• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zrychlené postavy ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, předem se omlouvám, pokud sem můj dotaz nepatří nebo tak, ale mám nějaké nejasnosti ohledně nově spuštěného světa.

Svět byl spuštěn někdy po 14:00 (dřív jsem ho na svém PC neměl a zvadlo mi přišlo kol 17:00). Někdy mezi 19. a 20. hodinou už se začínalo stavět 1. město. Chtěl bych se zeptat, jak je taková věc možná. Na město je potřeba 300$ a 80 energie. Jestli jsem si to dobře spočítal, nejde to zvládnout ani s prémiovým účtem :ehm:(jen jedna postava na serveru byla na 2. úrovni).
Chtěl bych zjistit, jak je to možné, případně radu jak takového rychlého postupu (či rychlého vydělání velkého obnosu) dosáhnout. Mám už rozehranou postavu na 5. i 6. světě a ještě se mi ničeho takového nepodařilo dosáhnout :mad talking: i když by se to mě i mému městu v obou případech hodilo...

Díky za jakoukoliv odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Ta města, co jsou na mapě, jsou automaticky generovaná, aby hráči měli kde spát.;)
 

DeletedUser

Guest
A to potom můžu do města vstoupit a stát se zakladatelem? Nebo město zmizí až hráči postaví vlastní? Nebo jakým způsobem to funguje?
 

DeletedUser

Guest
Města tam zůstanou, ne, nemůžeš vstoupit a stát se zakladatelem. ;) Zůstane tak, jak je.
 

DeletedUser

Guest
Wow, už to vidím na 6. servru to tak taky je. Nikdy jsem si toho nevšiml. Díky moc !!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru