• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zkušenosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6741

Guest
Takže dneska Lovím vlky. Na první DVOUHODINOVCE jsem dostal 139 xp. Ale když jsem dodělal tu druhou dostal jsem jen 68 xp. Co určuje to, kolik dostanu zkušností ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
haluz prostě počítač je to o náhodě
Př.Já na s7 stavím nádraží jednou 128zk a příště 53zk
 

DeletedUser

Guest
Toto určují 3faktory:
1)Motivace- počet zkušeností,které máš dostat se vynásobí krát 0,96=96% motivace
2)Procentuální číslo,například u vlků je to myslím 61%
3)Štěstí-můžeš dostat 61-183expů(61 je základ,maximálně jde získat 3x více expů
 

DeletedUser7063

Guest
No ale můj "rekord" je 58 xp u lovu vlků. A to je míň než ty procenta.
 

DeletedUser

Guest
Heh ja prepadaval dostavnik......docela tezka prace.Jednou 210 exp a hned potom 77 :D
Jako zvykej si :D :D to je proste stesti(smula) nekde tu byl dokonce programek na to.Ukazal ti max a min. exp ktere muzes dostat s urcite prace.a pocital i s motivaci kterou jsi zadal.
 

DeletedUser7063

Guest
Neměl... Ty vlky už nevyhrabu, ale tohle je důkaz z dneška. Hloubit studně - 33%
img.php
 

DeletedUser

Guest
Jj nezalezi jen na motivaci.Kolikrat jsem mel 100,a stejne jsem dostal treba minimum.
 

DeletedUser5473

Guest
Je to hodně o náhodě.Někdy máš prostě smůlu a takhle to výjde..U mě jsem měl zatím smůlu v 80% a motivaci jsem měl taky plnou.
 

DeletedUser

Guest
Ale nekdy se fakt zadari.Delam prace nas 70 % exp.A kolikrat treba 4x po sobe 200 exp.Proste stesti je krasna vec :D :D
 

DeletedUser5473

Guest
No, ono to moc pracovníma bodama nebude, když 5krát dostaneš 120 xp a dvakrát třeba 60 xp.
 

DeletedUser

Guest
berte v úvahu nebezpečí,modlení a především pracovní body


hanovečku, nepleť tu začátečníky šířením bludů

řeč je o obdržených zkušenostech z práce a na ty nemá vliv ani nebezpečí ani pracovní body

nebezpečí má vliv na případné poranění při práci, pracovní body mají vliv na získané finance a snižují riziko poranění, o vlivu modlení nikdo nemůže říci nic definitivního

počet zkušeností u dvouhodinové práce je počítán takto:

zkušenost práce * náhodně generované číslo v rozmezí 1-3 / 100 * motivace

u kratší práce je výsledné číslo úměrně kráceno
 

DeletedUser

Guest
Jak rikam nekde je tu dokonce program.A opravdu funkcni,Kdyz si date tu praci tak ho najdete.Ale pouzil jsem ho jen parkrat kdyz jsem si nebyl jist ze obdrzene zkusenosti nejsou opravdu nejake male :D
Ale cim vetsi je pocet % zkusenosti. z prace,tim vetsi je rozmezi moznosti ziskani zkusenosti,proto se zda ze je to nejake divne :D
Z opravdu dobre prace muzes dostat 70-200 zkusenosti.A to je moc velky rozdil.
Ale z nejake prace co plnis na zacaku hry muzes dostat 10-20.
Uz chapes :D ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru