• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Zimní událost 2024

Ahoj, je nějaká možnost jak snížit co nejvíc efektivně obtížnost NPC? Jelikož dělám úspěch na 5k NPC duelů a mám obtížnost kolem 350 kde NPC mají cca 15k HP nejsem je schopnej poslat do mdlob, kvůli té úkolovce. Díky.
 

raketak95

Člen týmu
Ahoj, je nějaká možnost jak snížit co nejvíc efektivně obtížnost NPC? Jelikož dělám úspěch na 5k NPC duelů a mám obtížnost kolem 350 kde NPC mají cca 15k HP nejsem je schopnej poslat do mdlob, kvůli té úkolovce. Díky.
Vím, že jsme spolu na K řešili. :) Umřels už při duelu s NPC? Dle net wiki by to mělo resetovat obtížnost na 0. Jinak další možnosti jsou prohrávat (redukce o 1), nebo čekat.
 
Vím, že jsme spolu na K řešili. :) Umřels už při duelu s NPC? Dle net wiki by to mělo resetovat obtížnost na 0. Jinak další možnosti jsou prohrávat (redukce o 1), nebo čekat.
Vím, že jsme se bavili, ale zkusil jsem to právě i tady. Čekání při časově omezené úkolovce mě nezachrání a prohrávat a KO je dost energeticky a psychicky náročné.
Díky.
 
@raketak95 : já samozřejmě vím, že to upravíte ( takže trollící blbeček je mimo) , jen nechápu, proč to děláte takle na dvakrát, resp. jsem si tohohle nikdy nevšiml.
 
takže trollící blbeček je mimo
Tebe tie 3 dnešné prehry v dueloch proti mne silno udreli na hlavu čo? Ty to vlastne všetko "vieš" len sa natvrdlo pýtaš, a ešte aj keď ti to R. vysvetlil tak si bol schopný v tom "vedení" to nepochopiť :D Apropo, nenadávaj, "všetkým by si nám hrozne na S9 chýbal" :whistle:
 

raketak95

Člen týmu
@raketak95 : já samozřejmě vím, že to upravíte ( takže trollící blbeček je mimo) , jen nechápu, proč to děláte takle na dvakrát, resp. jsem si tohohle nikdy nevšiml.
Bitvy má možnost kopat pouze administrátorka, takže proč nebyl zaráz vykopáno a nastaven čas bitvy je otázka na ní a pravděpodobně souvisí s jejími časovými možnostmi. Já v tomhle figuruju pouze jako plánovač termínu a odměn.
 
Nahoru