• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskusia k navrhovaným hodnostiam na fóre

To se zase vytvořila pěkná diskuze,ovšem nebylo by lepší to řešit v salonu ?
Dovolím si nesouhlasit s greenym,není třeba vše od slováků okopírovat,to by rovnou mohlo být forum the west CZ/SK
Každopádně nějaké normální a smysluplné hodnosti určitě uvítám,boční profil nebude aspoň tak nudný a šedivý.
Dávám ANO a prosím aby jste se už nehádali,jsou tu přece i mladší děti a vy jim nedáváte moc dobrý příklad :D
 
Pardon, ještě to tam nemají, ale líbí se jim to.

Jednou jsi se tuším na s4 v profilu svého městě (které jsi obýval sám)označil za nejgeniálnějšího hráče the-WEST. Když jsem to užil na foru vztekal jsi se. Postl jsem i screen aby bylo vidět že to tak je. Nevím jak dlouho ten sreen tu byl ale ty jsi toho měl akorát dost, prý že ti to škodí. Tak mi teď řekni když chceš být ten myslitel, jestli už tě to přešlo?!
 

DeletedUser4517

Guest
7sup tu dal pekny obrazek hodnosti takove by se me aj libili.

Vy proste co vidite na ostatnich jinych forech chcete mit aj tady.Budte trosku samostatni a vymyslete neco svyho.Me se 100% slovenske hodnosti nelibi.Rad bych aby byli nejake smysluplne hodnosti vytvorene tady CZ forem a ne prebrate z nejakeho jineho fora.

P.S. vsimnul jsem si jak si tady par maniku strka do podpisu jakesik hodnosti tak jestli byste chteli mit takove na foru tak to vam povim je to hnus.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mas tam vojenske hodnosti a mezi nema mas Praporcika(to je hodnost z policajtu a ne u armady) spise by tam melo byt podporucik

Musím tě opravit v armádě hodnost praporčík existuje, dokonce jich je více, označují se jako hodnostní sbor praporčíků, hodnost není střelec, to je funkce, což je něco úplně jiného.

Omlouvám se za spam, ale reagovat jsem musel :tom:
 
Musím tě opravit v armádě hodnost praporčík existuje, dokonce jich je více, označují se jako hodnostní sbor praporčíků, hodnost není střelec, to je funkce, což je něco úplně jiného.

je to tak, zrovna mi to přišlo divné, my jsme na vojně tak jako všude jinde měli výkoného praporčíka, což byla fuknce oblihgátního náčelníka výstrojního skladu...
 

Deleted User - 31870

Guest
Když už se budete dohadovat o hodnostech, vymyslete pouze názvy a přibližné rozmezí příspěvků, kterým by měly hodnosti odpovídat. Jiné automatické nastavení bohužel není možné a je nepřijatelné, aby Team hodnosti přiřazoval (pominu-li fakt, že na to nemáme adekvátní práva).

Grafické zpracování bych nechala až na nějakou soutěž za odměnu, ať je oceněna kreativita. :)
 

DeletedUser

Guest
Když už se budete dohadovat o hodnostech, vymyslete pouze názvy a přibližné rozmezí příspěvků, kterým by měly hodnosti odpovídat. Jiné automatické nastavení bohužel není možné a je nepřijatelné, aby Team hodnosti přiřazoval (pominu-li fakt, že na to nemáme adekvátní práva).

Grafické zpracování bych nechala až na nějakou soutěž za odměnu, ať je oceněna kreativita. :)


Ahoj-taky jsi to mohla říct včera:::))::


Edit by D.:
Promiň, bohužel nemohla (včera jsem se nedostala k počítači). Ale někde jsem to tu psala, že by bylo dobré udělat pak soutěž a ocenit práce. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdá se mi to všechno trochu absurdní, myslím, že nejlepší by bylo, zrušit počet příspěvků a vůbec se nějakýma hodnostma nezabývat.
Kouknul jsem se na to slovenský forum, co tu pořád předhazujete a opravdu se mi ty hodnosti vůbec nelíbí, vypadá to hrozně, myslím že by to zdejšímu foru vůbec neslušelo.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Jednou jsi se tuším na s4 v profilu svého městě (které jsi obýval sám)označil za nejgeniálnějšího hráče the-WEST. Když jsem to užil na foru vztekal jsi se. Postl jsem i screen aby bylo vidět že to tak je. Nevím jak dlouho ten sreen tu byl ale ty jsi toho měl akorát dost, prý že ti to škodí. Tak mi teď řekni když chceš být ten myslitel, jestli už tě to přešlo?!

Vytáhl jsi to ve zrovna nevhodnou chvíli, takže to vypadalo mnohem hůř, asi takhle:
[SPOIL]"Heč, jsem z vás nejlepší a na vás ostatní kašlu, HAHAHAHA"[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Kdyby bylo na mě nechal bych to jak to je. Nebo je velký rozdíl, mít napsáno počet příspěvku, nebo tam mít nějakou kravinku?
 
Nahoru