• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

zlaté a stříbrné práce...

Mám takový návrh, rád bych ve hře novou abilitku, která by ukazovala kde jsou zlaté a stříbrné práce. Tyto by se zjevovali coby ikona zlatého krumpáče na minimapě. Hráč by viděl toto orientační označení stejně jako ikony zadavatelů anebo pevností. Myslím, že by to mohlo být formou nové budovy, něco jako pracovní agentura, anebo dům odborářů. Budova by se postavila a fungovala by na příspěvcích, kdo by chtěl, aby se mu objevili zlaté a stříbrné práce, daroval by poptáavané suroviny, od šéfa agentury, který by dával tipy. Takže kdo by chtěl ten den zapracovat, tak by cosi věnoval a už by se mu objevovali lokace s pracemi.

wlc21.jpg


sy2wro.jpg
 

DeletedUser16057

Guest
No, proč ne.

Někdy mě zaráží, proč nějaké podobné nápady nenapadá tvůrce westu. Místo přidávání neustálých dalších a dalších směšných setů.
 

DeletedUser16057

Guest
Aneb co se týče zlatých prací hlavně ve středu mapy. Na to je lepší si počkat vzhůru nějak do 2h rána či v kolik se to "aktualizuje" a pak rychle jít na zlatou, ať ti to nikdo "nevyžere před nosem" :)

Za tu celou dobu, co west hraji a je možnost stříbrné a zlaté práce, tak jsem ještě neviděl osobně ani 1x!! že by byla ve středu mapy.

Důvod? No.. jednoduchý.. až moc jednoduchý. Stačí si přečíst znovu druhou větu. :)

Takže tento nápad by byl dobrý snad jen pro stříbrné práce, nikoliv zlaté.
 
Stříbrné práce se resetují ve 3:00, v zimním čase ve 2:00. U zlatých prací je to trochu jinak, těch by měl být pořád stejný počet. Změní se vždy poté, co jsou 10x ukončeny. Zda se po nějaké době změní i samovolně, když je nikdo nedělá nemám vyzkoušeno, ale spíš bych řekl, že ne. A pokud ano, je to spíš v horizontu týdnů či měsíců. To jsem zatím podrobněji nezkoumal.
 
Zlaté práce se mění až po vyčerpání počtu prací. Samovolně se nikdy nemění. Sám jsem dělal jednu a tu samou práci tři dny po třech hodinách. Asi o ni nebyl zájem. Šlo o stavět nádraží :D
 
Nahoru