• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zoh Soči 2014

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

OH v ledním hokeji Soči 2014


  • Celkový počet hlasujících
    29

DeletedUser9371

Guest
Jojo, souhlas. Krásná práce včera, v pondělí.
Zatím to klape. Každý den jedna medaile. Jen tak dál.
Biatlon
Stíhací závod (muži) Moravec stříbro. Nádhera.
:72:

Včera jsem v autě zaslechl v rádiu, že ještě než začala olympiáda byl v Rusku kardinál Vlk a požehnal
stadionu a tak podobně.
Jenže, ono to s tím jeho modlením, či co to tam dělal je jako modlení se ve hře. K ničemu. Tím jeho požehnáním nám
"přifařil" hned jako prvního soupeře v prvním zápase ledního hokeje na olympiádě Švédy.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12055

Guest
Dnes je to ve znamení zranění a nosítkách. Vím, že to sem nepatří, ale krom skvělého Ondřeje Moravce a jeho stříbrné medaile se podařilo holkám v tenise postoupit do dalšího kola Fed Cupu, na to v jakých podmínkách to musely odehrát, klobouk dolů. Další soupeřky jsou Italky, odehraje se to v Ostravě :indián:

Zajímavá zpráva je, že Pančochová u-rampu pojede, což je dobrá zpráva :) Dnes nás čeká rychlobruslení, Erbanová.... Biatlon, co Soukalová, zadaří se, nebo nás překvapí někdo jiný? :)

Zatím to cinkalo každý den, jen tak dál. Hlavně žádná zranění :tom:

Hezký den.
 

DeletedUser17726

Guest
Dneska to bude ještě těžší,ale Novák mluvil o 4 medailích a on umí překvapit to se musí nechat i jeho sportovci ;) A Gabča to bude mít těžký leda přát soupeřkám hodně koleček a naše zastřílet čistě běh má skvělej a Verča by taky měla být solidní. ;)
 

DeletedUser9371

Guest
G460112.gif
Dnes byl perný den. Soukalová, bramborová medaile za čtvrté místo. Škoda, jedno netrefení se, trestné kolečko a je vymalováno. Ono to asi není nic moc, plivat plíce z běhu a pak mířit a střílet. :)

Pozor na zítra. Hrajeme se Švédy, první zápas v ledním hokeji na olympiádě. Jdu do hospody na plátno. Pivko, klídek, řev a fandění. Člověk si alespoň vychutná atmosféru fandění, než doma sám v obýváku. Doufám, že to Hadamczik klasicky nepodělá. Jemu prostě nevěřím. To není trenér.
Tak to snad kluci dají bez něj. :72:

Skupina C (muži)
G460112.gif
Středa 18:00 hod. Česko - Švédsko
G460112.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17726

Guest
To je pravda,ale zajela to nad očekávání a v rozhovoru vypadala dobře,tak já furt doufám ve vytrvalostní to by snad mohla bejt medaile;) a je zatím dostatečně mladá a její kariéra by mohla být jako Marti ;)
 

DeletedUser9371

Guest
No a je to tady. Je středa a náš "nároďák" v hokeji má premiéru. První vystoupení na olympiádě v Soči a to rok 2014. Máme tam i Jágra, přes 40 let věku. To je "frajer" na "entou". Kolik let hraje a nic nepohnojil (praskali mi hlasivky i na "Staromáku"), když byla olympiáda v Nagánu. Kolik (chvilku) let trénuje Hadamczik "nároďák" a co toho "pohnojil" ? V podstatě všechno. Jenže, to je prostě osoba tlačená, neschopná, kazivší na co sáhne, kyselý čumák, srdce v ledu, tahající své příbuzné na střídačku, hádající se s kvalitními hokejisty, kteří pak nejedou reprezentovat, nezlikvidovatelná, ubližující českému hokeji .........
Něco jako kdysi Husák, třeba v roce 1989 na sjezdu SSM s bláboly "Vasky Mohority". Zkoušel je v té době někdo vyhodit ? Soudruhy ? Nelze ani v dnešní době. Hnus a je mi z toho na zvracení. Jen s tím nic neudělám. Můžu tady jen připomenout a v hospodě fandit a nadávat.
Ten člověk by se měl po každoročním neúspěchu vzdát hokeje, nebo ať mu někdo vysvětlí, že hokej je kolektivní hra, hraje se s hokejkou a tomu míči se říká puk. A "mančaft" se nestaví jen na hvězdách ze záoceánského (USA) hokeje, ale máme i u nás doma super "hokejky". V naší české lize. To je soutěž hokejistů, Ty lazare Hadamcziku. A ta je plna skvělých hokejistů, mladých, neunavených mamonem, sehraných v jedné řadě z ligy (Plzeň, Liberec, Sparta ......), nebrečících a vymlouvajících se na užším a kratším kluzišti vůči USA, na době letu do Evropy, rýmičce a podobně.

Doufám, že budu večer skandovat na pivku "Hoši děkujem", protože věřím, že to kluci jako úvodní zápas dají, bez té přebytečné věci na střídačce v podobě "rádoby" trenéra.
Škoda, že jsou přísná pravidla i tady na fóru, volil bych jiný slovník.
:D
G460159.gif


18:00 hod. Česko - Švédsko Kdo neskáče není Čech
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17726

Guest
Tak Růža je Růža,ale taky se našli zlý jazykové Hlinka byl Hlinka.No snad se ještě najde nějaká ikona co je třeba ve fotbale Vrba ;)
 

DeletedUser9371

Guest
Hlinka byl Hlinka chlape. Růžička byl hulvát, nervák, ale taky pan hokejista a s autoritou trenéra.
Dnešní první hokej na olympiádě byl unavený hnus. Ve stavu 4:0, nebo kolik to bylo jsem zaplatil účet a šel domů, jinak bych tam losoval ( v hospodě na plátnu) "opici v cirkusu" a ještě bych si ji dotáhl domů.
Už jen to, jak to spustili a vidíš ten ksicht Hadamczika, je každému jasné, že bude zle.
To nebyl lední hokej, ale divadlo, bez režiséra a herců, fraška, komedie, tragikomedie, nebo jak to herci nazývají. Ten grázl, co velí střídačce to postavil v první třetině na brankáři, který je poprvé na takovém hokeji a ještě proti Švédům, které nezná.
Pak to stavěl celé na Plekancovi a na Jágrovi, ten tam byl furt, jen prostě unavený. Přesilovky hrát neumíme. Z našich dvou přesilovek v oslabení dáme ven ze třetiny jako obranu puk 2 x. Švédi z jedné 11 x a ještě útočí. My jsme při oslabení u brány a klečíme. Strašný hokej.
:( :(
 

Deleted User - 31870

Guest
První třetinu zapomenu, že byla - to nebyl hokej. Po čtvrtém gólu se to změnilo a kluci začali konečně bruslit, potřebovali motivaci v gólu. Myslím, že jsme je pak i dost přehrávali, jen škoda, že jsme neměli trošku více štěstí, aby tam padnul aspoň ten kontaktní gól, pak to mohlo být taky jinak.. Ty čachry machry se sestavami by si měl odpustit, moc jim to nesvědčí, nemůžou se takhle pořádně sehrát. Konečný sestavy si měl zjistit na trénincích, tam vidí, kdo komu svědčí..
 

DeletedUser17726

Guest
Ty střídání bych nezatracoval po něm začali hrát a ten tlak jsme měli škoda,že půl zápasu prospali,ale život jde dál a snad si z toho vezmou ponaučení a začnou od 1.minuty lidi na to mají.
 

DeletedUser15952

Guest
Krosno,já s tebou prostě souhlasit nemohu ani omylem.

Zkrátka:pravda je že se hrálo na 2 věci,ale mám pocit,že to všechno házíš na trenéra a včera to byla jasně chyba hráčů,že např. 3x za sebou neumí chytit puk.
 

DeletedUser9371

Guest
Starej Jacku, hokej jsem hrál od 4 let do 38 let svého věku. Z toho jsem 13 let pískal ligu jako hlavas i jako čára. V té tobě se hrál hokej ČSSR. Takže jsem lítal po celé ČR i Slovensku. Denně 4 hodiny na bruslích i více spousty let.
Nevím, jestli hokeji rozumím, ale rozumím tomu, že Hadamczik není trenér a stačí se ohlédnou zpátky.
I kdyby dnes vyhráli nad Lotyši ? Názor nezměním
. :)
 

DeletedUser15952

Guest
Když se ohlédnu zpět,tak vidím 2 bronzy + 1 stříbro z MS a 1 bronz z Olympiády.
Myslím,že výsledky nemá špatné...
A ještě bych se vyjádřil k brankářům z toho utkání: Kovář měl fantastickou formu,takže jeho postavení bylo docela pochopitelné. To že zklamal je věc druhá. Následná výměna brankáře byl podle mě taky správný tah. A výsledek se dostavil. :)

Mj. Neříkám,že tomu nerozumíš,jen s tebou nesdílím názor.
 

DeletedUser14841

Guest
Tak dneska i přes výhru musím konstatovat,že to byl snad horší zápas než se švédy. Až na pár chvil bez nápadu jen samé hračičky vylepšování pozic bez střelby. 2 pěkné střely obránců a byl z toho gól.V první naší přesilovce sem nezaznamenal ani jednu střelu. A obrana jedna velká katastrofa.Pavelec zdál se poněkud nejistý. S takovým výkonem dostanou od Švýcarska 5 golu a bude.Nemají ani důraz v osobních soubojích mno zatím to není nic moc snad se to zlepší v příštích zápasech.
 

DeletedUser7239

Guest

Nevím, jestli hokeji rozumím, ale rozumím tomu, že Hadamczik není trenér a stačí se ohlédnou zpátky.
I kdyby dnes vyhráli nad Lotyši ? Názor nezměním
. :)

Já myslím, že sestavu máme nejlepší jakou můžeme asi mít. Bohužel ale nemáme tak kvalitní hokejisty jako v Naganu. Co jméno to osobnost. A dnes ? Myslíte, že to Plekanec s Jágrem utáhnou ? A taky tam docela chybí "Hašan Dominátor". :bandita: Taky si myslím, že to nebude vina trenéra, ale našich hráčů, když nezískáme alespoň bronz. Taky tvůj pohled je z pohledu rozhodčího a ne trenéra. To by mě zajímalo jak by jsi to sestavil ty. To by jsme dopadli asi jako sedláci u Chlumce. :(
 

DeletedUser9371

Guest
Celé je to postavené na hráčích ze zámoří. Už jsme to tady proprali a je to chyba. Plná česká liga super hokejistů, mezi sebou sehraných.
Až s tím Jágr sekne ? Je mu 42 let a v tom věku honit po ledě dvacetileté kluky ? Nic moc. Sám to vím dobře, ve 38 letech jsem s hokejem sekl. A proč ? Prostě mi docházel dech na ledě. Dnes to mydlíme s veterány ligy jen tak, pro zábavu a je to "záhul". Už na to nemám.
Já vidím sestavu jen s pár hráči ze zámoří a zbytek z ligy, celé pětky, nestěžující si na širší ledovou plochu, na dvacetihodinové lety z USA, že nejsou sehraní a podobně.
:)

Včera výhra s Lotyšskem. Osobně se mi takový hokej nelíbil, jsem zvyklý na ten lepší z doby nerváka Růžičky, Hlinky.....
To byli trenéři s velkým T.

Dnes se Švýcary od 18:00 hodin. To bude mazec, protože Švýcarsko překvapuje rok od roku, na rozdíl od nás v čele s tím lazarem Hadamczikem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hezký dárek ke čtyřicátým druhým narozeninám Jardy Jágra. Mládenci si to řádně zkomplikovali. Se Švýcary prohra 1:0. Koukal jsem i na Slováky, Těm se daří taky jako nám.
Takže, teď jim zbývá 2 x vyhrát, jinak si jdou pro letenky domů.
Proč to dělat jednoduše, když to jde dělat složitě a komplikovaně.
V každém případě Švýcaři hráli krásný, rychlý a útočný hokej. Věčně u nás ve třetině a my než jsme dostali do jejich třetiny, uplynula vždy minimálně pomalu minuta.
Takhle ne, Hadamcziku. Jenže to ty rád, "prokaučova" co se dá a roky, a pak zase kandidovat na trenéra nároďáku. Vím že jsi bohatý a přeji Ti to, ale to jsou ve svazu ledního hokeje opravdu slepí ?
:(
 
Krosno, to ti hráči hrajou jak ponocní. Oni by na to možná měli, jenže se jim nechce. Je to stejné jako s fotbalisty, akorát je to rozptyluje...

Jeden vtípek na závěr; Aby naše a Slovenská reprezentace vyhrála na olympiádě nějaký zápas, tak by museli hrát proti sobě a ještě by někdo z nich musel dát gol...
 

DeletedUser9371

Guest
.Jeden vtípek na závěr; Aby naše a Slovenská reprezentace vyhrála na olympiádě nějaký zápas, tak by museli hrát proti sobě a ještě by někdo z nich musel dát gol...

Stačí, že teď budeme hrát proti nim. To bude taky mazec. Koukal jsem, před chvílí skončil zápas Slovensko Rusko. Krásný hokej. Malcin a Ovečkin jsou opravdu hvězdy.
Ze Slováků si můžeme vzít vzor v obraně. Krásná práce.
A "My"? Jediná prohra a balíme kufry. Dnes alespoň další medaile. Hadamcziku, Ty trenérský paskvile, koukej, jak se dělají medaile.
:(
 
Nahoru