• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k podzimnímu Yukonu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Akože nič v zlom ,ale ste dobre mimo všade dáte prvé miesta gringo zbrane a ten kto skončí durhý si môže vybrať nejaký set max event 2021 :D už keď niečo robíte dajte aspoň férové odmeny (tragédi)
Rád bych dal vyšší odměny, ale bohužel u innogames je vytabulkované naprosto vše, co si můžeme dovolit. Jediné, co nám schválili navíc jsou dvě zbraně Gringa.
 
Tvoje hloupá přípomínka si nic inteligentnějšího nezasloužila :-)

Než bys byl rád, že se tu lidi snaží něco připravit, a že byl vyvinut nějaký effort navíc pro zábavu komunity, tak první co uděláš, že jdeš na to naplivat, rád si poslechnu co do hry přinášíš tyPro
Pro zábavu komunity ? ty si vážne robíš srandu asi :D vám ako cz podpore a suportu rád prídem " naplivat" do ksichtu " angecz nevyhral žaidnu súťaž a dostal gringo zbrane "za dobrú prácu komunite" (akú prácu nič nerobil) potom si niekto zmyslí,že ide urobiť súťaž ktorá mala byť niekedy cca 2-3 mesiace dozadu odemna je to zas ,aby sa človek snažil všetko dosiahnúť venovať tu energiu čas aj všetko a pírde nejaký angecz a dostane to za nič ? + sety staré 2021 ? :D len tak medzi rečou čo si spravil pre west ty ? erewan? okrem toho .že si nejaký " west wiki hráč" :)
 

EREWAN

Člen týmu
Pro zábavu komunity ? ty si vážne robíš srandu asi :D vám ako cz podpore a suportu rád prídem " naplivat" do ksichtu " angecz nevyhral žaidnu súťaž a dostal gringo zbrane "za dobrú prácu komunite" (akú prácu nič nerobil) potom si niekto zmyslí,že ide urobiť súťaž ktorá mala byť niekedy cca 2-3 mesiace dozadu odemna je to zas ,aby sa človek snažil všetko dosiahnúť venovať tu energiu čas aj všetko a pírde nejaký angecz a dostane to za nič ? + sety staré 2021 ? :D len tak medzi rečou čo si spravil pre west ty ? erewan? okrem toho .že si nejaký " west wiki hráč" :)

A jaký jiný význam to teda má, než že to je pro komunitu? Myslíš, že je povinnost udělat takový event s takovýma odměnama?
Co se týče toho rozdávání Gringo zbraní minulý rok, s tím jsem také nesouhlasil, ale absolutně nechápu, jak to souvisí s tématem? Bylo slíbeno, že i ostatní hráči dostanou možnost je získat, a to bylo i splněno...
Tato soutěž měla být původně rozdělena na dvě, nakonec došlo ke sloučení eventů, což bylo předem zde na fóru oznamováno. Osobně si myslím, že jsou ceny ze soutěže víc než dobré, Gringo zbraně dosud v žádné předchozí soutěži nebyly, nugget se možná mohlo rozdat více, ale tohle nikdo z lidí v českým týmu nemůže ovlivnit, takže pláčeš sice dobře, ale na špatným hrobě.
No a co by sis tak představoval, že bych pro West měl udělat, kromě toho, že jsem west wiki hráč? Není to samo o sobě dostatek? Mojí otázce co děláš ty ses vyhnul. Máš prostor se předvést. Hraju český světy prakticky od jejich vzniku, pomáhal jsem komunitě a hráčům okolo mě už na starým Westu, nespočetněkrát jsem někomu s něčím poradil, nebo sehnal věci atd. odvelil boje. Potom jsem se rozhodl nabídnout pomocnou ruku i kolegům v týmu, protože si myslím, že mám za ty roky dost zkušeností s Westem, a věřím, že nějakej můj pohled na věc může např. při plánování eventů pomoct. Tohle mi přijde jako mnohem víc, než může 90 procent komunity o sobě říct. Nikdy jsem neměl jinou motivaci než to, že mě ta hra baví a potkal jsem tu spoustu lidí, za který jsem Westu vděčnej. Taky jsem do hry naházel hafo peněz, takže jsem pomohl určitě i v tom, aby mohla tahle hra jet dál... Co přesně by sis představoval, že bych měl dělat? Teď jsi na řadě ty, napjatě poslouchám. Zatím jsem si nevšiml ničeho jiného, než urážení ostatních a dělání problémů...Nemám nic proti trollům, pokud jsou alespoň vtipní, jako Čučko, nebo EmperorDonaldTrump, ale nedokážu přijít na to, jaká je tvoje role v tomhle všem? Prostě být protivnej zahořklej otrava?
 
Bylo slíbeno, že i ostatní hráči dostanou možnost je získat, a to bylo i splněno... očividne nieje to dostato píšeš len blbosti hento a hentamto kde je dôkaz ,že si im pomohol poradil? pomocnú ruku kolegom a čím si im pomohol? sranda píšeš o plánováni evnentov,ale koľko si vo funkcii? rok ani to nie koľko x si im pomohol. Na rade som ja prd robíš pre komunity píšeš tu roky starré fakta .na lummi prídeš raz za mesiac napíšeš niečo ( čo ma dakedy zmyslel dakedy nie ) ako týmto pomáhaš komunite ? (
 

EREWAN

Člen týmu
Tak kromě toho, že jsme diskutovali o pravidlech, o nastavení světa, o odměnách, následně to testovali :-) Například i teďka se zastávám Vetešníka, kterej si s tím tu práci dal největší, a první reakce na to je, že tady do toho blbě kecáš. Příště se na vás můžou všichni taky vykašlat...

Jaký důkaz by sis představoval? To si mám brát od lidí nějaké stvrzenky, nebo si to mám screenovat?

No na řadě jseš ty, ale o vlastních činech si stále nic nepověděl... A ty se divíš, že se tam lidem moc nechce chodit, když tam lidé jako ty, vytváří takovou atmosféru, jakou tam vytvářejí? Co tam mám přesně dělat? Chodit poslouchat tyhle tvoje řeči? Minimálně dneska jsem posbíral všechny dotazy co hráči na Lummi měli ohledně eventu, a získal na ně odpovědi, na základě toho se dodatečně ještě doplnila/upravila pravidla pro následující soutěž... Dřív jsem měl výtky vůči některým ostatním členům týmu, že se do hry málo zapojují, ale já se jim vlastně vůbec nedivím.

Můžeš mi dát nějaké příklady, co by sis tak představoval, že mám dělat? A dozvím se konečně, co děláš ty?
 
Pokud si myslíš, že je forum místo pro nadávání a zpochybňování členů The West týmu, tak se šeredně mýlíš. Každý kdo je členem týmu udělal toho pravděpodobně více (jsou vyjímky např. Amazoning a další), než většina lidí co hraje. Nezapomeň, že The West forum je propojené s tvým herním účtem. Pokud budeš pokračovat je možnost dát ban i ve hře. Což si myslím, že by mi support odsouhlasil.

Taky jsem se ptal lidí co udělali komunitu. Většina nedokázala ani odpovědět.
A většina lidí podle dotazníku nechce ani do týmu, aby něco změnila. Na pozici Wiki se přihlásili pouze 2 lidé.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Pro zábavu komunity ? ty si vážne robíš srandu asi :D vám ako cz podpore a suportu rád prídem " naplivat" do ksichtu " angecz nevyhral žaidnu súťaž a dostal gringo zbrane "za dobrú prácu komunite" (akú prácu nič nerobil) potom si niekto zmyslí,že ide urobiť súťaž ktorá mala byť niekedy cca 2-3 mesiace dozadu odemna je to zas ,aby sa človek snažil všetko dosiahnúť venovať tu energiu čas aj všetko a pírde nejaký angecz a dostane to za nič ? + sety staré 2021 ? :D len tak medzi rečou čo si spravil pre west ty ? erewan? okrem toho .že si nejaký " west wiki hráč" :)
Pokud nejsi spokojen s cz serverem, nikdo Ti nebrání hrát na jiném. Výběr možností je nespočet. Urážet hráče nebo členy týmu Ti jde, ale ještě jsem od Tebe neviděla nějaký duchaplný příspěvek. Možná se mýlím.
Soutěže jsou dobrovolné, nikoho nenutíme k účasti. Chápu, že rozdělení odměn může být pro některé hráče iritující a nedosažitelný cíl, ale pokud mají pocit, že tento typ soutěže není pro ně to pravé ořechové, není problém navrhnout jiný typ soutěže a podělit se s námi o koncept.
Yukon se musí navrhnout, otestovat všechny možnosti, vychytat bugy spojené s nastavováním serveru. Není to záležitost jednoho dne (natož týdne). Prosím tedy o konstruktivní debatu a případné návrhy/změny. Protože nikdo z nás není dokonalý a možná jsme si v zápalu příprav něčeho nevšimli nebo něco opomněli.
Děkuji za další diskuzi.
 
len dodam...

tu je krasna ukazka ako 3 clenovia teamu nevedia profesionalne a empaticky vyriesit hraca ktory dal do westu tisice eur a prakticky im prispel na platy...posielat ho hrat na druhy server, zevraj ma vela moznosti...hmm, pokial nevie cudzi jazyk tak ma moznosti dve adminka a za dalsie, pokial nie ste si ista ci ste videla od neho duchaplny prispevok je urcite mudrejsie neurazat a nesirit domnienky voci vasmu zakaznikovi ktory vas zivi...len tolko..a verte ak toto bude pokracovat dalej, je mozne ze cz dopadne ako sk...nemci by v zivote takto nereagovali na zakaznika ako vy traja.

ale k veci, nechapem co stale chcete testovat, staci prekopcit ten slovensky co bol ...akurat znizit obnovu hp...

otazka,, co znamena opustit mesto NE
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru