• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Harry Potter

DeletedUser

Guest
Ahoj, viděl jsem tu už spoustu podobných her a tak mě napadlo tohle :

1.) Každý vždycky napíše pět věcí o postavě(rostlině, tvorovy, místě, prostě o čemkoli z
Harryho Pottera) a ostatní hádají, co je to...?

2.) Ten kdo ,,dával,, si hlídá odpovědi a v případě správné odpovědi napíše : Ano,dávej další

3.) Ten komu ,,dávající,, napíše : Ano, dávej další, ,,DÁ PROSTĚ DALŠÍ!:::))::,,

:explosion::explosion::explosion::explosion::explosion::explosion::explosion::explosion:
 

DeletedUser

Guest
Takže začnu :

1.) je to vlkodlak 2.) je to učitel 3.) je to býv. přítel Jamese P. 4.) je to dospělák 5.) je to?
 

DeletedUser

Guest
je velký přítel Arutra Weasleyho.Byli spolu na Mistroství světa ve famfrpálu. Pracují spolu na Ministersvu kouzel. nejspíš studoval v Bradavicích. Ve čtvrtém díle mu při Turnaji Tří kouzelnických škol zabil lord Voldemort jeho syna
 

DeletedUser

Guest
Je to Amos Diggory (otec Cedrika Diggoriho, kterého ale nezabil Voldemort,ale Petr Petigrew(červíček))
že ANO?
 

DeletedUser

Guest
správně....jo máš pravdu ne Voldemort ale červíček jo já už se tak o Harryho nezajímám xD
 

DeletedUser

Guest
Takže otázka zní : kdo je to? 1.) je to člen rodiny weasleyových 2.) je to člen fénixova řádu 3.) je to
dospělý člověk 4.) je to baculaté 5.) je to žena...a je to ?...
 

DeletedUser

Guest
1. Má rád lektvary
2. Je princ
3. Má křivej nos
4. Znal osobně J. Pottera. (:diablo:)
5. Nejlepší postava. :-D
 

DeletedUser

Guest
Dám 2 otázky místo nápověd.

V kterém díle umřel obří pavouk a jak jse jmenoval ?
 
Nahoru