• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
:ups ha::ups ha::ups ha::ups ha::ups ha::ups ha:ha ha ha co vies mozno ta stihnem:ups ha::ups ha::devil:
 

DeletedUser

Guest
nene kazda motlidba trvá 15 minutek
ale ja budu svině a odpalim to po 14 minutach takze to proste nestihneš:spiderman::spiderman:
 

DeletedUser

Guest
hele když se pořád modlíš tak to přece neni dobry ne?
takže když 70X tak dostaneš možná vodní pistolku.
 

DeletedUser307

Guest
Výsledek raního modlení:

Zasáhla tě kulka. Ztrácíš 3 životních bodů.
Zasáhla tě kulka. Ztrácíš 3 životních bodů.
Pořezal jsi se nožem. Ztrácíš 7 životních bodů.
Vrazil jsi si lopatu do nohy. Ztrácíš 8 životních bodů.


Už jsem si šel raději lehnout...
 

DeletedUser

Guest
No vidíš bez modlení by to byl třeba dvojnásobek bodů pryč.........
 

DeletedUser307

Guest
Vidíš, takhle jsem se na to nedíval. Taky kdybych se nemodlil, tak mi to mohlo dát i nějaký předmět nebo produkt, že?
 

DeletedUser

Guest
Pokud se ve hře budete dlouho modlit, může Vaše postava získat vyjímečné schopnosti.

za 10 hodin modlení schopnosti mojžíše (bonus k plavání)
za 25 hodin modlení schopnosti ježíše (resurekce)
za 50 hodin modlení schopnosti boha (nesmrtelnost)
za 100 hodin modlení schopnosti Chucka Norrise (instant kill)
 

DeletedUser137

Guest
Pokud se ve hře budete dlouho modlit, může Vaše postava získat vyjímečné schopnosti.

za 10 hodin modlení schopnosti mojžíše (bonus k plavání)
za 25 hodin modlení schopnosti ježíše (resurekce)
za 50 hodin modlení schopnosti boha (nesmrtelnost)
za 100 hodin modlení schopnosti Chucka Norrise (instant kill)

200 hodin administrator :loool::loool::loool:
 

DeletedUser807

Guest
Jsem zvědavá, jaký máčo vám na to zase skočí a bude si tu pak plakinkat, že se celou dobu modlil a ted niiiic :loool:
 

DeletedUser

Guest
ja som sa modlil 2 krat po seba a potom som na noc dal 2 2 hodinove prace a naslo mi to zbran a nahredelnik.
 

DeletedUser

Guest
nahodou modlenie dost pomaha, som sa pekne pomodlil, nasiel som nahrdelnik, 3x bavlnu dostal som dost skusenosti aj penazi
 

DeletedUser

Guest
Začínám si myslet, že modlení je tam právě od toho, aby se o tom lidi mohli dohadovat... a to funguje dobře :)
 

DeletedUser

Guest
modleni je od toho abys dostaval vic veci asi ja to jdu skusit a zitra jsem napisu odpoved
 

DeletedUser

Guest
modleni je teda super! stačí jednou deně a mam tohle:rezavá břitva,rozbitá lahev od whiskey,obušek,prak,křemen,černé zničené boty a dva šedé indiánské náhrdelníky
 
Nahoru