• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

8. supportér stenly30

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Přeji všem čtenářům příjemný podvečer a jsem ráda, že jste si udělali chvilku k přečtení našeho dalšího posezení, tentokráte s hostem z řad supportérů - stenlym30. Jsem přesvědčena, že mnozí jej znáte především ze hry, kde působí jako zkušený velitel v bojích o pevnosti.

Vítej, stenly, na začátku naše rozhovoru bych tě chtěla požádat, zda by ses mohl ostatním, kteří o tobě nic nevědí, trošku představit.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Darling... :-)
Děkuji za přivítání. Jmenuji se Standa. Je mi momentálně 18 let. Studuji 3. rokem Střední školu informatiky a finančních služeb v Plzni. Mezi mé záliby patří hlavně lukostřelba a west. Z westa mě můžete znát hlavně ze světů 8 a COL. Nově na sv.5.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nejprve bych se ráda zaměřila na tvůj soukromý život, nějaké drby,.. Lukostřelba je nezvyklý koníček, v ČR zřejmě i málo známý, jak ses k němu dostal?
 

DeletedUser

Guest
Je pravda, že tento krásný sport je u nás velmi málo rozšířen. Je to docela škoda. K lukostřelbě jsem se dostal díky základní škole. V 6. třídě ZŠ jsem měl možnost výběru "zaměření". Informatika, sport nebo jazyk. Na jazyky jsem poleno od jakživa :D, počítače mě tehdy tolik nebrali. Takže sport byla jasná volba. Měl jsem možnost mít zaměření právě na lukostřelbu. Dodnes jsem za toto rozhodnutí opravdu rád. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Jsem přesvědčena, že litovat nemusíš - počítače studuješ nyní a lukostřelba ti jako koníček zůstane ještě dlouhou dobu. Podařilo se ti k tomuto sportu přitáhnout nějaké své kamarády? Nebo jak myslíš, že se obvykle dostane nováček do klubu - zjistí si informace sám z webových stránek, či jej motivuje nějaký již dlouhodobější člen lukostřeleckého klubu?
 

DeletedUser

Guest
Většinou to funguje tak, že na našich webových stránkách se zájemce dozví kontakt na našeho hlavního trenéra. S ním se domluví na dalších detailech.
Nováčci k nám přichází většinou, protože se o lukostřelbě někde dozvěděli. Olympiáda, různé filmy či třeba ukázka na různých akcích. Také často mají zájem o vyzkoušení kamarádi či přátelé členů klubu. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Patřím do skupinky, která si to šla ze zvědavosti vyzkoušet a lukostřelba mi chytila, díky tobě.. :) Jako v mnoha sportech, nejde pouze o zábavu - ale především o výsledky. Lukostřelci mezi sebou pořádají různé závody. Prozradíš nám, jaké je tvé nejlepší umístění či výsledek v lukostřelbě? Případně nemusíš popisovat nejlepší výsledek, ale čeho si osobně nejvíc vážíš v dosavadním střílení..
 

DeletedUser

Guest
Nejvíc si vážím toho, že jsem u střílení vydržel dodnes. To je pro mě moc velký úspěch s mým časovým rozpočtem :).

Jako výsledek si nejvíce cením 3. místo ve družstvech v kategorii starších žáků. Byla to moje 1. medaile na mistrovství republiky.
 

Deleted User - 31870

Guest
Lukostřelba má však jednu stinnou stránku - kromě velkého množství času stráveného na trénincích, je to poměrně i drahý koníček. Pořízení luku je finančně nákladné - jak jsi tuto skutečnost řešil, když jsi začínal střílet? Změnilo se od té doby něco? Podporují rodiče tvoji zálibu, nebo se jim nelíbí čas, který trávíš na tréninku, raději by tě viděli nad knížkami?
 

DeletedUser

Guest
Tak samozřejmě, že by mě raději viděli neustále v knížkách :D
Máš pravdu, že je to časově i finančně náročné. Ale co dnes není? :) Střílení týdně zabere min. 4 hodiny. A stejně je to celkem docela málo.

Po stránce finanční je lukostřelba dost náročná. Jelikož u nás není takové podpora jako u jiných sportů, ceny letí celkem vysoko. Bohužel to není třeba jako u fotbalu, kde jdete na většího supermarketu a koupíte kopačky "na každém rohu".

Ještě abych nezapomněl. Když jsem začínal, klub mi všechno důležité půjčil. Postupně si skládám luk sám a kousek po kousku si dokupuji jednotlivé části "skládanky" :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Z koníčků jsi zmínil pouze dva - lukostřelbu a West. Je to tím, že na jiné koníčky se ti již času nedostává, nebo jiné koníčky nemáš? Kluci jsou obvykle zapálení fandové do sportu jako je fotbal či hokej. Baví tě i nějaký jiný sport?
 

DeletedUser

Guest
Ještě doplním předposlední otázku. ZDE je můj luk na rok staré fotce. :)

Jasně. Sport jako takový rád provozuji. A to aktivně či pasivně. Aktivně třeba squash, fotbálek či třeba softball.

Pasivně jako správný Čech fotbal a hokej.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nechci být rýpavá, ale mohl jsi nám poslat fotku, kde střílíš.. :)

Zřejmě zažitá blbost u většiny lidí je, že IT "odborníci" se o sport či jiné aktivity moc nezajímají, raději se vrtají v počítačích. Znáš někoho takového ze svého okolí? Prozradíš nám, jakým klubům fandíš a jestli se účastníš jako fanoušek některých zápasů?
 

DeletedUser

Guest
Fotky jak střílím z luku nejsou moc pěkné :D

Tak jako správný ajťák se v počítačích také rád rýpám, ale nemohl bych to dělat pořád :D.
V okolí je pár jedinců, které nebudu jmenovat :).

Tak samozřejmě fandím České reprezentaci ve všech sportech. A jako správný plzeňák samozřejmě také domácím klubům. A to Viktorce ve fotbale a Indiánům v hokeji. :)
Chodím se občas na některý ze zápasů podívat. Ale zase. Jak čas a finance dovolí :)
 

Deleted User - 31870

Guest
To je škoda, že se nechceš podělit o zajímavá fota.. :)

Kromě sportovních utkání zajdeš také rád na koncert. Já to samozřejmě vím, co se chystá, ale ostatní jsou jistě zvědavi, kam se chystáš a co rád posloucháš? Jako u hráče Westu by se dalo předpokládat, že se bude jednat o podobný styl či country, leč jaká je skutečnost?
 

DeletedUser

Guest
No. Country zrovna není moje parketa :)
Já raději něco tvrdšího. Od rocku po různé žánry metalu. Příští týden se účastním spolu s pár hráči festivalu zvaný Metalfest.
 

Deleted User - 31870

Guest
Na které skupiny se těšíš a jaké jsou tvé oblíbené, které bys rád na nějakém koncertu či fesťáku slyšel? Klidně nám můžeš vložit video na nejoblíbenější písničku.. :)
 

DeletedUser

Guest
Nejvíce se těším na skupiny: MEGADETH, BLIND GUARDIAN, IN EXTREMO, AXXIS, ENSIFERUM, POWERWOLF, ALESTORM. Z českých zástupců asi nejvíce ARAKAIN nebo DYMYTRY.
A jednu dnes již poměrně klasiku :)
[YOUTUBE]MyMi2F-NAQU[/YOUTUBE]
 

Deleted User - 31870

Guest
:D Čekala jsem, že se tu objeví název skupiny Freedom Call.. Jinak z odkazů, které jsme si spolu na YTB vyměnili, se mi nejvíc pro Freedom Call zalíbila tato písnička:
[YOUTUBE]htKY2oD85rs&ob=av3n[/YOUTUBE]

Právě nadešla chvíle, abys nám prásknul na sebe nějaký drb.. :) Dámy by jistě potěšilo, kdybys jim objasnil svůj vztah k domácím pracem a zda máš nějakou slečnu (:D snad si teď nerozhádáš tajné ctitelky).. Pány by mohlo zajímat, jak se stavíš k ostatním hrám a technickým blbůstkám (letadýlka či auta na dálkové ovládání,..).
 

DeletedUser

Guest
Ještě doplním předchozí odpověď. Pokud bych měl vypsat všechny skupiny, seznam by byl dost dlouhý :D

Domácí práce? :D Od vaření po praní a žehlení. :D

Co se týče vztahů mám rád jistou osobu. Tím bych to asi tak nechal na pokoji :klubun:

a co se týče technických věcí zajímá mě hardware počítače, aktivní síťové prvky( routery, switche nebo třeba modemy) a v neposlední řadě luk jako takový.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru