• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser753

Guest
Hodily by se scripty do fora. Jako treba: URL,player,town atd...
 

DeletedUser

Guest
Zdavím,

nevím jestli je to Vistama a nebo něčím jiným. V každém případě pod WinXP mi skripty v greasemonkey fungovaly a od doby co mám Visty, tak mi hlásí instalace skriptů tyto problémy:
Kód:
Script could not be installed [Exception... "Component returned failure code: 0x80520012 (NS_ERROR_FILE_NOT_FOUND) [nsIChannel.open]"  nsresult: "0x80520012 (NS_ERROR_FILE_NOT_FOUND)"  location: "JS frame :: chrome://greasemonkey/content/utils.js :: getContents :: line 244"  data: no]

Má s tím někdo podobné zkušenosti?


Edit: Vyřešeno
Je to vistama, postup řešení naleznete zde:

http://greasemonkey.devjavu.com/ticket/127
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja mam Vistu 64bit a GM idu bez problemov. Pouzivam ale Firefox. Vidim, ze v tej tvojej hlaske je Chrome, tak mozno to bude tym. Resp. nemozes mat problem s pravami na adresari, kde ich mas umiestnene?

EDIT // :-) tak ked vyriesene, tak uz nic
 

DeletedUser

Guest
Dva nové (hodně užitečné) scripty přidány, viz první příspěvek.
 

Deleted User - 32331

Guest
emm koukněte na pravidlo 7:Skripty (jako Greasemonkey skripty), které nahrazují běžné herní rozhraní pro změnu herních činností, jsou zakázány. takže odinstalovat a bye
 

DeletedUser

Guest
Ty, u kterých je to napsáno jsou povolené Supportem, kdo nevěří, ať tam klidně napíše.

A kdyby nebyly a já říkal, že jsou, nějaký moderátor by tu už napsal, ne? :)
 

DeletedUser

Guest
A na ten skript musim mit mozillu??
Nejelo by to i na opeře?
 

DeletedUser

Guest
Firefox, Opera, Chrome

V opere a chrome pravdepodobne niektore veci nepojdu uplne tak ako aby mali, v principe vsak pouzivatelske javascripty obe tieto prehliadace podporuju.

A naucte sa pouzivat google...
 

DeletedUser

Guest
Buď musíš odinstalovat vopici...
Nebo když na ní klikneš a ona zšedne, skripty se vypnou.
Pokud se chceš zbavit jenom některých, klikni na vopici pravym, vyber správu skriptů a odmaž je.
 

DeletedUser

Guest
Pro všechy operáře: Skripty fungují i na Opeře !!!!

Postup je následující:
1/ Stáhnetě si potřebné skripty a dejte je všechny do jedné složky. ( u mě : C:\Users\Kemo\Documents)
2/ Nyní se v opeře proklikejte na tabulku nastavení. (Nástroje -> Nastavení )
3/ V tabulce nastavení otevřeme záložku ,,pokročilé volby,, .
4/ V záložce ,,pokročilé volby,, zkontrolujeme že máme zaškrtnuto volbu ,,povolit JavaScript,, . Poté klikneme na tlačítko ,,nastavit JavaScript,, .
5/ V nové otevřené tabulce je dole pole s názvem ,,JavaScriptové soubory uživatele,,. Zde klikneme na tlačitko procházet a vybere složku do které jsme na začátku dali scripty.
( u mě : C:\Users\Kemo\Documents)
6/ Restartujeme Opere
7/ Užíváme si skvělých skriptů a koupíme uživateli Kemo za odměnu pivko :loool: .

Pro ty co nevěří přikládám screen: (po kliknutí se objeví v originální velikosti)

 

DeletedUser

Guest
Omylem jsem si aktivoval ty dva poslední scripty které nejsou povolené a nejdou mi vypnout
 

DeletedUser7383

Guest
Omylem jsem si aktivoval ty dva poslední scripty které nejsou povolené a nejdou mi vypnout

Vpravo dole budeš mít takovou smějící se držku opice a na tu klikni pravym tlacitkem mysi a tam uz si vyber jaky sripty chceš mít aktivované.
Jakmile se ti u scriptu objevi "Fajvka" nebo naopak zmizi,tak staci stranku aktualizovat (F5) a hotovo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru