• V úterý 6.10. proběhne aktualizace na verzi 2.135. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Unavení po sklizni? Sklizeň obilí může být náročná práce. Odpočiňte si a pochutnejte si na lahodných německých klobásách, spoustě nápojů a jedinečné atmosféře. Letos si Henry objednal několik sudů piva z Německa, protože chtěl účastníky každoroční akce překvapit. Jako obvykle Henry žádá o pomoc s doručením jeho objednávky. Co se stane příště? Začne Oktoberfest někdy bez potíží? Událost Oktoberfest začíná 17. září 2020, 12:00 a trvá do 14. října 2020, 12:00. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Změna pravidel hry

Veskery nize uvedeny text zasilam jako feedback INNO Games do Nemecka, nikterak to nedavam za vinu CZ support tymu.

Ja si kopnu, bo musim, me to neda, ale i tak vas mam rad. :D

Každý hráč smí mít na každém herním světě vlastnit a spravovat pouze jeden účet. Je zakázáno komukoliv sdělovat přístupové heslo ke svému účtu. Není povoleno vědomě používat stejná hesla jako ostatní hráči.
Jak poznate, ze hrac uziva stejny heslo vedome? Sakra, to snad ani nejde. :D :D

Pro vytvoření a používání účtu musí být hráč starší 16 let.
Chcete tedy pri vytvareni uctu obcanku? Overeni veku taky nemate jak pozadovat ani vynucovat, nezjistitelny.

§7 je spatne cely, protoze scripty bezi client-side a neposilaji zadne informace na servery inno games, tudiz jsou nezjistitelne. Bububu, to jde. Ale skutecne proti tomu bojovat nezvladnete.

Naposledy upraveno:
Veskery nize uvedeny text zasilam jako feedback INNO Games do Nemecka, nikterak to nedavam za vinu CZ support tymu.

Ja si kopnu, bo musim, me to neda, ale i tak vas mam rad. :D

Každý hráč smí mít na každém herním světě vlastnit a spravovat pouze jeden účet. Je zakázáno komukoliv sdělovat přístupové heslo ke svému účtu. Není povoleno vědomě používat stejná hesla jako ostatní hráči.
Jak poznate, ze hrac uziva stejny heslo vedome? Sakra, to snad ani nejde. :D :D

Pro vytvoření a používání účtu musí být hráč starší 16 let.
Chcete tedy pri vytvareni uctu obcanku? Overeni veku taky nemate jak pozadovat ani vynucovat, nezjistitelny.

§7 je spatne cely, protoze scripty bezi client-side a neposilaji zadne informace na servery inno games, tudiz jsou nezjistitelne. Bububu, to jde. Ale skutecne proti tomu bojovat nezvladnete.
A pak taky GDPR :D

drápe, díky za názor ale ty tu jsou od začátku hry a děti to hrát mohly - dokonce byl ve hře poker, což je podle mě horší.
takže stále platí stejná otázka viz výše a rád bych odpověď od někoho z týmu.

Ještě potvrzení o covidu,daňové přiznání a matka za svobodna :D
Jen tak dál ať to hraje co nejméně hráčů ;)
A vůbec bych nedával nesmyslný eventy s ještě nesmyslnějšími úkoly a jen v období eventu dal prodej něčeho na SALE a dál nic neřešil,ještě odměňujte práskače a donašeče a jsme o desítky lez zpátky :(
Co takhle obeznámit nás s výsledky nových tabulek na bitvy? Tak aby to pochopil i 10 ti letý :D
Fakt mne to přestává bavit a to jsem tu hru žral ;)

PS:mám zde dost přátel od jinud i rodinu a musím podotknout,že velká část hraje velice sporadicky oproti řekněme 1/2 roku z5 a i ty kteří to hodlají prostě zabalit...ne opravdu není divu.

Ještě potvrzení o covidu,daňové přiznání a matka za svobodna :D
Jen tak dál ať to hraje co nejméně hráčů ;)
A vůbec bych nedával nesmyslný eventy s ještě nesmyslnějšími úkoly a jen v období eventu dal prodej něčeho na SALE a dál nic neřešil,ještě odměňujte práskače a donašeče a jsme o desítky lez zpátky :(
Co takhle obeznámit nás s výsledky nových tabulek na bitvy? Tak aby to pochopil i 10 ti letý :D
Fakt mne to přestává bavit a to jsem tu hru žral ;)

PS:mám zde dost přátel od jinud i rodinu a musím podotknout,že velká část hraje velice sporadicky oproti řekněme 1/2 roku z5 a i ty kteří to hodlají prostě zabalit...ne opravdu není divu.
Možná si na to "kápnul" do 16ti let nemají děti vlastní příjem, pak mohou mít brigádu a cpát sem peníze... i na FB je pro registraci nižší věk, pokud se to nezměnilo

V zásadě nic proti, ale jaký argument zdůvodňuje tu "změnu" pravidel ohledně věku. Argumentuje se návykovostí/závislostí na hře? A proč 16?
Kdyby mi to někdo z týmu vysvětlil/přiblížil budu rád. Ve starých pravidlech jsem to nějak přehlíd, ten náznak, nebo to tam nebylo tak explicitně psáno.
A je-li tomu tak, tak to těch 20% dětských (nebo kolik to bylo/je) hráčů už za starých pravidel hrálo "načerno"? (proti duchu pravidel?)
Popř. jak chcete zabránit tomu, aby se tu tací hráči neobjevovali?
Díky
Pozn. 1:
Ty změny vmínám spíš jako přání než realitu, popř. nějaké právní alibi, kdyby se nějaký dětský "závislák" objevil a řešil to soud. ("Hele, máme to v pravidlech",-)(Podle mě si s tím mohli ušetřit práci, pokud nepřijde nějaké ověřování občankou nebo tak,-)
Pozn. 2:
Pokud to chápu správně, je to upřesnění práce INNA. Pak to lecos vysvětluje. Aspoň ty akce/výprodeje/úkolové řady v srpnu a jejich kvalitu/inovativnost a přínosnost pro lepší hru. Holt museli řešit tohle,-)

Jinak díky za info,-)

§7) Scripty a pomocné programy
Používání botů nebo skriptů je přísně zakázáno.

Mimo jiné je zákázáno:

• Je zakázáno použití programů/botů/skriptů, které místo hráče automaticky zadávají práci.
  • Používání click-botů nebo skriptů, které minimalizují vaše ruční klikání.
  • Je zakázáno používat nebo šířit jakékoliv skripty a pomocné programy, které napodobují funkce prémiového účtu.
Zabanujete všech 500 aktivních hráčů ? :)

DeletedUser17809

Guest
Co skripty které dosud byly povoleny? Budu snad taky zakázány?

Prý že "duch pravidel zůstává zachován". Bez scriptů se ta hra stává nehratelnou. Nehledě na to, že u toho §7 jste sice odstranili jednu větu o proxy serverech, ale naruby jste převrátili význam první věty a jednu větu přidali.

A pak jak je psáno výše, stejně nebudete mít sílu ani nástroje tyto změny vymáhat.

Naposledy upraveno:
Začal jsem hrát Elnevar,kdyby mi převedli nugety na diamanty tam,tak to okamžitě zde vypínám.
Stává se z toho plečka jak by děl Emperátor :D
Rozdíly mezi forem a wiki je nedozírný,odpovědi takřka ihned...prostě nebe a dudy.Důvody mne nezajímají,každé je o svém duchu a tak má mít své služby perfektní.
zjišťovat věk je nesmysl a jen populismus o ochraně dospívajících.
Script snad lze zjistit,třeba návštěvou na účtu,sice se poruší pravidla,ale vůbec bych se nedivil.
Ale ať,nabídněte mi adekvátní návratnost investice a mějte se tu fajně. ;)

PS:ukončení Georgie už nese ovoce,spousta nových přátel,skvělá podpora ve vyrovnání bitev a místo podpory hráčům,jen faky,nesmysly a buzerace...tudy cesta nevede :)

Ale návštěva účtu ti nepomůže. Script je v počítači a pokud ti tedy cheatehunter nevleze do baráku a nenabourá se do PC, nezjistí to.
Pokud ovsem script nezacne tahat hromady dat ze hry najednou, to je pak prinejmensim do oci bijici. S tim mel tehdy problem TWIR, nicmene uz je to vice nez rok v poradu a Jamza to fixnul temer okamzite, co na to byl upozornen.

Ale návštěva účtu ti nepomůže. Script je v počítači a pokud ti tedy cheatehunter nevleze do baráku a nenabourá se do PC, nezjistí to.
Neco se da zjistit velmi snadno - treba prevleknuti bez klikani do inventare a Skladu vybaveni. Ovsem souhlasim s tim, ze bez skriptu bych tu urcite nehral...
Takze bud jsou zmeny jen pro uspokojeni uredniho simla a nebo se zacne vyzadovat i jejich dodrzovani a spousta lidi prestane hrat...