• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14059

Guest
padají i na betě, jen musíš přijmout jiný úkol… leones to psal na foru tam… možná to už i fixly, ale naposled tam byla verze z 28.1., která to fixlé ještě nemá…

ale na regulérních serverech už to určitě padá normálně, když přijmeš ten úkol :)
 
Můžu, se zeptat co je ten zmiňovaný normální drop ? Novou úlohu v salónu jsem přijmul, vyklikal 100 energie na 15-ti sekundovky a mám jeden rampouch ...

edit: tak nakonec je to 3ramp/100energie
 

Deleted User - 825207

Guest
Tak já mám hotovo:
ramp.png
.
Vyšlo to na cca 15 energii.
(úkol jsem nepřijal žádný)
 

Deleted User - 825207

Guest
Tak gratuluji k 10h klikačce.
A drop tedy bude někdo okolo 5% .. hmm
Klikám stejně primárně kvůli xp takže rampouchy byli spíš jako bonus drop.
BTW, není to sice přesné ale cca 7 plných energii se mi vrátilo skrze posilováky uvnitř rampouchů a taky mám zimní truhlu, truhlu 2015, něco málo UPD a pár prodloužení bonusů, zbylí drop odpad v podobě sběratelských karet, věcí do úkolu, posilováky do bitev či pracovní úlohy.Jako když člověk expí či kliká kvůli dolarům je to fajn tzn. bonus k dropu..:)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Proto spousta hráčů syslí produkty před plánovanými akcemi. Sbírají ty, které jsou v úkolech nejčastěji. Což vždy bylo rajče, pomeranče, fazole a kukuřice.
 
Je furt zima i když stejně divná jak hledání rampouchů :D a tak protože nevím kam s tím,dám to sem
Jde o tu ruletu z Valentýnského eventu,velmi zajímavě se to točí až oči přecházejí :D
Začíná to z pravého horního rohu a ano jde s věcmi posunout,ale co mne opravdu zaráží je ta rychlost a délka točení.Někdy to projede 2x dokola,někdy 1x a někdy něco mezi.Takže svým způsobem se nedá příliš odhadnout kam by to až mohlo dojet.
Další zarážející je zpomalení či zrychlení (přeskočeni o okénko) před koncem,až to vypadá jako by to mělo zadáno neskončit na tom správném okénku....jak se tomu říká jednoruký zloděj ??? Pracoval jsem v provozech kde bývaly výherní automaty a vím velmi dobře jak se to nastavovalo (majitel) aby to dalo určité %
Zde mi to připadá stejně podvodně :( Ale ano mohu být jediný komu se to tak zdá :) Pak se omlouvám za pochyby a možná bude chyba v mém PC či konstelaci hvězd :D
No a co mi tedy určitě chybí i když jako programátorský laik netuším jak to jde a zda to jde,ale zase vím z PC her,že to jinde funguje a to ovládat sám sílu točení,tedy určení síly oné rychlosti která je taková divná,nepravidelná,nevypočitatelná :(
Opět jen pocit a snad i téma k diskusi...děkuji za slyšení,zdraví Caleb
 
Naposledy upraveno:
Než si příště zatočíš otevři si inventář. Jakmile klikneš na točit tak ti už přibude v inventáři odměna. To jakou odměnu dostaneš už je rozhodnutý když klikneš na točit to kolečko, co se pak tam točí je jenom vizuál...
A tipuju teda že ta pravděpodobnost bude nějak poštelovaná že rozhodně nemaj všechny itemy stejný %.
 
Než si příště zatočíš otevři si inventář. Jakmile klikneš na točit tak ti už přibude v inventáři odměna. To jakou odměnu dostaneš už je rozhodnutý když klikneš na točit to kolečko, co se pak tam točí je jenom vizuál...
A tipuju teda že ta pravděpodobnost bude nějak poštelovaná že rozhodně nemaj všechny itemy stejný %.

Jo tak to máš pravdu,jak to spustíš tak do eventu (neviditelně) něco padne.
A ANO zkusil a jen čuměl,takže rozhodnuto předem...jak Mnichov :D "O NÁS BEZ NÁS" ,koukám,že soudruzi z NDR kráčí stejnou stopou :D
No zajímalo by mne zda je to vůbec nějak ovlivnitelné,třebas tím přesunem itemů...ale to chci asi moc :D
 
Naposledy upraveno:
Jo tak to máš pravdu,jak to spustíš tak do eventu (neviditelně) něco padne.
A ANO zkusil a jen čuměl,takže rozhodnuto předem...jak Mnichov :D "O NÁS BEZ NÁS" ,koukám,že soudruzi z NDR kráčí stejnou stopou :D
No zajímalo by mne zda je to vůbec nějak ovlivnitelné,třebas tím přesunem itemů...ale to chci asi moc :D

Kdysi tady někdo popisoval "zaručený" postup, jak si vylosovat co chceš: myslím, že princip spočíval v tom si opakovaným "zatřepáním" seřadit žádoucí položky za sebe a pak kliknout dvakrát po sobě (jakože losuješ dvakrát těsně za sebou, aniž bys čekal na výsledek prvního losování).

Jenže (a) jsem to asi vůbec nepochopil a (b) stejně nevěřím, že to funguje, protože podle mě ti systém prostě přidělí náhodně item hned, a to běhání kolem dokola je jen taková dekorace, aby se neřeklo. Což mi připadá logické vzhledem k tomu, že hraješ proti stroji a netočíš osudím vlastní rukou, a nijak mě to nepohoršuje. Čistě statisticky mám na vlastním losování prokázáno, že pravděpodobnost vylosování všech položek je stejná, jen potom ke konci hracího období to opticky vypadá hůř: prostě při losování posledního kousku sady už necílíš na 6/30, ale 1/30.
 
Kdysi tady někdo popisoval "zaručený" postup, jak si vylosovat co chceš: myslím, že princip spočíval v tom si opakovaným "zatřepáním" seřadit žádoucí položky za sebe a pak kliknout dvakrát po sobě (jakože losuješ dvakrát těsně za sebou, aniž bys čekal na výsledek prvního losování).

Jenže (a) jsem to asi vůbec nepochopil a (b) stejně nevěřím, že to funguje, protože podle mě ti systém prostě přidělí náhodně item hned, a to běhání kolem dokola je jen taková dekorace, aby se neřeklo. Což mi připadá logické vzhledem k tomu, že hraješ proti stroji a netočíš osudím vlastní rukou, a nijak mě to nepohoršuje. Čistě statisticky mám na vlastním losování prokázáno, že pravděpodobnost vylosování všech položek je stejná, jen potom ke konci hracího období to opticky vypadá hůř: prostě při losování posledního kousku sady už necílíš na 6/30, ale 1/30.
Jo to jo,mne jen vadí jak to funguje a mrzí mne,že už je předem jasno a přiděleno,pak to ztrácí ten efekt rulety bo jak to nazvat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru