• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011 - diskuze

DeletedUser

Guest
Teď na jiné téma: Myslíte že Němci prodloužili úkoly Halloween i kvůli startu českého Colorada?
 

DeletedUser

Guest
Také nemohu najít fantomovu kresbu a babka v lese nereaguje. proč se nám úkol otevřel, když ho nemůžeme dokončit?
 

DeletedUser1318

Guest
Také nemohu najít fantomovu kresbu a babka v lese nereaguje. proč se nám úkol otevřel, když ho nemůžeme dokončit?
Loni smrťákova kosa.
Letos úkol končí duelem se smrťákem, odměna jeden bod schopností. Dál nic nehledat, babka není fantom taky ne.
 

DeletedUser

Guest
Trochu se tady v tom ztrácim,jak v oznámení tak tady v dizkusi se hodně hovoří o tom,že :Úkol Halloween se zobrazuje podruhé, co byl loni řádně dokončen. To bylo opraveno a zafixováno.,jedná se tedy o lidi co q loni splnily......já q loni neplnil ,normálně jsem ho splnil,ale teď otázka "to byl asi ten loňskej"??,a hned poté se mi zobrazil znova..."tím myslíte ...že jako když jsem ho začal plnit,že se jedná o bug" ....a nebo to bylo opraveno takým způsobem ,že ho tedy mohu dokočit.?Prakticky bych splnil loňský,a letošní.
Jde mi jen o to ,že k babce to mam šest hodin,tak abych tam nešel zase zbytečně??,jelikož u ní nešly dostat po druhé úkoly(nebo fantonova kresba ,také nešla najít)....omluvte mě že se tak vyptávám,ale uplně jsem se v tom přestal už orientovat..díky za každý váš názor...:-)


ješte jeden dotaz k danému tématu:hovořilo se zde o úspěších,vyznamenáních
otázka zní:je halloween oceněn formou úspěchu (nic takového jsem v úspěších na ARIZOŇĚ nenašel,nebo je jen oceněn formou vyznamenání za /smradlavá ryba ,kandovaný pomeranč)

díky
 

DeletedUser1318

Guest
Trochu se tady v tom ztrácim,jak v oznámení tak tady v dizkusi se hodně hovoří o tom,že :Úkol Halloween se zobrazuje podruhé, co byl loni řádně dokončen. ...
Jestli jsi získal loni smrťákovu kosu, tak se ti letos otevře jen část úkolu a končí tím, že porazíš znovu smrťáka a dostaneš od něj jeden bod schopností. 6ádný průzkum, žádné hledání staré ženy, nic víc.
Zafixované je to, že ten úkol šel plnit pořád dokolečka znovu a znovu. To už nejde.
 

Deleted User - 31870

Guest
Po nahrání bugfixu by právě měly jít plnit všechny úkoly, akorát u Smrťáka bude jiná odměna. Na Wiki jsem to opravila tak, jak by to letos ještě 3 dny navíc mělo fungovat.

PS: Nezkoušela jsem, zatím cestuji do města duchů..
 

DeletedUser1318

Guest
Po nahrání bugfixu by právě měly jít plnit všechny úkoly, akorát u Smrťáka bude jiná odměna. Na Wiki jsem to opravila tak, jak by to letos ještě 3 dny navíc mělo fungovat.

PS: Nezkoušela jsem, zatím cestuji do města duchů..

Ne, že by mi ten jeden bod schopností až tak chyběl, ale zeptám se ještě jednou:
1. Teď aktuálně už je ten bug opravdu opravený?
2. Splnil jsem Halloween loni, dostal jsem kosu.
Plnil jsem jej i nyní, bez pomoci staré ženy a bez duelu s dvojčetem Smrťák vydal 100 + 1.Ten bug fix to vynuloval a mám to dělat znovu, nebo to mám pro letošek, přestože nekompletně, už hotové.
 

Deleted User - 31870

Guest
Upřímně nevím, jak to máš v této chvíli, doporučuji napsat na support, aby se ti podívali, jestli ty úkoly byly vyrušeny, nebo je máš splněné. Možná by ti stejnou informaci dokázala vyhodit stránka TW-DB, ale nejsem si tím jistá.

Bug by měl být opravený, potvrdit to ale nemůžu, dokud nebudu mít sama ozkoušeno, že tomu tak je. (Eventuelně může potvrdit i kdokoliv jiný, kdo se pustil do plnění po nahrání bugfixu).
 

DeletedUser

Guest
Bug by měl být opravený, potvrdit to ale nemůžu, dokud nebudu mít sama ozkoušeno, že tomu tak je. (Eventuelně může potvrdit i kdokoliv jiný, kdo se pustil do plnění po nahrání bugfixu).

Potrvdzujem, je to opravené. Teraz už môžete nájsť Fantómovú skicu aj druhýkrát, taktiež sa vám objaví úloha u Stareny druhýkrát a môžete ju úspešne ukončiť. :) :klubun:
 

DeletedUser1318

Guest
Hmm..., tak tohle už tedy neplatí:
Hráči, kteří ho letos plnli prvně, měli mít k dispozici celou kompletní sérii úkolů Halloween.. Ti, co jej plnili podruhé, měli mít k dispozici osekanou sérii úkolů Halloween o úkoly, kde bylo zapotřebí najít produkty (fantomovu kresbu, kandovaný pomeranč,..). Za splnění pak měli získat jinou odměnu - tj. nemohli podruhé získat smrťákovu kosu.

Potrvdzujem, je to opravené. Teraz už môžete nájsť Fantómovú skicu aj druhýkrát, taktiež sa vám objaví úloha u Stareny druhýkrát a môžete ju úspešne ukončiť. :) :klubun:
Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
fantom nejde, babka nejde. úkol plním podruhé.

Už je to opravený? Perfekt, jdu do toho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějak se mi neukazuje smrták...Všechno to mám splněno po druhé..včetně babky, města duchů i dvojčete...Kde je chyba?

Neplnil jsem to s tím pomerančem a rybou, ale mám dojem, že na to, aby si mě smrták našel, nebo já jej, to nemá vliv...
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkus si nahrát údaje o účtu na TW-DB, jestli to už nemáš splněné. Možná jsi to splnil před tím, než opravili bug. Odměnou při druhém plnění má být volný schopnostní bod.
 

DeletedUser

Guest
Malý dotaz,nejdříve jsem porazil smrťáka a teď se mi nezobrazí ve městě duchů Fantomova kresba. Ne že by mi to nějak vadilo,ale duel s dvojčetem tedy už udělat nemohu? Ve městě duchů jsem byl!
 

DeletedUser13514

Guest
Ve městě duchů se získává zpráva od šerifa ne fantomova kresba. Ta se získá až po úkolech se ženou v lese.
 

DeletedUser

Guest
Když dělám podruhé Halloween, místo kosy jsem získala schopnost, teď jsem si našla i po opravě bugu Fantomovu kresbu a porazila zlé dvojče. Má ještě cenu chodit k ženě z lesa? Má v případě plnění druhého Halloweenu co nabídnout?
 

Deleted User - 31870

Guest
A pokud jsou ti cenné započtené splněné úkoly do úspěchů, tak bych neváhala..
 

DeletedUser10246

Guest
*13*ahojte,nič v zlom ,ale na s9 je tá starena dvojmo a ku ktorej sa mám priplaziť ? nechcel by som aj za ňu dostať banána ako za klikanie ktoré som musel robiť aby ma to pustilo dalej :)
 
Nahoru