• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zloději z Caracasu

DeletedUser

Guest
17.4 1838
Zase se začínají prát v salonu řekla moje mamka která příšla od obchodníka Ralpha.
Du se projít na čistý vzduch řikám, jen běž Tome.
ale k salonu se nepřibližuj ano říkám.
Nejdřív se stavim k Johnovi syna obchodníka Ralpha.Je doma mám štěstí nešel si ven povídat se staršímy kluky.Spolu jdeme okolo salonu už je po všem, poznám to už je ticho.Stavíme se do salonu co říkáš Tome?A neni to nebezbečné?Ne neni d'it už je povšem.V salonu je klid jen rozmlácené židle nic víc.Co se tu dělo kdo se pral ptám se barmana Lukase, dva tajemný chlápci támhle v rohu.Neporozoroval jsem je ae myslím že se praly kvůli zlatu.Kvůli zlatu?Hlásí se John zlato někdo minulou středu ukradl ve Stone-Townu zloději, dnes to píší v novinách!Jak vypadaly? ptám se, nevím ten druhý měl přes celý obliček velkou jizvu.V noci v posteli jsem přemýšlel kde mohou ty chlápci být snad né v hotelu.18.4 1838
Vstávej Tome vstávej!CO se děje vykrádají banku.Pomoc je už na cestě dorazí vojáci ze Stone-Townu.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!
za gramatické chyby se omlouvám.
 

DeletedUser

Guest
Hezký příběh...Ale řekl bych že by měli dorazit spíš duelanti:D
 
Nahoru