaty Marion je i chata Edison, kde je restaurace a kdo by měl vyloženě absťák může skočit na pivko i tam
Sebou si vemte především dobrou náladu, sportovního a soutěžního ducha, teplé zimní oblečení a něco na zahřátí.
Na všechny se moc těším pozdravem Ladyna ♥
PS: Ještě dodatek, jsou stále volné místa, pokud máte nějakého zájemce. Prosím taky ještě jednou o nahlášení. Případné další informace sdělím osobně, buď na FB nebo na westu.
SEZNAM
lady E - 300,-
Rathy - 300,-
Perry Rhodan - 300,-
Eo.wirth - 300,-
marlu - 300,-
Maxxima - 350,-
maxx0007 - 350,-
Hyso - 300,-
Pegii - 300,-
ferjir - 300,-
dupp - 300,-
thelvyn - 300,-
hadralion - 500,-
??? + 1 - 500,-
bogdys + 1 - 400,-
sinka – 300,-
Pif - 300,-
Avechucho + 1 – 600,-
MSČ -
mates21014 -
freezová -
Ted bundy -
sinka – 300,-
Pif - 300,-
trpaslík112 -
Kasperli -
J.B. Hickok -
tomysiky -
bud bones -
eligia -
malakrysa -
hroznys + 1 -

GPS souřadnice: 50°1'30.309"N, 17°16'36.115"E

Hudbu berte sebou, je možné CD, DVD, i flashky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru