• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Wild West loterii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Do tohoto tématu ;) stejně jako nás zajímají připomínky na vylepšení do dalších kol..
 
tak mně by se třeba líbilo, kdyby v některé další loterii byly některé extra předměty: např skalp, harmonika, pinkertonův odznak, strýčkův revolver, hnědé mokasíny, revolver Buffalo Billa, věci z TW-Times soupravy atd. prostě takové, které se ve hře objevují, ale když je někdo má, nemůže je prodat dál. a myslím, že nejen já bych o ně měl zájem, takže loterie mi přijde jako dobrý nápad, když k nim nevede žádná další cesta :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,nevím,zda už byl tady tento dotaz vznesen,kdy se bude ta loterie točit?

A za mě bych dal ceny vzácných předmětů:

např.:Innogames opasek,Zlatý tomahawk,howdah,High wall,nebo bedny se zbraněmi a oblečeními z Vánoční tomboly či dopis s 1000 dluhopisy.
 

DeletedUser9371

Guest
To je přesně ono, proto se hráči budou čertit. Je to vůči malým, mladším hráčů věkem nefér.
Nehledě, když si vzpomenu na vášnivé příspěvky na kdysi zavedený a nefunkční poker ve hře ? Že to nespustili proto, že to hráče navádí k hazardu ? Loterie ne ? Takovéhle akce mě nebaví.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2682

Guest
A dá se s tím tedy něco dělat? Přesně jak popisuješ ty.. rozumně,přes den, tahání osudí atd.
Je možnost změny ?
 

DeletedUser16557

Guest
To je přesně ono, proto se hráči budou čertit. Je to vůči malým, mladším hráčů věkem nefér.
Nehledě, když si vzpomenu na vášnivé příspěvky na kdysi zavedený a nefunkční poker ve hře ? Že to nespustili proto, že to hráče navádí k hazardu ? Loterie ne ? Takovéhle akce mě nebaví.
:)

Tohle mi připadá jako naprostá kravina.Byly svátky,tak nechápu proč jste nebyly u Westu?
 

DeletedUser9371

Guest
Tohle mi připadá jako naprostá kravina.Byly svátky,tak nechápu proč jste nebyly u Westu?

Vůbec si nepochopil můj příspěvek chlape. Jestliže se něco spustí skoro v deset večer ? A je to závislé na rychlou rekaci a podobně ? Ne každý hráč věkem může být třeba v osm večer na hře. Rodiče ho prostě vyženou a je to správné. Takže, myšleno tak, že každý hráč by měl mít šanci na úspěch ve hře a to bez rozdílu věku a hodiny na hře (noční, ranní). A svátky ? Ty s tím nemají co dělat. :)
 
To je přesně ono, proto se hráči budou čertit. Je to vůči malým, mladším hráčů věkem nefér.
Nehledě, když si vzpomenu na vášnivé příspěvky na kdysi zavedený a nefunkční poker ve hře ? Že to nespustili proto, že to hráče navádí k hazardu ? Loterie ne ? Takovéhle akce mě nebaví.
:)

A jak by jsi to chtěl udělat aby to bylo "fér"? Dáš všem stejné možnosti a podmínky?! To nejde, rozdíly budou vždy! Proč by se to mělo nějak ujednocovat? Ty jsi si mohl ve svém věku o nějakém westu nechat zdát. Dnes si mužeš dovolit více, ve všech ohledech. Mladí mají jiné možnosti, to se nedá nic dělat. A až vyrostou, tak zase oni budou mít více, pak se to srovná.

Ps: Když se někdo musí podřít nějakému režimu, tedy že mu rodiče udílí rozvrh, tak bohužel, všechno chce svoje. A já nevím, proč bych se měl ohlížet na děcka, tak snad my jsme tady dospělí. S takovými jako ty to za chvíli bude jak v Anglii. Skandinávii a USA, tak jsou z děcek na větvi.
 

DeletedUser

Guest
Já pořád nevím, kam mám napsat svoje tipovací číslo? Poraďte
 

DeletedUser9530

Guest
Dobrý nápad, ale debi.lně uchopený. Když už jsou jsou lístky dostupné celý týden, nemělo by se vůbec hledět na to, kdy kdo tipnul jaké číslo. Potom tomu neříkejte loterie, ale tombola s omezeným počtem čísel.

Pokud si více hráčů vsadí na stejné číslo a to padne, měli by si danou procentuální část z banku rozdělit rovným dílem. Jednoduché, logické, tak, jak to funguje každou středu a neděli při losování Sportky.
 

DeletedUser15256

Guest
O co hrát:

Tak samozřejmě by chtělo hrát o unikátní předměty, když z beden padají jen cetky + sady oblečení (co padají z gembleření)
 

DeletedUser9371

Guest
O co hrát ? O vajíčka, ta jsou bez UPD a nugget. Jen aby jsme z té porce vajec nedostali salmoneu. :D
Loterie je dobrý nápad, ale ne v téhle podobě.
 

DeletedUser

Guest
Nakoupil jsem 26 lístků a pomalu začínám mít pocit,že to bude zase fraška:)
 

Deleted User - 31870

Guest
Děkujeme za vaše názory, pravidla pro toto kolo jsou již daná, měnit je v průběhu by bylo nefér vůči těm, kteří se zapojili mezi prvními. Nicméně připomínky zohledníme do dalšího kola a pokusíme se vytvořit přijatelnější formát.

Jak psal, tuším, McBracey, nelze uspořádat akci časově tak, aby nebyl někdo zvýhodněn. Protože byly Velikonoce, byla akce spouštěna večer - oznámeno tuším kolem 23. hodiny, kdy je velký odliv připojenosti hráčů. Kdybychom o akci informovali předem, tak budou znevýhodněni pro změnu ti, kteří by tu být nemohli. Zkrátka - vždy se někdo najde. Uvidíme, jak s tím pohne nový formát zohledňující vaše připomínky.

Czyril - tak so přečti pravidla, povoleno max. 25 na jednom světě
 
Nevím jestli jsem přesně tohle napsal, nějaká debata o tom že je někdo znevýhodněný tu byla (to bývá pokaždé). Ovšem nejde o "klasické" znevýhodnění. To že je někdo limitovaný není pro loterii žádný problém. U loterie je třeba losovat, ne dávat přednost prvním přihlášeným (s dobrým tipem).

Kdyby jste udělali soutěž "najdi" Shermanna, tak je jasné že vysokou šanci mají ti kdo bývají často online. A pokud musí jít náctiletí chrápat, tak je to holt jejich mínus. U losovačky je to jiné, samozřejmě že čím více losů, tím větší šance na výhru. Že někdo nemá dolary na koupi losu oproti ostatním, to není nic nepatřičného a je to spravedlivé...
 

DeletedUser

Guest
:klubun: Ahojky :klubun:
Chtěla bych se zeptat Bude ta loterie i na Dakotě? Vím už se tady někdo ptal a asík jsem nenašla odpovědi? :D tak bych se chtěla otázat znova na tu stejnou otázku. :)

Myslím si že by bylo dobré aby to bylo na všech světě než na pár, aby se to ozkoušelo všude jak a kde to pošlape lépe stěma loteriama. Myslím si že Dakota je o trošičku živější a přidávájí se častější nový hráči. V těch zaběhlejší např. ( Arizona ) by nový hráč nějak neuspěl v loteri moc nebo s nad ano? Když na ( Arizoně ) jsou už jen Veterání jako na Coloradu atd.. Tak že by těžko nováček našetřil 5000. dolarů aby si zkusil štěstí v loterii.. :pianista:

Z pozdravem -=Adriana=- z městečka Big Town Center
:bandita:

 
:klubun: Ahojky :klubun:
Chtěla bych se zeptat Bude ta loterie i na Dakotě? Vím už se tady někdo ptal a asík jsem nenašla odpovědi? :D tak bych se chtěla otázat znova na tu stejnou otázku. :)


Ne že bych byl nějaký arbitr a musel mít všude příspěvky, ale odpovím ti. Na Dakotě, jak sdělil moderátor, tahle akce nebude - je to mladý svět. Zřejmě je zbytečné pořádat akce tam, kde je dost rušno samo o sobě. Hráči nejspíše vydávají dolary za výbavu, přece jen to není tak rozjetý svět, aby dost hráčů disponovalo ibričními penězi.

Nechci být otravný, ale já na Dakotě nemám 5000 dolarů, takže bych štěstí v loterii nezkusil a bylo by to pro mne velice nevýhodné. Zatímco by si to druzí koupili a já se na ně musel dívat. No ale vážně, na Dakotě by byli daleko větší rozdíly mezi "chudými a bohatými"! A kdo naskočil do hry na starších světech,, tak by měl nejprve cosi uhrát a až pak se ohlížet po loterii (ta není standartní), i když třeba dost vynese...
 

Deleted User - 31870

Guest
Prozatím ne, uvidíme někdy o prázdninách, zda by se tam neotestoval upravený formát losovačky (zřejmě by bylo nutné ale omezit i jinak počty losů a jejich cenu), většina tamních hráčů nedisponuje přebytečnými financemi.
 
Nahoru