• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser3698

Guest
WoW2 neexistuje. Ano WoW je *cenzura*. Lineage 2 a Warhammer online rlz. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já beru odpad v herním průmyslu poslední doby NFS:ProStreet a Undercover,škoda že tak skvělá série se pořád rozrůstá čim dál víc dementnějšíma přírůstkama,bez nápadu,stereotyp...
Nezapomenutelný díly: NFS Underground,NFS Underground 2 , Carbon a Most Wanted

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky v porovnání se SOCH taky bez nápadu,změny spíš zhoršily celkovou hru.... :(
 

DeletedUser

Guest
to neznám, to cesta kolem světa, ale jako většině tady se mi nelíbi WoW, to je taková blbost....a ještě nesnáším The Lord of The Rings the battle for mindleart II. ani nevím, jestli se to tak píše :-D první díl se jenště dá, ale ten druhy je taková hovadina....
 

DeletedUser

Guest
cekově ten žánr, ja nesnášim ty hry, kde sou nějake příšery a duchove apd.... a mezi ně patři i WoW
 

DeletedUser3698

Guest
Ze mam pocit jako bys soudil hru podle toho, ze si na nejakem obrazku videl, ze jsou v ni duchove a vic o ni nevis. ;)
 

DeletedUser

Guest
neexistuje WoW II ale wow king of litch ci jako ja nevem ja som to trocha hral mne sa jedine pacilo ze som mohol hrat s kamosmi hned vedla seba
 

DeletedUser

Guest
Ze mam pocit jako bys soudil hru podle toho, ze si na nejakem obrazku videl, ze jsou v ni duchove a vic o ni nevis. ;)

Já sem ale neřekl, že ve WoW sou duchové, já jen řekl, že nemám rád ty hry, kde sou duchové a jiné příšery, a ty příšery sou ve WoW.....
 

DeletedUser3698

Guest
Jasne a ja rikam ze kdybys o te hre neco vedel, tak nerikas ze je spatna kvuli tomu, ze jsou tam prisery.
 
Nahoru