• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změna sektorového chatu

Změna sektorového chatu


  • Celkový počet hlasujících
    56
  • Anketa uzavřena .
ahoj,
určitě se vám také stalo, že stojíte například u svého města, na tom samém místě stojí i vaši spoluobčané a přesto každý má jiný sektorový chat. Trochu jsme po tomto jevu pátrali a dostali jsme se k výsledku, že chat se generuje náhodně. Pokud se naplní např. Salón 1, další přihlášení hráči jsou házeni do Salónu 2 atd. Je to trochu nepraktické pokud chcete napsat hráči, kterého nemáte mezi svými přáteli a ani na sektorovém chatu (samozřejmě ani na ali a městském chatu). Systém vás totiž upozorní že nemůžete vylistovat hráče který není v seznamu. Ke změně místnosti nepomáhá ani pohyb na mapě (jako tomu bylo dříve) a bohužel ve většině případů ani odhlášení a znovu přihlášení (občas se povede chat změnit, ale nedostanete se tam kam potřebujete).

Z tohoto důvodu zakládám toto téma s návrhem aby šel sektorový chat změnit. Jednalo by se o jednoduchý příkaz (který už zaveden je) /join. Pokud bych např. napsal /join Salón 2 - odpojilo by mě to od stávajícího sektorového chatu a připojilo na požadovaný sektorový chat. INNO toto ošetřilo, aby se sektorové chaty nepřeplňovaly a nepůsobily problémy na serveru. Myslím si ale že by tuto možnost nevyužíval každý, takže by k tomuto problému nemuselo docházet. Případně by vyskočila hláška: Chat je plný, zkuste to později - nebo něco podobného.

Klady:
+ pro obchodníky možnost nabídnout své zboží všem online na westu a nejen těm co vidím na konkrétním sektorovém chatu
+ hledání lidí zda jsou online napříč celým světem

Zápory:
- možnost přetížení chatu

Další klady a zápory mě momentálně nenapadají, ale určitě se jich najde víc. Tak co vy na to? Jsem otevřen diskuzi :)
jook
 

DeletedUser

Guest
Bezpochyby plně souhlasím. Rád bych však nechal dopsat požadavek na zpřístupnění šeptání lidem, kteří nejsou na společném chatu. Co to sakra je? Já chci někomu šeptat (/tell xxx:yyy) a nemůžu, protože nejsme na společném chatu? Nějak se to vymyká mému chápání a dost mě to štve.

Honza
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem že to INNO vyřeší samo a nebude se muest hlasovat či zakládat vůbec nějaké diskuze ....nicméně souhlasím s Jookem
 

DeletedUser17781

Guest
Podle mě je to dobrý nápad, přecházení z jednoho chatu do druhého (salonu)
 

DeletedUser9371

Guest
Jsem pro a dal jsem ano. Jestli to nevypadne z hlavy INNA, tak s tím stejně nic a ani anketou neuděláme. Nápad pěkný a je alespoň o čem pokecat. :72:
 

Mikosansobi

Člen týmu
Také jsem se už setkala s tím, že jsem nedostihla osobu, která mě sháněla a nakonec jsem to musela řešit osobní zprávou. Takže souhlasím a dávám ano :)
 

DeletedUser16557

Guest
Jop,super nápad.Doufejme že to projde přes INNO :)
PS:Wiliamz5,proč si dal ne? :O
 
Nahoru