• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Florbalek

DeletedUser

Guest
aj my sme mali trening a iba ja som dal jediny gol :D:D a to som vzdy obranca a hram posledneho hraca
 

DeletedUser

Guest
Právě přestupuju do PCE a jsem obrana.. správný obránce nedá gól blíž jak z půlky ;)
Moje nejtvrdší střela je tahanem a hokejku mám Salming Hammer 2.. ;)
 

DeletedUser

Guest
najdvrdsia strela je podla mna naprahom zapestim to akurat viacej stipe :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
no j BYL 1ROK CENTR A PAK MĚ VYZKOUŠELI NA UTOCNIKA A LIBILO SE JIM TRENERUM MYSLIM A TAK ME TAM NECHALI
 

DeletedUser

Guest
no jo, taky hrju... spíš se snažím hrát:devil:
hraju vlastně všechny posty kromě brankáře, radši mám útk, ani obrana ale není zas tak hrozná
FAT PIPE OR DIE:loool:
 

DeletedUser

Guest
Florbal je sport budoucnosti! Reprezentační hráč ze mě sice už nebude ale za pár let ze mě bude reprezentační trenér :-D

momentálně obránce (obrana je základ ;) :P) + trenér v neregistrovaném klubu :-)
 

DeletedUser

Guest
Hrával sem když sem byl menší ted už sem nehrál tak 4 roky asi už to ani neumím:loool:
 

DeletedUser

Guest
To Oates : Tak to jsi pěkný ´´éro´´ když jsi hrával za Tatran =) . Hokejku mám momentálně Salming Omega . na CZO v praze jsem bohužél nebyl. Třeba se někdy uvidíme na Turnaj,Zápase a nebo se jen domluvíme =) ( třeba na florbalek ) =) . Tak ahojda.
 

DeletedUser

Guest
já hraju závodně za Písek jsem levý křídlo a někdy obrana
 

DeletedUser

Guest
abych řek pravdu, mě se ty hry, kde se honím za míčkem a občas do něj drcnu rukou, nohou, nebo popřípadě něčím jiným, ani moc nelíbí... občas si je sice zahraju - třeba ve škole nebo jinde, ale berou mě víc sporty jako skákání přes laťku, šplhání, běh...:yes:
ale musím říct, že florbalek je u mě mezi těma míčovýma hrama nejvíc oblíbenej :radní:
 

DeletedUser

Guest
mě zase florbal hodně baví,hrajeme za školu a docela se daří :)
 
Nahoru