• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Awesomia

DeletedUser1318

Guest
Dřívější info z 27.4.:
Již brzy nastavíme pevnosti Awesomia k první soutěži. Momentálně se seznamujeme s nastavením a testujeme na betě.
viz: http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=271553&postcount=25

Skoro jsem měl dojem, že už je to tehdy na spadnutí...
Celkem bych počítal s tím, že bez nějakého motivačního impulsu nás tu bude po prázdninách zase o mnoho míň.
Sbírání ručníků ani fotbalový "sekondhand" asi nebudou to pravé ořechové...
 

DeletedUser1318

Guest
... jaké změny a jakého rozsahu se nasazení této pevnosti do ostrého provozu týkají...
První bitva v Awesomii na Eldorádu proběhla 24.1.2014.
Možná jsme se někteří domnívali, že už by i testování na našich světech mohlo být hotové. Odkazovat na nábor elitních testerů pro vývoj MPI na betu je asi opravdu úlet.
 

DeletedUser17592

Guest
tat: A kde si tak asi myslíš, že Awesomie začíná?
 

DeletedUser1318

Guest
Když už bylo v dubnu psáno "Již brzy nastavíme pevnosti Awesomia k první soutěži., logicky se domnívám, že teď už by měla být jinde, než jen na betě.
V daném okamžiku jsem se i já domníval, že období získávání informací už je dávno za námi, a že už opravdu čekáme jen na doladění detailů před započetím dlouho očekávané ostré akce.
Snad se shodneme alespoň na tom, že aktuálně je tam ta Awesomia pouze celkem zbytečný grafický prvek.
Obávám se, abychom za chvilku neprobírali, kde skončila.
 
No jenom tak pro info, hlasil jsem se a po odeslani par informaci o me se mnou uz nikdo nekomunikuje...
 

DeletedUser17592

Guest
Nahodou, vis kolik hracu s nizkym lvl si na ni splnilo ukol zucastni se bitby o pevnost? Na normalni se nedostanou;-)
 

DeletedUser1318

Guest
Nevím jak kde, na Eldorádu mělo možnost vzužít tuto unikátní šanci pouze pár lidí ve čtyřech případech celkem.
Přičemž jednotlivých bitev se účastnila pouze hrstka hráčů a bráno podle bodů zdraví to zase ve většině případů úplní nováčci nebyli.
Nehledě na to, že investice do bitvy o tuto pevnost je prakticky předem ztracená...
Upřímně řečeno, nějak nemohu pochopit, proč tu pevnost vůbec vypustili do světa, když pro ni několik měsíců není rozumné využití.

Evidentně se něco někde zaseklo, a asi nejsem jediný, koho by zajímalo kde a proč?
Jestli někomu chybí informace, pak herní komunitě.
Z informací, které prosakují z Inna je zřejmé, že momentální priorita je otáčení medvěda.
K tomu píšou:... Nicméně v posledním měsíci jsme se zaměřeli na rozhraní, které můžete sledovat vždy, když náš komunitní manažer Joony vloží nějaký screenshot na facebooku...
Těžko pak usuzovat, ve kterém měsíci (či roce?) se zaměří na Awesomii.

Ono je taky docela možné, že je všechno připravené, a jenom se nedostává času na naší straně to spustit.
Je to celkem pochopitelné, ale pokud to tak je, měli bychom i o tom vědět.
 
kurnik, tat mě s tím sesumírováním předběhl. Jen bych rád podotkl, že když nedostanem uspokojivou odpověď od Vás, tak např. ve mě to vzbuzuje dojem, že chyba (nečinnost) je Vaší straně ...

jo a dík za promazání těch osobních výštěků.
 

DeletedUser13514

Guest
Jak už tu padlo od adminky, tak nemáme informace. Nevíme, kdy se Awesomie rozjede. Dostali jsme info, které jsme dál předali (viz. tuším dubnový report). To, kdy se bitvy rozjedou v tuto chvíli nijak neovlivníme. Vypadá to, že vývojáři prvně chtějí dotáhnout do konce MPI.
 

DeletedUser1318

Guest
Radost z toho tedy nemám, ale děkuji za doplňující informace.
Kdyby snad v Německu otevřeli ucho hlasu hráčů, tak já bych ráději dal prioritu té pevnosti... když už je tak pěkně namalovaná...
 
A oni se ty bitvy mají rozjet nějak centrálně? Já pochopil, že INNO jen vytvoří nějaký tool na správu té pevnosti/bitev a pak už jen bude na každém lokálním týmu, jak se s tím popasuje ... tj. pokud není tool, tak nechápu politiku INNA (z mého laického pohledu, jde oproti MPI o relativně jednoduchou věc, která by hráče na nějaký půl rok zabavila a oni by zatím pěkně doladili tu MPI), nicméně to je asi jen můj problém. Takže pro jistotu, ještě jednou: to, že nemáte informace znamená to, že nemáte onem tool ( nikoliv to, že tool už existuje a jen vy nevíte co sním ..) ?
 

DeletedUser

Guest
Onen tool není. A jak už bylo řečeno, my spuštění neovlivníme, je to jen na samotném Innu.
 

DeletedUser1318

Guest
Prázdniny pryč, MPI už na spadnutí, jsou po čtvrt roce nějaké novinky k Awesomii?
 

DeletedUser7836

Guest
Info zverejníme do niekoľkých dní a bitvy dúfam spustíme do niekoľkých týždňov. :lovec:
 

DeletedUser1318

Guest
Nezlob se na mne, ale jestli je to strategie Innogames, tak já ji nechápu.
Pro mne by bylo přijatelnější, do doby, než budou vědět přesně na co a k čemu ta superpevnost vlastně je, nechat nad ní strašit alespoň kus mraku.

Jen pro připomenutí v info o plánu na rok 2014 bylo řečeno:

Akce - Pevnost
* Bude řízena Administrátorkou a speciálním týmem, bude využívana na akce, které budou zaměřené právě na bitvy o pevnosti.


Bylo to 01.02.14... na co se ještě čeká? Vždyť by to měla být jen modifikovaná bitva, žádné "otáčení medvěda".
 
Nahoru