• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS vo futbale 2014

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

Kto vyhrá MS 2014

  • Mexiko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kamerun

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chorvátsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chile

    Hlasy: 0 0,0%
  • Holandsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Austrália

    Hlasy: 0 0,0%
  • Pobrežie Slonoviny

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kolumbia

    Hlasy: 0 0,0%
  • Japonsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Grécko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Taliansko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kostarika

    Hlasy: 0 0,0%
  • Anglicko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Šviajčiarsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Honduras

    Hlasy: 0 0,0%
  • Francúzko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ekvádor

    Hlasy: 0 0,0%
  • Irán

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bosna a Hercegovina

    Hlasy: 0 0,0%
  • USA

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ghana

    Hlasy: 0 0,0%
  • Rusko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Južná Kórea

    Hlasy: 0 0,0%
  • Alžírsko

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    13

DeletedUser7836

Guest
12.6 - 13.7
ms-2014-brazilia_oficialne-logo_4.jpg

A je to tu. Už za pár dní štartuje svetofvý šampionát vo futbale. Kto bude nakoniec víťazom a zdvihne nad hlavu trofej ?
Ku komu máte najväčšie sympatie, komu doprajete titul a prečo ?
Majstrovstvá sa budú konať v 12 mestách a na 12 štadiónoch.


Prehľad skupín

Skupina A

1. Mexiko
2. Kamerun
3. Chorvátsko
4. Brazília

Skupina B

1. Španielsko
2. Holandsko
3. Chile
4. Austrália

Skupina C

1. Pobrežie Slonoviny
2. Kolumbia
3. Japonsko
4. Grécko

Skupina D

1. Uruguay
2. Taliansko
3. Kostarika
4. Anglicko

Skupina E

1. Švajčiarsko
2. Honduras
3. Francúzko
4. Ekvádor

Skupina F

1. Nigéria
2. Irán
3. Bosna a Hercegovina
4. Argentína

Skupina G

1. USA
2. Portugalsko
3. Nemecko
4. Ghana

Skupina H


1. Rusko
2. Južná Kórea
3. Belgicko
4. Alžírsko


1535488_FULL-LND.jpg

Česká aj Slovenská televízia odvysiela všetkžch 64 zápasov MS, čiže je sa načo tešiť.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hezky udělaná tabulka i anketa. Hlasoval jsem pro Ekvádor. Jen tak, pro zábavu. Protože ? Bílek popravil český fotbal a na pány trenéry jako byl " Ježek, Brückner ... prostě neměl. Oni totiž došli fotbalisté, stejně tak jako v hokeji hokejisté. Odešla jedna generace hráčů, jako byl třeba Poborský, Koller ...
Srdcaři českého fotbalu. Primadony a "bebíčkáři" jako je Baroš, Rosický, Nedvěd a další, těžko nahradí "dědečkové Jágrové" viz. Horváth, Plašil, Ujfaluši,
Sivok ...
Český hokej i fotbal se nedá donekonečna stavět na takových hráčích.
A proč jsem hlasoval pro Ekvádor ? Naši tam nejsou, takže letošní MS ve fotbale jde mimo mě. A že jsem sportovec tělem i duší. Je to na facku, českému fotbalu i svazu, když se tam probojují takové státy.
Ale zase na druhou stranu ? Stát i fotbalový svaz podporuje rozvoj sportovní mládeže, staví tunely, plní rybníky "kapříky", celé té šaškárně v úplatcích rozhodčích velí Danková .....
:( :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
-m-01352___63x33.png
22:00
-m-0356gk__63x33.png


Takže už zajtra večer začíname otváracím zápasom o 22:00 medzi domácou Brazíliou a ambicióznym Chorvátskom. Koho tipujete na víťaza ?
Zápas sa odohrá na štadióne Arena Corinthians v Sao Paule. Kapacita 65 807 miest sľubuje skvelú atmosféru.

4634_Corinthians%2003.jpg


4631_Corinthians%2001.jpg


Priamy prenos zápasu na ČT Sport alebo STV1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13789

Guest
Taky budu držet palce Ronaldovi :72:

Ale víc by se mi líbilo, kdyby překvapila Belgie, tak jsem jí dal hlas. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Tak zatímco bylo Mexiko ochuzené o dva góly nad Kamerunem (jako by se rozhodčí báli, aby ta Brazílie vůbec postoupila ze skupiny :) ) v zápase Nizozemsko - Španělsko se konala gólova smršť a výsledek 5.1 je pro mně překvapením. :O
 

DeletedUser13789

Guest
Taky jsem se hodně divil. Jenže ač jsem fanouškem Realu Madrid, musím uznat, že Casillas už není co býval. Neuvěřitelná hrubka ve finále Champions League, teď tuším 2 v tomto zápase. Nějak už na to asi nemá, nebo já nevím. Přece jen ani v Realu už není jedničkou, tam chytá skoro všechno Diego López. A obrana Piqué - Ramos, na papíře super, ale taky to nebyla žádná sláva...
 

DeletedUser7836

Guest
Sledovali ste zápas Austrália - Holandsko ?
Super výkon od Austrálie
 

DeletedUser13789

Guest
Neviděl jsem...
Pustil jsem si ale Španělsko - Chile a byl jsem mile překvapen. Španělský (ne)fotbal konečně narazil. Ze dvou ne nějak superobtížných zápasů mít skóre 1:7, to už je vážně umění a to navíc ten jediný gól dali z penalty. Sergio Ramos během sezony prohlásil, že by klidně vyměnil další případnou výhru na MS za úspěch v Champions League. A to se vyplnilo... Real Madrid vyhrál ligu mistrů a Španělsko jede domů. :)

Zítra jsem zvědavý na Uruguay - Anglie. Uruguay má taky blízko k ostudě, tak uvidíme... Je ale pravdou, že se jedná o skupinu smrti (alespoň podle mého názoru).
Každopádně super turnaj, plno překvapení...
 

DeletedUser7836

Guest
hm tak dnes Belgicko-Rusko nič moc zápas, strašná nuda... osobne ma zatial sklamal Lukaku, čakal som od neho viac..
Avšak včera ma prekvapil skvelý zápas Nemecko-Ghana... super výkon Ghany..škoda, že nevyhrali
Inak Klose vyrovnal rekord Ronalda, necelé 2 minúty na ihrisku a prvý kontakt s loptou :D
 

DeletedUser13789

Guest
...Inak Klose vyrovnal rekord Ronalda, necelé 2 minúty na ihrisku a prvý kontakt s loptou :D

Kloseho nemám rád (v podstatě jako celý německý fotbal), ale i tak je to skvělý výkon. Vyrovnal Ronalda a má na to, aby ho překonal. Tu loptu sice jenom tak se štěstím líznul, ale i to se počítá. :)
 

DeletedUser7836

Guest
Trochu ma mrzí, že som si dnes nepozrel Južnú Koreu a Alžírčanov.
Keď som videl výkon Belgičanov s Rusmi vopred som ten zápas odsúdil, že bude nudný a nebude sa načo pozerať. Avšak padlo 6 gólov, mohlo to byť zaujímavé. teraz som zvedavý na Cristiana a spol.
 

DeletedUser7836

Guest
Takže vynikajúci zápas...
Američania 30 sekúnd od postupu do osemfinále a nakoniec v 95 minúte inkasujú...Škoda, predviedli dobrú hru..
Čiže Portugalčania sa v hodine 12nístej zachránili a ešte majú šancu postúpiť.. aj keď minimálnu. Museli by vysoko vyhrať nad Ghanou a keď som videl zápas Ghany s Nemeckom.. no neviem, neviem :)
Inak Cristiano až natú inviiduálnu parádičku v prvom polčase čo si spravil slalom medzi hráčmi USA nič moc nezahral imho
Avšak prihral na vyrovnávajúci gól, čím vlastne udržal nádej pre Portugalčanov... Ale čakal som od neho viac
Škoda, že mám zajtra poobednú a nestíham Chile s Holandskom, to bude dobrý zápas.
Ale stíham Chorvátov s Mexikánmi, to bude tiež dobrý zápas dúfam :)

Inak našiel som celkom "smutný" obrázok :)
1ac4ddcc8f67a0fbf5f739507e0a6630cc23e5431d1a25b5796944e36d0eeea0_large
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13789

Guest
Chile - Holandsko 0:2. O nic jsi nepřišel. Holanďani dali góly až v závěru zápasu, van Persie nehrál a Robben pouze přihrával na jeden gól. Nebylo to bůhví co na koukání. :)
 

DeletedUser7836

Guest
Tešil som sa na Chorvátov a oni to nedávajú.. ach jo, hlavne sľuby, že odvysielajú všetky zápasy..
Veď ano, ale zo záznamu, to mi je prd platne :D
 

DeletedUser13789

Guest
A koukáš na slovenskou televizi (neznám přesně SK kanály), nebo na českou ČT Sport? (nebo případně někde na kabelu/satelitu) :)
 

DeletedUser7836

Guest
Mám kabel a sk televizia to odignorovala
Cez net už nesledujem nič, pretože nato nemám nervy
 

DeletedUser13789

Guest
Tak zrovna ČT Sport běží přes net celkem v pohodě. Jejich online vysílání je stabilní. Záleží na tom, jak jsi na tom s rychlostí připojení. Pak je další možnost sledovat to někde na netu přes takové ty "načerno" online streamy, ale to by z toho jednomu je*lo. Je to nestabilní, přetížené, často to ani není anglicky ale je to brané třeba z ruské TV, atd... :D

Jinak, dnes v 18:00 Itálie - Uruguay právě na ČT Sport. Přímý souboj o postup, máme se na co těšit :P
 

DeletedUser7836

Guest
Takže dnes skončil ďalší europsky zástupca z Portugalska aj s údajne najlepším hráčom sveta Cristianom Ronaldom, ktorý sa konečne gólovo presadil. Avšak už mu to moc platné nieje.
Sledoval som zápas USA-Nemecko, niečo otrasné zo strany Američanov. Taký hnusný futbal som dávno nevidel, musel som to v 80 minúte vypnúť.
 
Nahoru