• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zmena tovaru

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim... Chcem sa spytat ze ked vystavate krejci alebo obchod ... tak ci sa ten tovar ako : modre ponco, alebo napr. ostrá britva ... da niekde zmenit napriklad ze sa mi nepaci ze mi pribudol v obchode modrý indiansky nahrdelnik a chcem ho zmenit za napr. zeleny alebo zlaty... Da sa to niekde prehodit ? :confused:

Hladal som nieco na toto tema a nenasiel som , tak sorry ked to tu bolo ...

Za radu predom dakujem :loool:
 

DeletedUser

Guest
ne nemuzes si zmenit zluty na zlaty nahrdelnik,co dostanete to mate....
 

DeletedUser

Guest
Zdravim... Chcem sa spytat ze ked vystavate krejci alebo obchod ... tak ci sa ten tovar ako : modre ponco, alebo napr. ostrá britva ... da niekde zmenit napriklad ze sa mi nepaci ze mi pribudol v obchode modrý indiansky nahrdelnik a chcem ho zmenit za napr. zeleny alebo zlaty... Da sa to niekde prehodit ? :confused:

Hladal som nieco na toto tema a nenasiel som , tak sorry ked to tu bolo ...

Za radu predom dakujem :loool:

ne... to se nedá změnit... někteří říkají, že když se před stavěním modlíš, tak máš lepší věci... ale věci který tam po postavení jsou, tam zůstanou i po opuštění města a opětné vrácení...:yes:

PS: zases to dal do jiný sekce...( mělo to být v nápovědě ):loool:
 

DeletedUser

Guest
dobre dozvedel som sa to co som chcel a suhlasim s tym ze by to bolo na ***** to je pravda ... mozete to LOCKnut
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru