• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k soutěži Bitva o Fort

DeletedUser

Guest
Aby to nepodporovalo "kempy" a pokud někdo umře moc brzy, tak nenasbírá body jinde.
 
Myslím že by bylo lepší ohodnocení podle % které hráčovi zůstalo :) Např: >90% jeden bod; >60% dva body; >35% tři body; >5% 4 body a smrt za 2-3
 

DeletedUser

Guest
Upraveno na
30% HP na konci bitvy: 1 bod (pokračuje 60% 2body, 90% 3body)
Nepřežil bitvu: 3 body

Co takhle?
 

DeletedUser17592

Guest
Ahoj, me se tahle soutez libi, snad nebude o bitvy nouze:-)

Snad jen navrh pro vetsi prehlednost - udelal bych tu na foru 4 podkategotie podle charakteru a tam nechat zapisovat hrace.

Jinak uprava odmen podle procent preziti je lepsi nez puvodne navrhovane. Snad jen pomer 1 zasah vuci 10 uhybum nahrava vice obrancum nez utocnikum.

UPDATE: A témata "Otázky k soutěži" bych přes pomlčky uvodil i názvem akce (Otázky k soutěži - Bitva o Fort). Takhle v přehledu pak není na první pohled poznat k čemu se to váže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jedna trefa stačilo by zvýšit třeba počet bodů na 3?
 

DeletedUser17592

Guest
Spis nez bodove ohodnoceni vyvazit pocet zasah vs. uhyb. I kdyz chapu, ze kvuli vetsi diferenci bodu pri celkovem vyhodnoceni je praktictejsi navysovat body.

Coz jeden zasah za tri uhyby? Kdyz bych sel deeper a deeper, tak dam 3 uhyby,behem te doby dostanu 1 zasah a jsem na nule. Ale chapu ze to je pocitaniho na rok a navic je to o nahode jak to urci automat.

Navic by to nahravalo zas kempeni.

Ne, mate to dobre vymyslene,libi se mi to
 

DeletedUser17592

Guest
Ne, nechme to jak to je. Jinak se tu budeme hadat o procenta a pocty.

Tusim, ze je to pvni soutez na dane tema, necht ukaze vyvazenost pro priste.

I kdyz se se svym evropskym bitevnim nadprumerem mozna zucastnim, je to rovnocene duelantske soutezi.
 
Upraveno na
30% HP na konci bitvy: 1 bod (pokračuje 60% 2body, 90% 3body)
Nepřežil bitvu: 3 body

Co takhle?

Z toho jak je to zde uvedeno mi vychází, že by se vyplatilo buď zemřít a nebo mít 90% a více zdraví. Nemělo by to být spíš naopak? Tedy pokud to není jen nešťastně napsáno...
 

DeletedUser

Guest
Správně by to být mělo:
30% HP na konci bitvy: 3 body (pokračuje 60% 2 bod, 90% 1 bod)

Jestli je to tak vyhovující nebo se dobereme ještě k jinému návrhu - upravíme.
 
za mě palec nahoru. Osobně se mi líbí ta varianta kde:

"30% HP na konci bitvy: 3 body (pokračuje 60% 2 bod, 90% 1 bod) "

Ta je nejlepší :)
 
Koukám že jste založili téma pro každou charakterovou skupinu, nebude lepší když si každej založí své téma s nickem a charakterovou skupinou? Pokud bych měl dávat reporty po každé bitvě budete v tom mít asi pěknej guláš :)
 

DeletedUser

Guest
>5 % HP na konci bitvy: 4 body (>30 %: 3 body, >60 %: 2 body, >90 %: 1 bod)
 
Koukám že jste založili téma pro každou charakterovou skupinu, nebude lepší když si každej založí své téma s nickem a charakterovou skupinou? Pokud bych měl dávat reporty po každé bitvě budete v tom mít asi pěknej guláš :)

To jsou jen podkategorie, kde si každý založí vlatní topic s reporty :)
 
Ferdo, nemůžeš brát manévry jako bitvu - když se tam sejde 1 na 1 tak můžou hrát takhle celý den.
Počítají se jen bitvy!
 
Nahoru