• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zviditelnenie Chatu v hre,

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    10
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás . Vela ludi nepouziva Chat v hre . možno ani nevedia ze to tam dačo také je. Možno na začiatku v červenom tutoriali to tam bolo . Ale možno si to nevšimli preklikali to rýchlo a zabudli na to . Mohlo by sa to zviditelnovat bublinou s vykricnikom alebo daco podobne + so zvukovým zaznenim (mozno je tam zaake zvukove zaznenie ale nieje ho pocut neviem) . Ked sa niekto popri tom učí alebo čo a čaká na odpoveď alebo niečo také tak aj zabudne na to . A nevidi ze by mu niekto v Chate odpovedal . Bolo by to super keby ste s tým niečo urobili viac ludi by si naslo priatelov a svoje obchodne ponuky by písali do Chatu a dohadovali sa o trhu , robili medzi sebou sutaze, a ine podobne veci :) VIem že tý čo tu hraju dlhsie maju perfektne mesta a aliancie a v aliančnom chate si pisu a tak . Ale tý čo su tu nový tak o tom ani nevedia .
Viem že je to moze byt pre Vás zbitocne a nepodstatne a mnohí ma za to "odpíšete" . Ale budem rad ak nie :)

Ďakujem za to že ste si to precitali, a ďakujem vopred za vase odpovede co mi k tomu napisete .

S pozdravom Vaš hrač TheRambo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proste by som chcel iba abi to malo daaky zvukovy signal ked niekto do chatu napise . Alebo spravit vacsiu bublinu aby aj videli ze niekto tam daco pise ze chce daco predat alebo kupit.
 
Dlouhý zmatečný text bez interpunkce, s pomíchanou diakritikou, navíc slovensky ... Osobně jsem to musel číst 2-3x abych aspoň částečně pochopil co chceš ... i když máš třeba dobrý nápad, tak tahle forma podání nápadu ho spolehlivě na 100% zabíjí ...
 

DeletedUser

Guest
no tak dik

Nabuduve popracujem na tom .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Zvukové znamení tam máš, osobně si myslím, že chat je přehledný, až na to věčné roztahování oken, když chci vidět jména hráčů. Hrozné je to, když mám otevřené třeba město - alianci - bitevní chat a chci vidět jména všech online hráčů. Tady by ty bubliny, nebo malé ikonky nebyly ku škodě.
V každém případě díky za příspěvek, já jsem to přelouskal.
:)
 

DeletedUser

Guest
Dlouhý zmatečný text bez interpunkce, s pomíchanou diakritikou, navíc slovensky ... Osobně jsem to musel číst 2-3x abych aspoň částečně pochopil co chceš ... i když máš třeba dobrý nápad, tak tahle forma podání nápadu ho spolehlivě na 100% zabíjí ...

Skoro úplně souhlasím. Ale že ti vadí slovenština? To snad nemyslíš vážně :střelec:


Honza
 

DeletedUser14443

Guest
Máte ještě 4 dny na to hlasovat. Poté anketu zavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru