• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DeletedUser9371

Guest
Už je to tady, už je to tady. Dnes od 18:00 hodin hrajeme proti Slovensku.

Kdo neskáče není Čech

Hadamcziku, národ zvedá prst k nebi, jako poslední varování. Jak to "prokaučuješ", což umíš a roky a "My" to projedeme, jedeme domů a to z pořádnou ostudou. Nic nového pod Tvým vedením. Mě jdeš na nervy od roku 2006, to jsi poprvé vlezl na národní střídačku.
Doufám, že to kluci dají. Ty s tím ale nemáš nic společného v případě naší vykýžené výhry.

Nechceš jít radši Lojzo trénovat Zimbabwe ? Ty jsou na letošní olympiádě ještě bez medaile. :D

Krásné stříbro Gábina Soukalová. :72:

Naposledy upraveno moderátorem:
Krosno, pořád píšeš že když prohrajeme, jedeme domů ... ale pokud vím, tak to samé čeká Slováky ;) Možná bys měl být taky trochu objektivní, co ty na to?

DeletedUser

Guest
Asi jsem jediný, kterému vadí, že ti naši hráči nemají vůbec motivaci.

Alespoň mě to tak přišlo. Jedinci, jako jsou Jágr, kterej tam leze neustále,i když je utahanej a doufá, že nás dovede ke spáse, nebo třeba Voráček, kterej se na hráče nevykašle, když je metr za ním, mi nevadí. Ale ti, kteří koukají na puk doufajíc, že tam dojede jejich spoluhráč mi lezou na nervy. :/

A co se týče našich šancí, pořád v nás věřím. Ale nesmíme zapomenout, že Slováci nejsou jen tak ledajací nýmandi. Remíza s Ruskem není náhoda.

DeletedUser17726

Guest
Lidi proč si kazíte dny hokejem pokud se nedaří;) Biatlon je taky nádherný sport :P

Guest
Tak to vyšlo i když tedy s odřenými ušima. Za stavu 4:0 pro nás a takhle se trápit ve III. třetině, to byl masakr. Slováci zaspali první třetinu. Zbytečně se nechali 2 x vyloučit a hned góly do jejich branky.
Ale ve III. třetině Slováci předvedli naprosto skvělý hokej. Dotáhnout to na 4:3 ? Paráda a my jsme se tam zase klasicky začali plácat. Pak ta zlomená hokejka. To Slováky porazilo. Pak logicky gól do prázdné branky.
Abych byl fér, jako kdysi se živící pískáním hokeje, faul, který byl odpískaný "Mesárošovi" bych nepískal. Hokejku nad předepsanou úroveň nezdvihl a nepraštil hráče ani přes ruce. Takže, u mě to to nebylo ani sekání a ani nebezpečná hra vysokou holí. To je na na rozhodčím. Nemusel i mohl pískat.
V každém případě 5:3 pro nás je pěkné a postupujeme. Titanic je stále v přístavu pro Lojzu. Ta věc tam byla zase na střídačce.
:D

No a dnes biatlon ? Paráda. :)

Zítra, středa, jedeme znovu od 18:00 hod. proti USA.

DeletedUser

Guest
Tolik záště co vkládáš do příspěvku vůči panu Hadamczikovy je už ke smíchu,je tolik trenérů co nemělo úspěch u repre,ale to neva.Jsem rád jak složil repre na OH v Soči a nenechal si do toho od nikoho kecat a když to nevyjde tak co,v dubnu na MS fandím zase našim,přece se nepo...u,že Krosna33 nemá Hadamczika rád

... Abych byl fér, jako kdysi se živící pískáním hokeje, faul, který byl odpískaný "Mesárošovi" bych nepískal.
ano, odpískali faul slovákům příliš přísně, ale ono se to krásně posuzuje když to vidíš díky kamerám z 5 úhlů, zpomaleně a ještě několikrát. věřím že na ledě bys to pískl taky - přeci jen seknutí tam bylo, zlomená hokejka = pískám.

Guest
Dnes hokej ČR - USA od 18:00 hodin. Tak držíme palce.
Co se týče Hadamczika, nemám ho rád ne jako člověka, ale jako trenéra od doby, kdy stál na jedné střídačce v české lize spolu s Vůjtkem (dnes trenér slovenského nároďáku) a od roku 2006 na naší střídačce nároďáku. :)

Guest
A je vymalováno ! Vyhrát v hokeji na olympiádě jen dva zápasy ? Odtáhnout z ostudou a nedostat se ani do čtvrt finále je "fialovej hnus". Táhni Hadamcziku z našeho národní sportu a nikam jinam nelez, Ty ubližovateli lednímu hokeji. :( :(

[spoil][youtube]aa2_KwcFXIU[/youtube][/spoil]

DeletedUser7239

Guest

Já pořád tvrdím, že není chyba v trenérovi, ale v hráčích. Dopadli by jsme tak i kdyby tam byl jiný trenér. A kdyby tam byli jiní hráči ? Dopadli by jsme ještě hůř,... :( protože většinou se ti lepší dostanou do NHL. Ale samozřejmě pokud se najde někdo lepší než Hadamczik nebudu nic namítat. :)

Guest
To je pravda USA je letos hodně nadupaný a uvidí se s Kanadou jak jsou dobrý a pokud vyhrajou tak se mu nedá co vytknout.Rusáci taky vypadli a Putin nestřílí aspoň zatím:D

Guest
V hráčích to není. Byla tam celá elita, co máme. Včetně "Bárynky". :D
Je to v trenérovi a ve zvolené taktice hry, včetně nesmyslných změn ve třetinách. Hráči nejsou sehraní a zvykají si na sebe v průběhu zápasu. Taktika toho lazara byla klasicky zase opatrnická, věčně za naší brankou, věčně v naší obranné třetině. Žádný dravý útočný hokej, dlouhé pasy, na dvě přihrávky být v jejich obranné třetině. Jako by jim ta lama zakázala hrát hokej, který umí a hlavně ho všichni znají ze zámoří.
Nechápu ho (tu věc).

Asi zase šoupnu nějakou básničku, na tu lamu (na Lojzu), když už mám v profilu ten psací stroj. Jenže nemůžu být vulgární. :D

DeletedUser16969

Guest
no já myslím že vůbec nijak opatrně jsme nehráli spíš docela útočně a i na střely to bylo úplně vyrovnané a dali jsme i nějaké tyčky a břevna, ale strašně (ne)chytal Pavelec dával si tam úplné vlastňáky, a navíc dost brzo takže jsme prohrávali 3:0 a byl konec
ale nenadávám mu už nám vychytal jednou zlato, ale teď to byla hrůza :D

pardon teda 3:1 nebo 4:1 ;)

Guest
V každém případě to byl od Hadamcika doufám poslední kopanec do fanoušků ledního hokeje. Stačí jen číst noviny. V podstatě se všichni hokejoví experti shodli, že už tam opravdu nemá co dělat. Prostě ne jen rezignovat, ale hlavně se omluvit národu za to, že neprospěl českému hokeji tím, že z něj odešel a naopak tam lezl opakovaně s malými přestávkami. Vytrvale od roku 2006.
Prostě jednoduše a českým jazykem : "Táhni !"
:(

DeletedUser14443

Guest
Krosna promiň, ale nevzal to nejlepší co máme. Vzal samý hráče z nhl a navíc samý dědečky. Podívej se, když jsme hráli euro tak to vyhráli 2 zápasy a to tam byli hráči jen z Evropy. Takže výběr byl tak na prd.

DeletedUser1318

Guest
Mohla bys konkretizovat "dědečky"?

DeletedUser13514

Guest

Určitě bych to neházel na Pavelce. Může být sebelepší brankář, ale pokud je obrana na prd a nechá před brankou hráče samotného, tak to prostě končí golem. A že takových situací bylo celkem dost :/