• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2023

Nová úkolovka, lvl potřebuješ 155, ale odměnou za úkol je celých 700-1000 expů. Bravo z těch cca 2,5m co potřebuješ na lvl je to slušných +/- 0.04%

Jsem zvědav, zda je někdy napadne zvednout ty odměny z úkolů, které jsou 150+ i když nejsou nějak těžké..
 
A co stálo za to jako odměna za úkolovou řadu v poslední době?
Ani k 15 -tým narozeninám se nijak nepředali.
Nebo jsme divní a máme veliká očekávání :D
 
Já jsem osobně čekal, že ta sada bude pro všechny na všechny světy/postavy jenom přes link. Tady nic bez práce není.
 
Dotaz, je nějaké info k těm košíkám s ručníky? Nějak jsem nezaznamenal, že se něco zpouští.
Taky k mé nelibosti zmizel kalendář na Wiki The West.
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Info k těm pevnostem, co jste kopli na sobotu večer, bude ?
Bude, ale nejsem schopný říct, kdy přesně - každopádně budou s odměnou, která je pro podobně mimoeventové případy obvyklá. Chápu, že to zní trochu blbě, omlouvám se.
Dotaz, je nějaké info k těm košíkám s ručníky? Nějak jsem nezaznamenal, že se něco zpouští.
Taky k mé nelibosti zmizel kalendář na Wiki The West.
Ručníky padají každoročně mezi 24. a 29. 5. - jde o akci ručníkový den, bohužel padají i po tom, co člověk získá Župan z úkolovky a k ničemu nejsou. Klikačka by se měla dle bety spustit za 2 týdny.
 
zas sa tie aktualizacie vracaju do starych kolaji, kde jedine co sa za 2 tyzdne sa spravi je 1 trapna uloha a vylepsenie nejakej starej blbosti ktoru si nikto v zivote nenasadi
 
Každá z těchto nových úkolovek uzavírá řadu extra předmětů z nových prací a je vlastně očekávaná, takže myslím ještě 3x (tj. celé léto) a bude zas něco jiného :-).
 
Nahoru