• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Hokej

DeletedUser

Guest
já fandím vítkovicím a pitsburgu dnes sem jel tramvaji a všichni sme se pustily do fanoušku bíích tygrů:-Dneměli si začínat
 

DeletedUser

Guest
Asi ne když to bylo hamánků tak vypadali líp na pohled i na hru.
 

DeletedUser7063

Guest
Neřekl bych, v letošní sezoně válí! Jen tak dál, PSG!
 

DeletedUser

Guest
No to jo ale mě se líbilo když to bylo pod hámanky měli lepší znak a dost dobrý hráče taky netvrdím že teď ne ale jen se mi líbili více dřív ale stejně vždy fandím SLAVII.
 

DeletedUser

Guest
Škoda že prohráli pardubice s plzní,prostě se plzni nějak zázračně dobře letos daří.
Jinak teda EATON PCE!!!!
 

DeletedUser

Guest
No tak třeba já fandím PSG Zlín, i když to, co říká uživatel JK7 je naprostá pravda, protože z vlastní zkušenosti mohu říci, že se určitě fandilo lépe Hc Hamé než PSG, avšak to neznamená, že by se tým měl nějak zhoršit! Já si myslím, že tento tým má po dlouhé době (od roku 2004) šanci získat titul, jenom nesmíme natrefit hned ve čtvrtfinále na naši milovanou Spartu, jelikož ta nám přináší smůlu. Viz. jenom to, že už nás třikrát za sebou ve čtvrtfinále vyřadila...
 

DeletedUser

Guest
Pro mě je toHC Plzeň 1929
Do to Plzňi
_______________________________
 

DeletedUser

Guest
:lool:Mno já zrovna žádnému sportu nefandím ale část jména této zimní hry mám ve jméně: Hocke :hoj::::))::
čte se to tedy hoke ale tosem nepatří :lool:
No přeci Bílí Tygři LBC :hoj: :angel:
 

DeletedUser13535

Guest
mno zrovna v hokeji moc nefandim ale kdybych si mel vybrattak asi BT Liberec
Hokej hraju totizjen na Pc (NHL 09)
 

DeletedUser8674

Guest
Při havárii letadla zemřeli Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček a Pavol Demitra, dej si to do statusu a vyjádři jim i ostatním zemřelým soustrast... R.I.P.
 

DeletedUser

Guest
Proč je tady ta zkratka RIP? Ty jsi angličan,nebo američan? Nebo oni jsou?
 
Nahoru