• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá žíla

DeletedUser

Guest
Jmenuji se John Tales a toto je můj příběh.​

Dělám už 20 let na farmě a živím se poctivě rukama, ale to co se stalo mi doslova změnilo život. Jednoho dne jsem si vzal koně a jel se projet do hor, slunce pálilo a nebe bylo průzračně modré.Do hor to byla pořádná štreka, ale ten pohled do rozlehlé krajiny za to stál.Přijel jsem k potoku abych si odpočinul a kůň se napil.Na chvilinku jsem si zdříml, ale probudil mně můj kůň hlasitým řehtáním, byl jako pominutý.Díval jsem se na všechny strany, ale nikdo nikde nebyl.Tak jsem se zvedl, naskočil na koně a pokračoval v cestě.
Kůň pádil jako o život a cesta ubíhala raz, dva.Najednou se kůň prudce zastaví a přede mnou stojí muž tak 2xvětší než já sám.Tak jsem rychle seskočil z koně a on mi silným hlasem říká:Zdravím ,co tu tak sám děláte?Mohlo by se vám něco stát.A já mu říkám že jsem se jel projet do hor.On na to bleskurychle odpoví: Dál bych bejt váma nejel, předevčírem se tu ztratilo 10 chlapů kteří šli na lov a už se nevrátili.Náhle jsem měl takový divný pocit, jako by za mnou někdo byl, ale když jsem se otočil, nikdo tam nebyl.Když jsem otočil hlavu zpátky, muž, který tu ještě před chvílí stál, byl pryč.
Nakonec mi to nedalo,naskočil jsem na koně a jel kousek po cestě v naději že najdu toho podivného chlápka,ale už jsem ho nenašel, jako by se vypařil.Najednou se ozval výstřel a hlasitý křik, zkoušel jsem volat, ale zůstal jsem bez odpovědi.Mněl jsem docela strach a na tomto místě by zůstal asi málo kdo ale něco mně táhlo dál.Znovu se ozval křik a někdo volal o pomoc.Když v tom jsem najednou uslyšel šustění listů a z křoví vyskočil... to be continued
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Z křoví vyskočil nějaký pes, můj kůň se splašil a já spadnul na zem.Asi jsem upadl do bezvědomí,protože jsem se probudil a ležel jsem na zemi s krvavým šrámem na hlavě.
Ale kůň nikde,asi mi utekl.Musel jsem nakonec jít zpátky pěšky,bolelo mně celé tělo a motala se mi hlava.Když jsem dorazil celý vyčerpaný na farmu, stál tam můj nejlepší přítel Jack,že prý si přišel půjčit nějaké nářadí.Ale když uviděl jak vypadám,zeptal se co se stalo.Vše jsem mu řekl a on na to:Máš štěstí že se ti nic nestalo,po celém tomto kraji koluje pověst o zlaté žíle.Říká se že v horách je prý velmi vzácná zlatá žíla a že jednou ji šla hledat nějaká výprava ale střetla se s místními bandity a strhla se velká potyčka v které banditi povraždili celou výpravu a žílu si přivlastnili.Proto je to tam prokleté a dějí se tam divné věci.Možná to má co dělat s tím co se ti přihodilo,dodává.V tom přilítl šíp a zasáhl Jacka,Jacku nééé!!Ty nesmíš umřít,nesmíš.Ale bylo už pozdě,Jack padl mrtvý k zemi.Najednou jsem uslyšel výstřely a přiletěl na mně déšť šípů.Rychle jsem se schoval do stájí,kde jsem měl pušku.Nakoukl jsem opatrně ven,nikdo tam ale nebyl.Když v tom mně někdo praštil do hlavy a já bolestí padnul k zemi.Johne,Johne,ty se neponaučíš,byl jsi někde, kde jsi neměl být a to se mi nelíbí,budu tě muset zabít,řekl neznámí muž.Vyndal z pouzdra revolver a zamířil,když v tom ....to be continued
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru