• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ook!

DeletedUser3338

Guest
Jaký produkt je tedy potřeba? Úkol jsem splnil do fáze, kdy dostanu úspěch, ale bez splnění úkolu. Mimochodem, opice je dost nenažraná :D
 

DeletedUser

Guest
Já dostal tuto nápovědu:

Ahoj, až bude cirkus dostavěný, tak si ho otevři a hned vpravo od něj je opice. Není moc vidět, ani kurzor se nezmění. Klikneš na ní a ona po tobě bude chtít nějaký předmět. Já jí dal kočičí zlato. Jo a musíš se podílet na stavbě cirkusu, nebo aspoň donést potřebné předměty.

Tohle tedy pro dokončení úkolu nestačí?
 

DeletedUser16057

Guest
Divné, podílel jsem se na stavbě, dal jsem produkty do cirkusu, ale žádný produkt mi ta opice nevzala :/
 

DeletedUser

Guest
Čistě náhoda. Někdo dal v chatu oznámení duelu, kde byl Axapes a u něho jsem si v profilu všiml toho úspěchu...
 
úspěch Ook! má každý, kdo jí podstrčil nějaký produkt... neznamená to, že to má splněno...
 

DeletedUser17319

Guest
Tak to čučím, teprve teď jsem se dozvěděl, že nějaký takový úkol existuje. Bude i při příštím cirkusu nebo tam bude třeba klikat zas na lva a pod. :D Až bude cirkus tak se na to juknu.
 

DeletedUser15031

Guest
ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda už někdo tento úkol dodělal, na dakotě jsem té opici dala už dost produktů a stále úkol není hotov, neříkejte, že je tak nenažraná :D
 

DeletedUser15031

Guest
úspěch mám, dala jsem jí minimálně jeden produkt z batohu co tam mám, ale nic i cukr mezi nima byl, ale úkol hotov není. Že by tam měli zas nějakou chybu? Ani bych se v poslední době nedivila, tak to raději do ní nic už cpát nebudu. Díky za odpovědi :-)
 

DeletedUser

Guest
Taky mám úspěch, dostala cukr a bylo to.. Ale úkol asi splněný nemám, protože na twdb mi to ukazuje "nesplněno" .. :-/
 

DeletedUser15031

Guest
to je přesně ono a ukazuje se i stále v úkolech :-( což mi rozčiluje
 

DeletedUser9371

Guest
Opice, opička (ne ta z alkoholu, ale ta z fauny) stačí nakrmit produktem do inventáře (nasadit), jak tady někdo v předchozím příspěvku psal, třeba jedním kusem kočí zlato a díky jemu za užitečnou radu. Jde to na první pokus.
Kdo neví, kde je opička ? Musí být cirkus vystavěný, kliknout na něj a hledat myší a klikat. Nic se nezobrazí, opici jsem neviděl, klikal jsem všude až mi naskočila úloha. Opička je prostě super graficky vypracovaná. Nebo je to prostě cílený záměr ve smyslu, kdo hledá ? Najde.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4876

Guest
Ja ji dal něco a dostal jsem uspěch, pak ten ukol pokračoval a dal jsem ji celej inventář a nic.
Jinak je tam nakreslena, ale moc se to na opici nepodobá a je vedle toho stanu oranžovo žluteho jak odtamtud utíka kuň tak za nim.
793d1c36e5.jpg
[/url][/IMG]
 

DeletedUser9371

Guest
Opici po splnění úspěchu už nekrmím. Nechám ji vyhladovět. Nevěřil jsem a krmil jsem ji taky znovu a zdatně. Je žravá naprosto na všechno. A na podruhé nic.
Pozorně jsem ji vystopoval, je to černý flek v pravo od cirkusu po otevření nad koněm, pod tím povozem s plachtou. Ani v brýlích jsem to neviděl jako opici či skupinu opic a to jsem opici neměl.
:)
 

Pawn

Člen týmu
No.. to já nepostřeh vůbec nic, takže jsem to zjistil až co cirkus odjel, že tam nějaká opice byla. :-D
 
Nahoru