• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Změny v duelování na Betě

S duely by se mohlo trochu hnout, teda rozsah vyzývaných by se měl rozšířit. Do bitev mohou všichni, na všechny práce taky, tak proč limitovat výběr?! Ať se hráči neschovávají, jinde jsou machři ale duely by obcházeli?
 

DeletedUser9371

Guest
Nebo zrušit tu zatracenou ochranu. Jako kdysi. Každou hodinu a řádně, do noci. Duel, zalehnout do hotelu, duel, zalehnout do hotelu .... (u dobrodruha) a nikdo na mě nemohl. To by bylo řevu a nářku. To nám jde, věčně brečet, když se nedaří. :D
 

DeletedUser

Guest
Možná bych tu něco napsal. Pořád tu vykřikujete, že duely k Divokému západu patří. Potud souhlasím, jenže je tu jedno velké ale. Duel měl vždy svá pravidla a soupeři si dohodli místo a čas. Nebo snad chcete tvrdit, že se na DZ prováděl duel pistole vs. lopata? Rozhodně ne, takže pokud to proběhlo jinak, nenazývalo se to duelem, ale prachsprostou vraždou. A klidně se mnou nesouhlaste, ale na Westu neprobíhají duely, ale vraždy. V době kdy jsem se Westu věnoval a byl členem města, tak bylo téměř pravidlem, že pokud jsem byl v duelovém, nešel na mě duel klidně týden v kuse. Sotva jsem se převlékl, do pár hodin duel přišel.

Takže žádná ochrana pro neduelanty? Fajn, v tom případě ať to lze nazvat duelem, musí být dohodnutý čas duelu (místo je pouze relativní). Pak má neduelant aspoň minimální šanci se bránit a ne být jen bodnut do zad.

Nemám rád duely, přiznávám. A proč? 9 z 10 duelů na mě je pro útočníka za 0, jak peněž, tak expů, včetně duelových. Jen mě pošle do hotelu. To jsou opravdu chlapáci ti duelanti. Jak už někdo psal. Chceš duelovat? Tak dueluj duelanty. Když už pácháte "vraždy", tak se mlaťte mezi sebou.
 

DeletedUser11313

Guest
A to teda ne - v tom je jen 1/2 pravy. Je třeba si uvědomit, že "neduelant" vrazí schopnosti a atributy tam, kde mu to nese expy,prachy a nálezy. Duelant, který má vše rozmístěno s ohledem na duely, prací vydělá suchý z nosu, najde prd a je chudej jak kostelní myš. Je každého volba, na jakou cestu se dá. A není asi úplně náhodou, že první CZ lvl100 dosáhl duelant (Sean Malory) a první 150 "neduelant"(Dallorn).
Já jsem zastáncem toho názoru, že neustálé vrtání do pravidel (duelovejch i ostatních) tudle hru určitě někam posouvá, ale v před to není.
 

DeletedUser6324

Guest
Dueloval jsem v době starého Divokého západu, protože to mělo smysl, všichni měli stejné šance, výhra nebyla (téměř) podmíněna vlastnění nějakého přesíleného setu.
Ale nechci tím říct, že je mi jedno, co s tím udělají. Když někdo jede na co nejvyšší duelovku, vyexpí si 600 level a najednou mu to nějaký simulátor Boha sundá na 450, bude velmi rád a řekne si: "Jo, to je spravedlivé."
A upřímně doufám, že předčasný aprílový vtípek ohledně zrušení koma neprojde testem. Je třeba však přiznat, že INNO si určitě umí naštvat lidi. Každý má talent na něco.

A malá poznámka mimo téma...

Marihoode, nechápu, proč se takhle navážíš do moderátora, zní to velmi zaujatě proti němu. Je mi jedno, jaký k tomu máš důvod, ale klidnit by se měl naučit každý. Pro mě za mě si to řeš přes osobní zprávy, veřejně to tady řešit nemusíš.
 
marapave, to že zruší 48h ochranu z mdlob při práci mi taky trochu vadí ale ne úplně. pokud nebudu duelovat, bude má duelová úroveň max 150. duelanti kolem budou mít 450 a na mne nebudou moct. přijde buď stejný neduelant jako já, nebo nějaký malý level (cca 80) který se bude chtít dostat rychle nahoru, ale proti němu máš o 70 levelů víc schopností a atributů. o sadách ani nemluvím. takže je tu dost velká šance že tě ani neporazí. ale chápu tvůj pohled na věc, že duely nemáš rád a nechceš je vůbec absolvovat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
pravděpodobně tě ještě budou duelovat ti borci, kteří si drží duel. motivaci blízkou nule... co jsem pročítala forum bety, momentálně tam visí v diskuzi od developerů jakýsi návrh na duelovou ochranu: koma se protáhne na 72 hod. a od 24. do 72. hodiny komatu budete moci provést duel za 1 energii a uspat se tak na dalších 72 hod... tak uvidíme, jak to nakonec dopadne... každopádně pro neduelanty, kteří nechtějí duelovat, se možnost, že budou získávat duelovou ochranu duelováním, jeví trochu nešťastně
 
duely je jedna ze základních kamenů této hry. takže jakákoli "dobrovolná" ochrana by neměla existovat.
na divokém západě se také nešlo vyhnout duelům. i když srovnávat TW s divokým západem je už dávno mimo místu..

jediné co bych v duelech uvítal by bylo trochu upravit matematiku.
proč mě trfí 3x hráč, co má 100 v přesnosti (já přes 600 v úhybu) a naopak já ho trefim 5x když mám přesnost přes 500 a on je odporák, takže úhyb má jen okolo 100-150?

když trochu odběhnu od tématu, tak to samé v bitvách. tanci- prakticky nulovej úhyb, vést a skrývání a uhnou 80 střelám ze 100. mám již zmínněný úhyb k tomu přes 300 vést, 200 skrývání a uhnu 2x z 8 ran.

opravdu některé věci jsou tu na hlavu postavené, nikomu to nevadí a raději se bude upravovat něco, co je ve finále k ničemu.

no co.. je to jen hra a proto se tu musí dělat "updaty" aby se "udržela kvalita" hry..
 
Jestli bude takové omezení, tak hru smrsknu na jeden účet a kadím na to. U všech věcí jsou podmínky více než benevolentní a tady by stavěli zdi ?Dnes když hráč napere všechno do červené a životů tak je dobrý ve všem, v bitvách nepřekonatelný, práce má otevřené a v duelu si je rovný s pravověrným duelantem. Toto je hrob hry...
 

Mikosansobi

Člen týmu
Na Beta verzi je momentálně k dispozici testování některých změn v duel systému. Je to pouze testování. Rozložení a čísla se mohou změnit!!!
 
Jestli bude takové omezení, tak hru smrsknu na jeden účet a kadím na to. U všech věcí jsou podmínky více než benevolentní a tady by stavěli zdi ?Dnes když hráč napere všechno do červené a životů tak je dobrý ve všem, v bitvách nepřekonatelný, práce má otevřené a v duelu si je rovný s pravověrným duelantem. Toto je hrob hry...

O kterém omezení mluvíš? Myslím že hráče by stejně nebavilo, nebo po chvíli přestalo bavit se každé tři dny uspat se aby měli klid. :)
 

DeletedUser18281

Guest
Jestli bude takové omezení, tak hru smrsknu na jeden účet a kadím na to. U všech věcí jsou podmínky více než benevolentní a tady by stavěli zdi ?Dnes když hráč napere všechno do červené a životů tak je dobrý ve všem, v bitvách nepřekonatelný, práce má otevřené a v duelu si je rovný s pravověrným duelantem. Toto je hrob hry...

Tak tomu přece není, HP dobré na bitvy, ale ukazuje se že ne nejlepší. S tím se dá souhlasit.
Ale špatné na hodně prací, v duelu taky nic moc, a bitvy jsou záležitost kolektivní. takže zase taková výhoda to není. A v bitevním ohozu jsem pro duelanty snadnou kořistí, takže ochrana je mojí jedinou šancí jak se na bitvu ve zdraví dostat.

Ale INNO jistě kalkuluje s prodejem nápojů a pochutin co doplní HP za příslušný obolus. Další pokus jak zpoplatnit free hru, aspoň to tak vidím. A efekt? Už teď jsou bitvy málo obsazované kvalitou, a po takovém opatření se zaměření na bitevníky ještě sníží.

Zrušení 48 hodinové ochrany za KO z práce považuju za velice špatný tah.
 
O kterém omezení mluvíš? Myslím že hráče by stejně nebavilo, nebo po chvíli přestalo bavit se každé tři dny uspat se aby měli klid. :)

Mi to tak připadá, že ty a dost dalších tu hru vůbec nehrajete. Hráči toto normálně provádějí, tohle kdysi dělali dělníci pořád.

Zrušení 48 hodinové ochrany za KO z práce považuju za velice špatný tah.

Já to naopak vítám, už dříve přestaly platit mdloby z duelů s Npc. Proč třeba hráč při mdlobách může i do bitev? A co práce, neměl by hráč když padne při práci nemít přístup kromě duelů i do bitev? Jedno je v pořádku ale druhé ne?!
 

DeletedUser9371

Guest
Stále z takových debat a nejen v tomto tématu plyne to, že by se INNO mělo zamyslet. Hold už nemá takový "vývar", jaký byl v letech 2009, 2010 ...
To šílené chrlení setů, losů, tombol a dalších nesmyslů, ve kterých se hráči přestávají orientovat, nebo je to jen vytočí, protože na to běžnou hrou nemají či jsou znevýhodnění ? Potažmo, prostě nejsou schopni konkurovat hrou hráčům platícím. Pak to vede jen k úpadku (počtu hráčů na světech) hry. Můj názor, do pranice z praxe a letité. Melte mě, mlýnky na krunýře želv.
Osobně roky a ještě i dnes a v budoucím zítřku hry jsem pro původní verzi hry. A z té se mělo vycházet. Nápady na vylepšení hry tady padaly ve stovkách ze strany hráčů. No a to by mělo být cílem INNA. My hrajeme, my platíme, my jsme živitelem provozovatele hry. Zalepení našich návrhů mlčením, nebo jedním atributem v úkolu na svátky a ještě opožděně je k ničemu a ještě tlumočeno nevědomostí, neinformovaností našich moderátorů. Nemají info ? Co mají dát za info ? To otráví hráče, kteří nejsou skalní, jako já.
Kdyby se INNO vrátilo k jednomu holému, původnímu světu ? Byl byl to mazec, kdyby dalo na názory a nápady hráčů.
Prostě jak pravil Polívka ve filmu : "Ještě jednou, Repete." Účast platící komunity by se zase dostavila. Třeba by se INNO dožilo i návratu veteránů hry, které už West otrávil.
:)
 

DeletedUser8071

Guest
Všechny body změn z Bety jsou bezva - - na poslední, td žádné KO po omdlení z práce, tím znechutíte hru hodně hráčům, kteří jsou naladěni jen a úkoly nebo práci
 
Pro edai: teď už dávno neplatí, že by tanky měly v bitvách nulový úhyb. Jen z oblečení mi vyjde úhyb asi 200, k tomu podobné hodnoty vést a skrývání.

Pro všechny, kteří tvrdí, že je zrušení ochrany blbost: kdo zkusil duelovat na eldorádu, tak může myslím potvrdit, že to v podstatě nejde. Tam si skoro všichni běhají a nebo alespoň ze začátku běhali s nonstop ochranou a expení přes duely nebylo možné.

To, že budou duely ohrožovat každého může vést do jisté míry i k umírnění výhodnosti strategie "vše do hp kvůli bitvám" a může to bitvám pomoci. Opět se tak mohou částečně zavřít nůžky mezi náhodným a pravidelným účastníkem bitev.
 
Nebylo by od věci, pokud by Inno zavedlo strop pro životy, takových 800 by bylo akorát. S těmi životy to zrovna moc nedomysleli. Teď se bojí promítnout do MPI schopnosti, tak aby to nenadělalo nějaké munchkin a op postavy. Co to je pak za hra když v bitvě jsou hráči s 12k životy, na prace můžou a v duelu si vedou dobře. To je nevyvážené, kór když mají dobrou výbavu.
 

DeletedUser16407

Guest
Jen krátce :
Nevím proč měnit něco,co šlape dobře ! Je jasné že si budou stěžovat hráči co neduelují a těch je možná většina.
INNO tu už "znechutilo" hráčům dost věcí ,kvůli vidině zisku....pokud zpackají i duely , bude to poslední kapka pro další hráše ,především pro duelanty :-/
Jsem zásadně pro ponechání stávajícího systému!
 
Jen krátce :
Nevím proč měnit něco,co šlape dobře ! Je jasné že si budou stěžovat hráči co neduelují a těch je možná většina.
INNO tu už "znechutilo" hráčům dost věcí ,kvůli vidině zisku....pokud zpackají i duely , bude to poslední kapka pro další hráše ,především pro duelanty :-/
Jsem zásadně pro ponechání stávajícího systému!

Na jednu stranu s tebou souhlasím...proč se štourat v něčem co funguje, ale nevím proč by měli remcat neduelující hráči, když dál nebudou duelovat za pár měsíců budou mít hodně nízkou duelovku, že si na ně nikdo netroufne. A zase naopak to vidím jako změnu k lepšímu, duelanti budou mít koho duelovat a nebudou tolik remcat :D
 
benyd má z českých hráčů asi největší právo vyjádřit rozhořčení. Přeci jen pěstěná duelovka 719 je dokonce o víc než 100 vyšší než má kterýkoliv další hráč na cz westu.

Nicméně je to jen jeden hlas...
 
Nahoru