• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška

DeletedUser

Guest
Zdravíčko, tak se mi konečně podažil najíd 3. Klíč a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké tipy na nejrychlejší získání 1. a 2. klíče. Kupovat je nechci, chci jít přez úkoly. Tak poradit jestli začít 1 nebo 2 klíčem, pak popřípadě poradit jak udělat nejvýhodnější resskill.

Díky za vaše rady, Pejay
 
tobe radit, je skoro stejne jak vestit z kristalove koule

na TW-DB si projdi obe ukole rady, zjisti jake prace v nich nemuzes vykonavat a pokud jich bude vice tak zkus najit nejake spolecne body a do nich presunout schopnosti. S dobrym vybavenim bys nemel mit nejake zasadni problem.
 

DeletedUser13138

Guest
sezen si Gentlemanovu soupravu kompletni to ti prida +100 bodu ke kazde praci a to mas jedno jak zacnes jestli 1 nebo 2 klicem ,ale hlavne si dej bacha at dobre vyberes.Pak si dej zkusenosti a atributy abys byl takovy prumer na bitvu 100 skryvat se,100 vest ,70 presnost,60 zdravi

tak to mam ja a muzu delat vetsinu dobrych praci a sem tam nejaky drobny reskill na ukoly
 

DeletedUser1318

Guest
Zdravíčko, tak se mi konečně podažil najíd 3. Klíč a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké tipy na nejrychlejší získání 1. a 2. klíče. Kupovat je nechci, chci jít přez úkoly. Tak poradit jestli začít 1 nebo 2 klíčem, pak popřípadě poradit jak udělat nejvýhodnější resskill.

Díky za vaše rady, Pejay
Pokud bys hledal,najdeš to jistě taky:
http://wiki.the-west.cz/wiki/Krádež_uměleckých_předmětů,
http://wiki.the-west.cz/wiki/Loupežná_výprava,
Jak snadné, že?
 

DeletedUser10597

Guest
Ahoj, měl jsem ss se schopnostma na všechny práce, občas si musel jen přehodit pár bodů, ale bohužel pro přeinstalici PC se mi smazal, neměl jsem ho zálohavaný.. :(
 

DeletedUser15616

Guest
Tak, Lúpežnú výpravu som kombináciou zručnosti (strieľania) a skrývania dokončil za pár dní, neskôr už len stačilo prehodiť pár bodov na zlodeja umenia...Veľmi dobrá je gentlemanova/tanečná súprava a aj Hostina pre urodzených :pianista:

Každý ide iným systémom, ja osobne som najprv mal kľúče z úloh, až potom som našiel tretí....neviem, ktorý z týchto dvoch ,,systémov" sa oplatí viac.

Každý má svoje, popozeraj sa po schopnostiach a skilloch potrebných na questy, a vyrátaj si , ako sa ti to bude hodiť najviac...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11733

Guest
Sakra mam mapu pokladu v produktech při práci hledat poklad a nemůžu ho najít.už to dělám pár dní a pořád nic...nedělám něco špatně?
 
Nahoru