• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Zoh Soči 2014

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

OH v ledním hokeji Soči 2014


  • Celkový počet hlasujících
    29

DeletedUser7239

Guest
Určitě bych to neházel na Pavelce. Může být sebelepší brankář, ale pokud je obrana na prd a nechá před brankou hráče samotného, tak to prostě končí golem. A že takových situací bylo celkem dost :/

Tak se mi zdá, že hráči nejsou tam, kde by měli být. Buď jsou všichni u brány nebo naopak všichni v útoku. A to není dobré. Od toho jsou ty role rozdělené. Radši ať obránci brání a o góly se starají utočníci. Než když se obránci snaží útočit. Nicméně pokud je naše branka v ohrožení měli by pomoct i útočníci. Už kvůli tomu, aby se mohli zmocnit puku a vyrazit do protiútoku. Ono by to mělo být jasné i těm hráčům na ledě, ale lehce se to mluví, každý se snaží dát gól. :D No a potom to tak vypadá. :(
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě, konečně procitl národ, fanoušci, média, hokejoví experti a podobně, milující český hokej. Svorně se shodli na tom, že ta věc Hadamczik tam nemá co dělat. Na střídačce národního mužstva a to od roku 2006. Třeba si to vezme konečně k srdci, národu se omluví a rezignuje. Tím přestane být našemu hokeji jako "předseda" strany ubližující. No a jestli staví stadiony za své peníze ? Tak to je mu ke cti. Ale ať jde okolo hokeje obloukem. :(
 

Deleted User - 31870

Guest
Jenže on nestojí na ledě a nemůže za to, že obrana není na místě, nechá nepokryté hráče soupeřů u brány, natož dokonce dva volně za svými řadami doufajíc, že dostanou přihrávku do jízdy a budou moci rychleji útočit. Oni jinak hráli (kromě části prvního zápasu) pěkný hokej, jen dost pouštěli obranu, nepokrývali hráče, nebyli dostatečně důrazní v osobních soubojích a měli samozřejmě taky smůlu, to ke hře patří. A za hráčské chyby a fauly nemůžeš obviňovat trenéra.
 

DeletedUser

Guest
Lojza ať zmizí a užívá si peněz ... na druhou stranu bych to neviděl tak černě .... první zápas Švédové (poslední dvě třetiny jsme byli lepší tým), druhý zápas ať vítězný dle mého nic moc .... se Švýcarskem jsme hráli velmi dobře jen to tam prostě nepadalo ... ale nikdo mi nevymluví, že jsme byli lepší ! Se Slovenskem jsme zaspali poslední třetinu jinak super .... s USA nás položil gol 2s před koncem ;) .... výběr dle mého taky nebyl ten nejlepší co se dalo .. na obranu Barinky. Předváděl velice sympatické výkony ;)

Co mě sklamalo byli fanoušci ... ti stejní co se radovali nedávno z medailí teď nadávají jak jsme slabí ... Ke Slovensku se vyjadřovat nebudu .. jejich útočnej postoj a nepřející povaha se opět ukázala (Hokej taky nic moc)
 

DeletedUser9371

Guest
Jenže on nestojí na ledě a nemůže za to,.......

To je právě třeba i jeden z důvodů, jeho neschopnosti. Je to laik a teoretik. Co toho za život odbruslil a odehrál ? Třeba oproti Hlinkovi, Růžičkovi, Dr. Wohlovi a dalším bývalým trenérům nároďáku ? Amatér.
Doufám, že uvidíme na střídačce třeba jako asistenta Jágra, až ho zmůže věk na bruslení. Osobně mi je třeba líto, že tam nestojí Růžička. I když ho osobně nemusím, je to v reálu hulvát, vulgarista, nerv a rapl. Ale "pan" hokejista a "pan" trenér.
:)
Až na tu protekci Bárinka se mi hokej i líbil. Máme na to, výborní hráči, jen to prostě zase ta Lama Lojza prokaučoval a protaktizoval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ja sice asi dva zapasy nevidel, ale co si vzpominam tak barinku jsem nevidel a pak si pry narazil ...zadek... :D
 

DeletedUser9371

Guest
Bárinka hrál jen úvodní zápas, pak ho tchán stáhl. Hezký výlet do Ruska. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Dnes od 13:00 hod. běží finále v hokeji mezi Kanadou a Švédskem. Osobně držím palce Švédům, než namyšlené Kanadě. Nevím, jestli tam je ještě na šílená věc, co od roku 2006 ubližuje českému hokeji, ale doufám, že se bude koukat na kvalitní, rychlý a útočný hokej na obou stranách.
Vsadil jsem si na Švédy, na naše jsem nesázel ani na jeden zápas, škoda zbytečně vyhozených peněz.
:)
 

DeletedUser13017

Guest
Kde se bere v lidech tolik nenávisti? Já taky pana Hadamczika moc nemusím. Tedy přímo ho nemám rád :-) Ale aby z každého mého příspěvku přímo kapal jed? Copak komu Lojzík udělal? :-) To vypadá na nemanželské dítě :-)
 
Tak Krosna je hokejista a když vidí jak to ta "věc" oře, tak mu cuká kudla v kapsi. To není ani tak nenávist jako odpor. V profesní rovině hned poznáš jak se věc má. Našinec často tohle vidí okolo sebe, v práci, na veřejnosti. Jeden nýmand vedle druhého, nějak se dostali do funkce a tam škodí seč můžou. Ono se zdá, že když někdo něco řídí, tak tam asi není jen tak pro srandu. Často je to naopak, ve vedení bývají vyložení hlupáci a neumětelové.
 

DeletedUser

Guest
Je fakt, že částečná odpovědnost stojí na trenérovi. Nicméně, není zodpovědný sám. Co se týče H., tak ho nemusím. Už jen proto, co o něm vím od člověka, který ho zná osobně. Teď nevím kde přesně, ale město postavilo Aquacentrum, H. na něj údajně sehnal peníze. Město ho dalo do užívání H. a funguje to tak, že pokud vydělává, jde zisk H., pokud prodělává, ztráty dotuje město. A co se týče H. jako hráče? Nepatřil ani mezi průměr.

Problém českého hokeje, potažmu sportu je ale potřeba vidět někde jinde. Mládežnický sport bohužel není o talentech, ale o penězích. Dítě může být talentované jak chce, ale pokud na to rodiče nemají, má smůlu. Takhle spoustu talentů uniká a sportu se stále více věnují jen děti zbohatlíků.
 
Problém českého hokeje je možná v tom co povídáš. Ale neúspěch naší reprezentace na ZOH v Soči má na triku hlavně trenér...
 

DeletedUser

Guest
McBracey, to přece nepopírám. Tíhu zodpovědnosti mu rozhodně neberu. Jen tvrdím, že v tom rozhodně není sám. Je velmi smutné, když nejlepší výkon podá veterán JJ. Ani bych neřekl, že zklamali vyloženě jedinci, tentokrát jsem neviděl takovou tu soudržnost jako byla v Naganu nebo při posledním titulu.

Každopádně, jak už bylo řečeno, za složení formací a taktiku je zodpovědný trenér a ten ji rozhodně neplnil. A navíc již několik sezon.
 
Tak konečně trenér Hadamczik udělal po dlouhe době rozumnou věc...odstoupil :kobylka: A zdá se, že se blíží lepší časy...vypadá to na návrat Růžičky na post trenéra reprezentace :11::yah:
 

DeletedUser

Guest
Ruza nebo Had - je to z blata do louze. Smutne je, ze se povazujeme za hokejovy narod a mame na vyber ze dvou treneru. Stejne zase dojedeme na hrace, kvalitni stari odchazeji, kvalitni novi moc neprichazeji. Dum se nestavi od komina, ale od zakladu, takze at bude trenerem kdokoli, tak je to skoro jedno. Nase seste misto na olympiade je zcela zaslouzene. Uvidime, co bude na MS.
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě, český hokej začne zase žít. Hadamczik je pryč. Ten tragéd si ani nepřiznal svůj poslední neúspěch. Kdo sledoval ty jeho bláboly v médiích, tak ví. Ještě se urazil, že ho lidi napadají a jsou nespokojeni s jeho výkonem.
Růžička zvažuje zase funkci trenéra na letošní MS. Aspoň to.
:)
 
Nahoru