• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zimní výprodej

Pawn

Člen týmu
Ohledně Vězeňského bratrstva, není známo zda se náhodou nevrátí i jeho části avataru do shopa?

A ještě teda ohledně truhly.. nebylo by na místě v budoucnu trochu upravit i ceny opakovaných výprodejů a nesnažit se prodávat věci x let staré za stejnou cenu jako když vyšly, 3100 nugget není zrovna málo? Jedná se o sadu (Ještě k tomu čistě bonusově pracovní((?))) z roku 2017.
 

DeletedUser11928

Guest
í je vedle é, nepovazoval bych to za dramatickou/gramatickou chybu...
 
Příliš nerozumím tomu, podle čeho se určuje rod slova husky (někdy mužský, jindy ženský).
Také by mě zajímalo, zda bude možné koupit samostatně curlingový kámen.
 
Mě strašně uráží, že vytvoří sadu ze starých sad akorát jí přebarví a 4 kusy nám dají z koulí. A ten zbytek si máte koupit? Jsem třeba čekal, že zbytek dostaneme z úkolu. ( Pokud jo, tak mě opravte ještě jsem jí nedokončil a na TW calcu ještě není.)
 

EREWAN

Člen týmu
Zajímavé, že samotná puška z té curlingové sady stojí 500 nugget, a celá truhla zbraní z té curlingové sady stojí rovněž 500 nugget :D
 
Mě strašně uráží, že vytvoří sadu ze starých sad akorát jí přebarví a 4 kusy nám dají z koulí. A ten zbytek si máte koupit? Jsem třeba čekal, že zbytek dostaneme z úkolu. ( Pokud jo, tak mě opravte ještě jsem jí nedokončil a na TW calcu ještě není.)
Nedostaneme. Odměnou za úkol je Čepice zimní události ze sady komunitních odměn. [item=52332000]
 

z3l1

Člen týmu
To aj mne vadí, že ak chcem celú súpravu mám si ju kúpiť za nugety, prečo nie aj zadlhopisy.
Přesně dluhopisů mám 3 zadečky...
UPD taky dle mě ztratilo smysl využije se parkrat do dora v shopů se za to dá pořídit jen par věci které třeba já bych využil. Jediná akce kde se daji využít UPD jsou Vánoce.
Mam UPD cca 10k proste to nevyužívam a na Vánoce jsem nic nekupoval. Vím moje blbost ze jsem nekupoval ale tak zase bych měl z toho ještě větší bordel v inventu.
 
Tak já zase tolik UPD nemám a opravdu je ponejvíce užívám při vánočním výprodeji
Nicméně mne teď napadlo...v nabídce jsou itemy na starý úkol/y (rukavice,kulich,pádlo,vločky) po roce si nejsem jist,kam se to podělo a zda vůbec zůstaly či nebyly...třebas padly na trhu a teď je člověk musí pořídit za UPD
Takže proč by nešlo uplatnit přebytky z nálezů (zimní koule apod) za prodej oproti UPD???
Tedy je hodit na SALE či Angusovi za úměrné UPD ;)
Už teď mi zbývají karty,curl.boty...byli kdysi nesmyslné lahvičky které se vůbec v úkole neobjevili,z jiných akcí mám spoustu různých kufříků,balíčků a jiného haraburdí...tož ať mám tu možnost se toho zbavit...stejně to zase utratíme za potřebné věci ;)
 
Nahoru