• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zimní událost - zpětná vazba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15301

Guest
a kdyz jsme u toho nugetovyho pytle... neslo by udelat nejakej mensi... treba za 500 nuget, aby vypadalo 600...

nebo nejakou ultra malej za dluhace? treba za 1000, aby z toho bylo 50 nuget? inno by to moc nestalo, ani moc prace by s tim nebylo a mohlo by to nalakat par lidi...

(a vim, ze to je off topic)
 

DeletedUser15301

Guest
Acaro prosím, drž se tématu. Dle platných úzusů a pravidel na fóru se nové návrhy vkládají do samostatných vláken. Jeden aby pak dumal nad tím, proč nový a perspektivní návrh leží v místě, kde je prostor pro diskusi a zpětnou vazbu k akci "Zimní událost". Ve svém příspěvku také tvrdíš, že si jsi vědoma toho, že návrh zde porušuje pravidla fóra a místní zvyklosti. Tímto tvrzením se doznáváš k úmyslnému porušování těchto pravidel.
Prosím, příště již jednej správně. Jsem pak z fóra zmatená a nevím, co kde hledat. A ještě pak potvrdíš, že to děláš naschvál... Opravdu nevím, proč to máš zapotřebí. :-(

ono to zase tak moc off topic neni, to tam pisu kvuli nejmenovanym mistnim rejpalu, tak se uklidni, abe
 
Disclaimer: hraju na pohodu a nemám ambice s nikým závodit, takže klídek je pro mě prioritním kritériem. Stresu mám dost v práci, tudíž pasení ovcí a kování koní je přesně to, co očekávám od relaxační hry. Komu můj přístup zvedá tlak, měl by nejpozději teď přestat můj post číst. Nerad bych byl odpovědný za něčí zdravotní újmu nebo tak něco.

Rampouchy:
+ mám rád sbírání čehokoliv
+ oceňuji snahu o nové posilovače (mimochodem, ty odměny v cirkusu typu posilovacího kříže jsou TRAPNÝ, TRAPNÝ, TRAPNÝ)
+ oceňuji, že padají i prémka
+ denní úkoly na rampouchy jsou dobrý nápad
+ obrázky sbírkových sněhuláků jsou boží (no fakt, někdo si s tím dal práci a někteří mě upřímně pobavili :p)

- pokud je pravda, že quest končí s padáním rampouchů, je to chyba: kdo nenasbírá všechny úkolové itemy hned začátku eventu, má pak málo času dokončit celou řadu
- pokud je pravda, že jedním z úkolů je výhra v dobrodružství, tak to je, vážení přátelé, velký špatný. Nesnáším dobrodružství a naprosto ultimátně nesnáším, když mě v něm někdo nutí vyhrát. Je to úplně jiný typ hry, který se musíte zgruntu nově naučit. A kdo se to nenaučil hned na začátku, má smolíka: když se tam teď logne, je místní parta velkejch kluků přeochotná mu vysvětlit, že je idiot, ale to je asi tak všechno. Abych nebyl špatně pochopen: opravdu mi nerve žíly, když si na mě v chatu nějakej frustrát kompenzuje svoje emocionální tenze, ale příšerně mě vytáčí jeho představa, že tím něco vyřeší. Rád bych tímto všechny ujistil, že opravdu není žádná šance flejmem na chatu dobrodružství něco zlepšit, a kvalitu mého výkonu už vůbec ne.
Shrnuto: pokud nevím proč nutně potřebujete dobrodružství coby zábavu pro elitní kroužek určitého segmentu hráčů nacpat do questu pro všechny, pak proboha: dejte tam jen účast. My si to tam pro jednou nějak přetrpíme, pak hned vypadneme, a nebudeme si zbytečně vzájemně kazit den.

Výprodej:
Co se týče truhel se sadami, naprosto mě výprodej nezajímá, protože všichni asi tuší, co se určitě stane: brzo se objeví nějaká jiná sada, nová, a lepší, všichni po ní budou šílet a spamovat salón, kdo za příslušnou truhličku na kterým světě nabídne celý invent a manželku k tomu. No, hoši, tak to beze mě. Moje chvíle přijde, až bude vaquero s kovbojkou na trhu za pár tisíc babek.
Ocenil jsem tu slevu 40% (nebo to bylo dokonce 60%?), kdy jsem za pár UPD skoupil všechny opasky a splnil si úspěch. Eventuálně ve frcu vždycky nakoupím nějaký posilováky, abych ulevil přeplněné pokladně na dluháče.
Takže výprodej nehodnotím.

Závěrem:
Rampouchy 5 (strhnul jsem 4 body za to dobrodružství a 1 bod za ukončení questu zároveň s padáním rampouchů)
Výprodej nehodnotím.
 
Připíšu do reportu.
Moje doporučení - po odeslání dat z téhle zpětné vazby psát do každého dalšího reportu jen jedno slovo - Migrace. Klidně s občasným vylepšením v podobě: Akce stála za houby, nikomu se nelíbila, ale všechny zajímá migrace.

Ušetří to námahu a třeba si toho někdo všimne...


P.S. Samozřejmě že vím, že tady chytnu kartáč od dydyho, co si to dovoluji tady spamovat s migrací...
 
+ akce je fajn, aspoň se něco děje
+ předměty v rampouších jsou za mě ok
- vadí mi nízký drop, není problém vyklikat 100 energie a nenajít nic nebo jeden kus, to člověka moc nebaví
/trochu bych zvedl drop u hodinovek
/rampouch z denního úkolů bych nahradil nějakou poživatinou, která by na krátký časový úsek výrazně zvedla drop rampouchů
za mě 7/10

výprodej
- jsem to otevřel, viděl všechno jen za nugety, tak jsem to zase zavřel
takže 1/10
 
Rampouchy vynechám, protože, teď nemám čas je sbírat.

K výprodeji: jasné 1/10
I kdybych chtěl dát lepší hodnocení za kladné věci (nugetkový pytel ve slevě se vyplatí), tak to nejde kvůli absurditě prodeje sad ze dne mrtvých pouze za nugety, a ještě za tak moc navýšené ceny.
 

EREWAN

Člen týmu
Ty úkolové předměty jsou absolutně zbytečné, mám jich v inventáři asi 30, prodat se to nedá, zbavit se toho nedá... nikdo to nechce, k ničemu pořádnému to není...
Stejný drop chance na 15s práci jako na hodinovce je tragické řešení, ale zase je to aspoň něco navíc, co trochu nutí lidi k aktivitě a je to lepší než nic...

Kdyby to byla soutěž, event dostane maximálně diplom za účast a tatranku
 

DeletedUser15301

Guest
Chce to celkově obměnit ty věci co padají, ať už v cirkuse nebo těhle eventech. Tohle potěší maximálně člověka co zrovna rozjel postavu a hodí se mu cokoliv do začátku.

ja si nemuzu stezovat... padne nejaka energie, premko, naboucham to rovnou nebo priste... mit v inventu 20 lopat na snih je trochu na houby, mam 4 sady natta (3 z tyhle akce) a vanocnich mam, ze kazdej den v mesici muzu nosit jinou :D... mozna by to chtelo tam hodit vsechny sady, pokud je to problem, tak bez tech poslednich dvou treba... ale celkove: cirkus je mnohem vic na houby
 

Deleted User - 825207

Guest
ja si nemuzu stezovat... padne nejaka energie, premko, naboucham to rovnou nebo priste... mit v inventu 20 lopat na snih je trochu na houby, mam 4 sady natta (3 z tyhle akce) a vanocnich mam, ze kazdej den v mesici muzu nosit jinou :D... mozna by to chtelo tam hodit vsechny sady, pokud je to problem, tak bez tech poslednich dvou treba... ale celkove: cirkus je mnohem vic na houby
Škoda ale že se ti aspoň ta vynaložená energie nevrátí zpět, nebo aby jo musel bys mít sakra štestí..
Taky truhly, když už je tam dávají, proč nejdou dražit?Když už tak jí člověk jako celou hodí na trh za pár šupek a je to ale to taky nejde..
Cirkus, no jak někdo psal, když nepřijdeš ráno u začátku, tak moc se na tebe neujde a odměny?No.. :)
 

DeletedUser15301

Guest
Škoda ale že se ti aspoň ta vynaložená energie nevrátí zpět, nebo aby jo musel bys mít sakra štestí..
Taky truhly, když už je tam dávají, proč nejdou dražit?Když už tak jí člověk jako celou hodí na trh za pár šupek a je to ale to taky nejde..
Cirkus, no jak někdo psal, když nepřijdeš ráno u začátku, tak moc se na tebe neujde a odměny?No.. :)

ted nic moc... vstekam se, ze na ari za nejakych 500 energie asi 3 rampouchy, ale minule sem vytahala asi 4 energeticky bedny plus caje a tak...

cirkus odmeny no... jednou za tech 14 dni co bezi vytahnu neco slusnejsiho... staveni je na dve veci... obcas mam sanci hodit par stavebnich bodu, kdyz jsem nahodou v blizkosti
 
Pozor pozor, důležité hlášení:

Právě jsem dojel k té části, kde je povinné vyhrát v dobrodružství, a zjistil jsem, že se z toho dá vykoupit 6 hodinami chytání banditů.
HURÁ, HURÁ, HURÁ, všechny vás miluju, vše je odpuštěno a měním hodnocení akce na 10/10.

I LOVE YOU ALL!

1581345151945.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru