• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Hudební nástroje

DeletedUser

Guest
Ahoj hrajete někdo na nějaký hudební nástroj nebo hráli jste? :ehm:
 

DeletedUser

Guest
Mnoho lidí říká, že hraji na nervy... :)

Ale jinak na Saxofón. A různé dechové nástroje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser132

Guest
Je tu nejaká sranda?:ehm:Inak klavír.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3132

Guest
Já hraju na všecko, su přirozený talent :loool: ale jako standardně saxofon, kytara, trochu housle...
Btw. muzikanti, pojďte založit metalovou kapelu :devil:
 

DeletedUser

Guest
Já hraji na dva nástroje: klasická kytara a někdy i doma na nervy
 

DeletedUser3722

Guest
Hraju na klavír(nikoliv dobrovolne musim na nej hrat)
 

DeletedUser

Guest
Ve školce jsem hrála na flétnu... :sugar sugar: a teď občas hraju se svojí osmiletou ségrou na klavír... :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Kvůli školní docházce nás nutí hrát na flétnu. Přitom z toho jdou jenom takový ty pisklavý zvuky. Teda aspoň mně. Ale učitelka o mě tvrdí, že prej i dobře zpívám. Popravdě- moc z toho radost nemám .)
 

DeletedUser5082

Guest
Je to zvlátní, ač je můj otec multiinstrumentalista...tudíž zahraje na vše, co dostane do ruky, popřípadě do huby...jsem oproti němu totální neumětel :(
...budu doufat, že tento dědův muzikální gen zdědí můj v říjnu dvouletý synek...prý se některé vlohy přenášejí obgeneraci.
 

DeletedUser

Guest
Hrál sem na flétnu a po prázdninách budu hrát na lesní roh
 
Nahoru