• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014

Srazík Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014


  • Celkový počet hlasujících
    15

Mikosansobi

Člen týmu
Moc hezké fotečky :) a bylo víc lidí než minule. Ozvalo se mi zatím pouze 8 účastníků, takže prosím "brzdy", aby mi napsaly ticket. :)

Děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
A to jsem se tam dozvedel, kdyz na me Duch vystartoval se zidli,ze kvuli mne mnoho supporteru neprijelo :-D
 

DeletedUser17592

Guest
Popojedeme? Chci vzit lopatu do ruky a pomoci skautikum vypit sud. Jak jsem slibil v cervnu...
 

DeletedUser9371

Guest
Vypadá to zatím na druhý víkend v říjnu, na 90 %. Nechtěl jsem to dělat dřív. Dovolené, prázdniny. Pak měli hráči sraz na Mácháči a nechtěl jsem to narušovat dalším srazem. Nehledě, teď se domlouvají hráči na Dakotě na srazu aliance.

Takže navrhuji pátek až neděle, to jest 10. - 12. října. (akce na celý víkend).


Jak jsem už s některými hráči mluvil, tentokrát by to nebylo v "hospodě", ale přímo v klubovně. Grilování, sud piva, nealko. Přespat se tam dá a kdo to nezná, na BUS do Dejvic k metru je to 10 minut pěšky lesem.
Zajistím i osvětlení venku, přes druhou centrálu, aby jsme se tam v noci nepřerazili.
Stejně tak zajistím maso, zeleninu, přílohy na grilování ... S pitím se rozdělíme poměrným dílem.
Ubytování zdarma, benzin na elektriku taky.

Zatím je to návrh termínu z mé strany. Takže tady pokecáme a o tomto víkendu udělám závazné téma pro přihlášky na akci a konkrétní informace. Spojení, kontakt a podobně.
:)
 

DeletedUser17592

Guest
Za nás termín asi dobrý.

Možná otázka jestli nepřesunout hlavní atrakci až na sobotu, protože nevím, ja kse stihnu dostat v pátek z práce do Práglu, tak aby na mě ještě večer po příjezdu nějaká mattonka zbyla. Obzvlášť, pokud pojede i Rivano :D.

Další otázkou je, zda přes den nebude větší teplo sedět u grilu než ve večerních hodinách (nekoukal jsem ještě na rosničky, co říkají o počasí).

Nicméně už se těším, že zas trochu vyvětrám hlavu.
 

DeletedUser14443

Guest
Tenhle termín nic nemáme :) takže bychom možná také dorazili :)
 

DeletedUser15301

Guest
jedovata potvora by taky asi dorazila... ale tentokrat nejspis bez vrtule...
 

DeletedUser14841

Guest
Za mě termín OK a Mari neboj ze 2 matonky ti nechám abys neřekl.
 

DeletedUser18193

Guest
Zdravím všechny,
požadavek v práci mám a tak snad dorazím :beer:
 

DeletedUser15301

Guest
jen tak mimochodem... dneska sem se v metru docetla, ze ten vikend jsou prej volby...
 

DeletedUser18193

Guest
U mě taky volby nedělají problém, stejně bych nešla :34:, takže :4: platí.
 

DeletedUser9371

Guest
Na volby letos taky kašlu. Mám toho už dost a podporovat předem dané další tuneláře nebudu. :)

... Další otázkou je, zda přes den nebude větší teplo sedět u grilu než ve večerních hodinách (nekoukal jsem ještě na rosničky, co říkají o počasí).

Nicméně už se těším, že zas trochu vyvětrám hlavu.

Maso a podobně na grilu a vedle bude velké ohniště, nezmrzneme. Dá se pořešit plachtou, kdyby pršelo. Souhlas, hlavní akce na sobotu. V pátek můžete volit. V pátek se slezou, skalní "srazisti".

O víkendu dám konkrétní info a rozešleme si ho po svých světech, kde se roky trápíme.
:D
 

DeletedUser17592

Guest
Tam snad nebudes do noci ne?to budete mit ve 4 uz spocitany a pak hura mi dat za usi na sraz:-)
 

DeletedUser14443

Guest
Mori ve 2 to končí a letos to bude mazec, bude jedna plachta. No třeba to bude rychle spočítáný, ale nevím :-(
 
Nahoru