• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž

Líbí se vám tento nápad.


  • Celkový počet hlasujících
    50
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
bowies_knife.png
Vymysli si příběh o svojí postavě.
pepperbox_allen.png
typewriter.png

V téhle soutěži si už podle názvu budete muset vymyslet příběh o svojí postavě, měl by to být příběh z divokého západu, prostě si vymyslet o sobě minulost (jak ste se dostal na divoký západ, čím jste se proslavil....).

Pravidla:

1. Příběh musí být z vaší hlavy (jestli že se jmenujete jako jiná existující, filmová nebo literární postava- Geronimo, Buffalo Bill.....musíte vymyslet něco jiného jako by se jednalo o někoho jiného, jestli se jmenujete třeba Vinnetou, tak nepište že jste náčelník Apačů.)
2.Soutěž je pro každého, dál už je to jenom na vaší fantazii.

Ceny:​
1. místo: 50 000:10:+ Prémiová truhla a ocelová bedna nebo Brašna Buffalo Billa

premiumchest.png
+
chest_high.png
nebo
premiumchest.png
+
productchest_2.png


2. místo: 30 000 :10:+ocelová truhla
chest_high.png


3. místo: 20 000:10:+bedna se železnými pláty
chest_medium.png

Za účast: 1 item dle vlastního výběru.
Bonbonek.png
nebo
Pern%C3%ADk.png
nebo
%C4%8Cokol%C3%A1dov%C3%A1_su%C5%A1enka.png
nebo
Oves.png
nebo
L%C3%A9ko%C5%99ice.png


Klady:

Soutěže se může účastnit každý, bez ohledu na věk nebo to co umí.
Potřebujete jenom vlastní fantazii.

Zápory:

Ne každému se musí líbit.
S první cenou by mohl být problém.

Za jakýkoli komentář děkuji.
 
Naposledy upraveno:
Tak nevím co si o tom mám myslet, lidi hlasují ale nikdo nic neříká, prosím vás o jakýkoli komentář, abych věděl co mám zlepšit a co naopak nechat.
 

DeletedUser15358

Guest
Tak já ti nějaký komentář napíšu:D

K nápadu nic nemám, je výborný a tvořivý, takže jednoznačně ano.

Ceny bych dala trochu menší, těch dolarů se mi zdá moc.:D
 

DeletedUser

Guest
Neadekvátna odmena vzhladom k odmenám za priatelské body.Za 100 000 dostaneš avatara čo je len obrázok tvojej postavy a to ti poviem že sa človek musí velmi velmi snažiť aby dotiahol ludí na west,aby to hrávali a kupovali nugety.A ty chceš za nejaký príbeh vlastnú unikátnu zbran.Inak nápad taký všeobecný...príbehov tu už bolo habadej takže nedávam ano ale ani nie.Už len za snahu.
 

DeletedUser

Guest
Nápad zajímavý, jen nechápu odměny... Všeobecně - nejen ty - se všichni snaží do odměn nacpat vše možné, kdyby jste to radši dělali pro zábavu případně nějaké $ + těžko obdržitelný produkt...

Jen to hodnocení bude zase na makovici:D:střelec:
 

DeletedUser

Guest
Odměny moc vysoké, něco podobného už tu bylo a docela by mě zajímalo, jak se bude rozhodovat, který příběh je nejlepší...
 

DeletedUser

Guest
Opět zbytečně velká první cena. Soutěž má být pro zábavu a ne pro zisk.
Když by nebyla tak vysoká, dal bych ano.
 

DeletedUser

Guest
Motivace by měla být soutěživost a ne něco, co by výrazně znevyvážilo hru.
 

DeletedUser

Guest
Tohle je můj názor, ale podle mě by prostě soutěž měla být zpestřením. Když by byli pro výherce soutěží (kterých se třeba většinou z časových důvodů třeba i kdyby jen polovila serveru nemohla zůčastnit) předměty, které nejdou BĚŽNÝM, tedy opravdu běžným způsobem získat, tak třeba mě by to znechutilo hru hrát úplně. Člověk se snaží hrát a pak někdo vyhraje soutěž která ho úplně boostne. A teď si vem, že ji vyhraje 3x po sobě.. Stejně tak když dostane 100,000 dolarů. Když to bude měsíční soutěž, kde na to ten měsíc zamaká, tak samozřejmě jo, proč ne. Ale kdyby to měl získat v soutěži, které věnuje pár hodin.. je normální vydělat si z ničeho jen soutěží za takovou chvilku 100k? A co když vyhraje 3x, 5x nebo 10x za sebou? Úplně to rozhodí a zničí veškerou ekonomiku a hráči, kteří se nemohou účastnit (třeba z časových důvodů) znechuceně odejdou. :-(
 
Takže co ti vlastně vadí? Je to moc lehké, moc vysoké ceny nebo to zabere málo času, moc jsem to nepochopil, tvůj názor mě zajímá.

A stejně, at budou odměny jakýkoli stejně si je moderátoři nakonec udělají jak uznají za vhodné.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to moc jednoduché, mnoho lidí píše jako koníček. Taky mám za sebou pár amatérských stránek.
Zabere to poměrně málo času a není to moc těžké.. takže abys redukoval jen jeden aspekt, tak to podle mého musí být odměna. Speciální item za to, co by mnoho lidí nejraději udělalo samo od sebe (sepsali si k postavě příběh) mi přijde zbytečně moc. Jsem hardcore hráč (ať už hraju cokoli) a nemám rád lehké cíle a už vůbec ne znevyvažující bonusy. Ale jak jsme se sám přesvědčil, většina lidí zase výzvu nemá ráda, všechno by nejraději zadarmo a co nejlehčí..proto jsem a budu v menšině. Ale cítil bych "nezodpovědně" (úplně mám černé okmo po lépe pasujícím slově), kdybych se alespoň nepokusil zabránit zlehčování již tak velmi lehké hry.
 

DeletedUser

Guest
ja sice nedavam ne jelikoz neni duvod, ale za me uvital bych pouze veci ktere se plni ve hre a nenuti me stat se fotografem,spisovatel,basnikem pripadne kucharem a kdovi cim jeste proto hraju tuhle hru.
pokud by sem chtel psat povidky nebo neco jineho tak se nebudu bavit touhle hrou
 

Pawn

Člen týmu
Snad 1. Soutěž kde jsem dal Ano .. no po dlouhé době určitě... Dobrej nápad tak proč ne :)
 

DeletedUser

Guest
Tím bych se moc nechlubil... já dal ANO asi u 6ti (soutěže + projekty) a hned jsem hlavní záporák. :-)
 

DeletedUser8767

Guest
Je to dobrá soutěž, kdyby se někdy realizovala, rád bych si přečetl, co si hráči vymyslí.:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru