• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zimní událost 2023

Pár detailů:

...Mějte tedy oči otevřené! V některých sněhových vločkách budete moci místo dárku najít nové předměty k plnění úkolů. Tyto předměty budete potřebovat k dokončení některých úkolů.

V některých zasněžených větvičkách budete moci místo dárku najít nové úkolové předměty. Tyto předměty budete moci použít v naší zbrusu nové úkolové řadě. "Zimní soutěžní klání". ....


1. chyba: místo sněhových vloček mají být v oznámení větvičky
2. Celkově je tato vybraná skladba textu jalová a opakující se. Navrhovaná úprava - ...Mějte tedy oči otevřené! V některých větvičkách naleznete nové předměty, které budete moci použít k plnění úkolů v naší zbrusu nové úkolové řadě s názvem "Zimní soutěžní klání". ...

Nápoje na zkušenosti jsou hodně dobrý drop, chválím jejich přidání.
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Mírně demotivující je, že ze 100 vloček člověk dostane 46-63 věcí naprosto k ničemu (úkolový nesmysl, sběratelská karta) - pokud jich teda na quest nebude potřeba 5/6. Taky se divím, že se nepřidala s novým rokem truhla Vánoce 2019 (stejně je ještě víc k ničemu než ty z roku 17 a 18).
 
@raketak95 : U úkolových předmětů se tu o asi o dva updaty zpět brečelo, že asi teoretický asi 200% drop je pro mrtváky málo, takže asi nejde zavděčit všem.
Jinak, já osobně to beru jako věci zadarmo a navíc, tak s tím až takový problém nemám, prakticky mi vadí jen lahvičky Posilnění. Vánoční truhly jsou sice taky za trest, ale ty se aspoň za +- 20k se dají střelit dědkovi a 20k mi nevadí :-)
 
Pár detailů:

...Mějte tedy oči otevřené! V některých sněhových vločkách budete moci místo dárku najít nové předměty k plnění úkolů. Tyto předměty budete potřebovat k dokončení některých úkolů.

V některých zasněžených větvičkách budete moci místo dárku najít nové úkolové předměty. Tyto předměty budete moci použít v naší zbrusu nové úkolové řadě. "Zimní soutěžní klání". ....


1. chyba: místo sněhových vloček mají být v oznámení větvičky
2. Celkově je tato vybraná skladba textu jalová a opakující se. Navrhovaná úprava - ...Mějte tedy oči otevřené! V některých větvičkách naleznete nové předměty, které budete moci použít k plnění úkolů v naší zbrusu nové úkolové řadě s názvem "Zimní soutěžní klání". ...

Nápoje na zkušenosti jsou hodně dobrý drop, chválím jejich přidání.
Čisto technicky a lingvisticky, obe formulácie majú iný význam. V tej originálnej od miko sa hovorí o rôznych predmetoch vrátane tých k plneniu úloh. V tvojej formulácii sa hovorí len o úlohových predmetoch, no plnenie úloh nechávaš v rozhodnutie hráča.

"So, keep your eyes open! In some snowflakes, you will be able to find new quest items instead of a gift. You will need these items to finish some of the quests."

Ako polokvalifikovaná prekladateľka by som to z rýchlika preložila (do slovenčiny, hej) takto: Takže majte oči otvorené! V niektorých vločkách (áno, aj v anglickej sa pomýlili, preto je dôležité prekladateľom dávať celý kontext, nielen text) nájdete miesto darčekov úlohové predmety. Tie budete potrebovať na dokončenie niektorých úloh.

Záver: Preklad, ktorý priložila miko je doslovný a špecifickejší, v USA by sa s ňou nemohli súdiť za to, že ľuďom padlo niečo iné okrem "nič" alebo "úlohový predmet" :D
 

raketak95

Člen týmu
@raketak95 : U úkolových předmětů se tu o asi o dva updaty zpět brečelo, že asi teoretický asi 200% drop je pro mrtváky málo, takže asi nejde zavděčit všem.
Jinak, já osobně to beru jako věci zadarmo a navíc, tak s tím až takový problém nemám, prakticky mi vadí jen lahvičky Posilnění. Vánoční truhly jsou sice taky za trest, ale ty se aspoň za +- 20k se dají střelit dědkovi a 20k mi nevadí :-)
Tak to se dalo vyřešit 3 způsoby - snížím požadovaného počtu v questu ze 4 na 2-3 se zachováním dropu kolem 8% (z té klikačky popadá víc použitelných věcí než teď), zvýším drop, jak to udělali (což demotivuje lidi, co neplní questy, nezajímají je sbírky a z té klikačky chtějí jen něco s minimálním herním přínosem ve formě hodu dědkovi) nebo to strčím do Shopu za upd (čímž teda zničím část interakce mezi hráči > což teda dělám i tím, že to dám všem). Že si vybrali, z mýho pohledu, tu nejblbější možnost - za to já nemůžu...
 
Naposledy upraveno:
Napadá mě ještě lepší způsob než všechno tohle: upravit dědka farmáře Anguse tak, že by vykupoval nepotřebné úkolové předměty za určité odměny (jejich typ by se musel promyslet). Mohlo by to platit u všech klikaček, nejen u téhle zimní. Mělo by aspoň smysl k němu na tu farmu chodit častěji a zbytečně by se ty věci nehromadily v batohu (když už je nechci prodat na trhu). A kromě toho by mohl recyklovat i krámy typu Posilující srp a kladivo a podobný chuťovky. To je ale spíše už námět na nějaký další update (rok 2050 a výše)

Nápad je to myslím snadno pochopitelný, jen nevím jestli realizovatelný, když vidím jak pracují ti dva odpovědní zaměstnanci na 1/2 úvazek...
 

Oximus

Člen týmu
Možná škoda, že není trochu větší procento dropu na eliky, které dodávají % zkušeností...docela by se to hodilo, s příchodem nových úrovní, kde je potřeba nahrát naprosto astronomické číslo zkušeností. :D

PS: V oznámení na fóru ,,Zimní událost 2023" chybí prefix ,,událost".
 
Naposledy upraveno:

Pawn

Člen týmu
Bohužel s elixirama je inno prozatím skromné. Myslím že můžeme být rádi že je tam vůbec opět dalo nebo že tam není samotnej 1% ale dali aspoň i minimální šanci pro větší %.
 
@Oximus , @Pawn : Ono na to jde koukat ironicky a dělat si z toho srandu, že ta šance vzrostlo 0,8 na 0,96% nebo u expů 0,8 dokonce na 2,3%, což jsou všechno čísla na hraně nějaké statistické chyby. Na druhou stranu to "setrvale" (už podruhé) roste a je dost možné, že právě si tohle v INNU uvědomují a zcela záměrně to takle průběžně navyšují z malých čísel s ohledem na nějakou dlouhodobější strategii. Samozřejmě, možnost, že to celé je jen náhoda a že jim to zrovna tak vyšlo, je možná ještě pravděpodobnější, ale když já jsem takový ten životní optimista a chci v tom vidět dobrý úmysl a práci, když je to možné :-). Další klikačka napoví víc.
 
Naposledy upraveno:
Už mě ty sběratelské karty docela hodně štvou, z 29 větviček 9x, a k tomu další řádka zbytečných itemů. Jestli mě soudruzi z INNO ve hře nechtějí, stačí mi to říct normálně.
 

raketak95

Člen týmu
Sesbíral jsem 100ks Zobrazit přílohu uživatele 3627 a ani jeden elixír na dodání zkušeností. @IGHAS, fakt to bude nějaká statistická chyba. :D
Vítej mezi 38.1% dalších, kterým také nic nepadlo (největší skupina). :D 36.9% padne 1, 18% 2, 5.6% 3 a 1.3% dokonce 4... Pak jsou tam i takové úchylky, že 2 lidem z 1 000 padne 5 a 3 z 10 000 6 - možnost 7 ani nezmiňuju, protože pochybuju, že má West u nás 20 000 lidí.
 
Nahoru