• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

6. moderátorka Darling

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10597

Guest
Další dotaz byl, dříve si měla v avataru pejska, byl Tvůj? Máš ho ještě ? A jak se jmenoval ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, to je můj (v rozhovoru dříve zmiňovaný) ocásek Rexík.. :) Je to kříženec německého pinče, má už 4 roky a tráví se mnou spoustu času i aktivit.. Někdo si ze spolužáků přál auta, notebook a jiný věci za maturu, já si vybrečela psa.. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
K online hrám jsem se dostala přes hru Bitefight - hráli jsme ji s přítelem, jenže se nám nedařilo dostat se na stejný svět, tak mi účet založil on. Původně mi dal nick "Honey", ale to jsem odmítla. Myslím, že Darling ke mně sedí - andílek s ďáblem v těle. :D
 

DeletedUser10597

Guest
Chystáš se začít hrát i na prémiových světech ? A kdy se k nám chystá nový svět ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Doufám, že nový svět hodně dlouho nebude, přesný čas samozřejmě nevíme, zatím ani nebyl svět oznámen pro nejbližší testování funkčnosti. Hraji na Coloradu a další svět neplánuji rozehrávat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Samozřejmě, mám postavu na Beta serveru a z velké části čerpáme novinky právě z tohoto světa. Zajímavé jsou i informace na Beta fóru, dále sledujeme oznámení na DE a NET fóru. (Dříve bývaly oznámení o updatu včas oznamovány na maďarském fóru, v posledních udpatech se ovšem s časem pohoršili.)
 

DeletedUser10597

Guest
Jedna taková trhlejší otázka, od majkyho, chtěla bys mít doma žirafu ?
 

Deleted User - 31870

Guest
No jasně, má nádherný dlouhý řasy, nebesky dlouhý krk a úžasnej fialovej jazyk.. :) Brala bych i slona, tygra, lva,... no skoro všechna zvířátka :)
 

DeletedUser10597

Guest
Tvoje rodina je hodně četná, zvířátka už si nám představila, co teď představit i lidskou část ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Klasika - rodiče a jeden sourozenec (sestra, se kterou jsem se v dětství docela solidně prala :D), a protože bydlíme s babi a dědou, tak máme doma tak trošku Itálii. :)
 

DeletedUser10597

Guest
Po studiu se určitě chystáš pracovat, co je Tvá vysněná práce ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vždycky jsem si přála pracovat u koní nebo nějakých jiných zvířat. Než jsem se rozhodla pro střední školu, zvažovala jsem gymnázium, abych měla lepší předpoklady studovat veterinu (leč nechtělo se mi na kolej). Uvidíme, co nakonec budu dělat..
 

DeletedUser10597

Guest
Máš nějaké oblíbence na fóru, od kterých si ráda přečteš příspěvek ? A zase naopak, koho bys tam nejraději neměla ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že mám velmi pevné nervy, tak i když mi někdo štve, dokážu se na to z 99% povznést.. Ráda si přečtu všechny příspěvky, které mají hlavu a patu, jsou jakkoli zajímavé obsahem nebo důležité pro moji práci. Koho si na fóru velmi vážím, je Cavansit - můj bývalý učitel v oblasti moderování fóra na hře Bitefight.
 

DeletedUser10597

Guest
Chystáte teď na fóru nějaké soutěže o ceny ? A kdo nejčastěji s něčím takovým příchází ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Nejpraštěnější nápady mívám já, občas se musím krotit.. :D Jinak samozřejmě teď spíše navrhnu, že potřebujeme soutěže a s kolegy si na to sedneme a dořešíme do konce. V tuhle chvíli máme rozpracované něco na léto (pokud budeme spouštět) a hlavně budou soutěže k hráčskému srazu, až bude známo místo..
 

DeletedUser10597

Guest
Ohledně srazu, zřejmě bude zase ve westernovém městečku, nebo tento rok bude změna ? A už je znám nějaký bližší termín ?
 

Deleted User - 31870

Guest
V tuhle chvíli nemám žádné bližší informace. Ovšem zaslechla jsem, že Wich měla na posledním srazu přislíbit, že se další sraz nebude konat v Boskovicích. Tak uvidíme :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru