• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

zvony a patrony

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
chtel bych poradit jak se co nejdrive dostat k praci ridit kolesovy parnik a hlidat dostavniky
 

DeletedUser

Guest
Vést-> Vést-> Vést -> Vést a Charisma ;)

+ porad se s weststats a nakup si nej výbavu :)
 

DeletedUser

Guest
A na co potřebuješ build ??? Prostě všechno dávej do Vést a do Charisma a budeš to mít nejrychleji ;) a nebo můžeš čekat až ti sem někdo napíše build, ve kterym se akorát dovíš na jakym lvlu budeš mít jakou práci a co si máš přesně do puntíku koupit... nemyslíš, že je to pak o ničem ???
 

DeletedUser6556

Guest
moje slova, taky jsem všechno dával do vést jsem na 49 úrovni vést mám bez bonusů 109 a už kapitánuju, práce jsou výborný i na prachy i na expy ( se štěstím je to trochu horší, ale k čemu když máš preachy :D), takže všechno dávej do vést -> to je nejrychlejší cesta...
 

DeletedUser

Guest
a neviete koľko je potrebných nábojov (patrónov) pre strednú pevnosť?
 

DeletedUser6324

Guest
moje slova, taky jsem všechno dával do vést jsem na 49 úrovni vést mám bez bonusů 109 a už kapitánuju, práce jsou výborný i na prachy i na expy ( se štěstím je to trochu horší, ale k čemu když máš preachy :D), takže všechno dávej do vést -> to je nejrychlejší cesta...

S tím nemůžu souhlasit, protože jestli dáváš vše do charisma a vést, tak se dostaneš ke třetí nejlepší práci Přepadávat dostavníky a to je nejlepší práce na štěstí. :cool1:
 

DeletedUser6123

Guest
Pokud chceš být co nejvíce nápomocen své pevnosti tak to dávej do vést a charizma.Old Bekend má pravdu je to nej práce na štěstí ale to neřešte.Pokud jsi ale duelant tak to nemá smysl.Vést se ti nehodí na duely.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru