• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Partička

Líbí se vám Partička a kdo je vám nejsympatičtější?

  • Líbí se mi

    Hlasy: 13 61,9%
  • Nelíbí se mi

    Hlasy: 3 14,3%
  • Nedívám se

    Hlasy: 4 19,0%
  • Michal Suchánek

    Hlasy: 8 38,1%
  • Richard Genzer

    Hlasy: 5 23,8%
  • Ondřej Sokol

    Hlasy: 7 33,3%
  • Igor Chmela

    Hlasy: 3 14,3%
  • Daniel Dangl

    Hlasy: 2 9,5%
  • Marián Čurko

    Hlasy: 2 9,5%

  • Celkový počet hlasujících
    21

DeletedUser

Guest
Partička

Copak říkáte na tento iprovizační pořad Prima Family?​

Já jsem velký fanda pořadů, u kterých se můžu zasmát a Partička toto naplňuje. Myslím si, že televizní programy by se měli vykašlat na všechny ty kriminálky a měli by vysílat zabavné pořady.V dnešní době je třeba se navzdnést nad všechny útrapy a pořadně se z plných plic zasmát. :)

Navíc to skvělé obsazení. To by bylo proti přírodě, kdyby se člověk jejich výkonům nezasmál. Vřele doporučuji se spíše dívat na UnCut (nevystříhané), neboť to je zábavnější a uvidíte to, co v TV ne.

Přiložil jsem anketu, kde se můžete vyjádřit, zda-li se vám partička líbí nebo ne a kdo se vám líbí nejvíce z obsazení.
 

DeletedUser9371

Guest
No mě se partička nelíbí, viděl jsem jeden díl a ani ne do konce. U mě to je propadák. Proto to taky dávají mimo hlavní čas až v noci.

Zábavné seriály a komedie můžu, jak píšeš, tomuto státu (obyčejným lidem jako my) chybí humor, nadhled a uvolnění se u takových pořadů.
Jsem asi jeden z posledních, co viděl doma v klidu film Borat. To mě moc nenadchlo i když jsem se tam párkrát smál.
Za to jsem teď koukl na film "Diktátor". Totální ptákovina, ale takhle dlouho jsem se nepobavill. Pecka šaškárna a komedie jak má být.
Třeba ten jeho výrok při porodu : "Hotovo, je to holka, kde máte koš ?" a další. Prskal jsem smíchy po plazmě. Nezná další takové komedie ? Sem s nimi.
:D
 

DeletedUser

Guest
[...] U mě to je propadák. Proto to taky dávají mimo hlavní čas až v noci. [...]

No, s tím bych moc nesouhlasil. Tenhle čas je ještě pořád divácky atraktivní, řečeno marketingovým stylem. Partičce se v tomhle čase hodně daří.

Co se týče nějaké zábavné ptákoviny, nedávno mě na Jedničce slušně pobavil Božský Bruce. :D
 

DeletedUser

Guest
No mě se partička nelíbí, viděl jsem jeden díl a ani ne do konce. U mě to je propadák. Proto to taky dávají mimo hlavní čas až v noci.

Po 22. hodině to dávají proto, aby nebyli protagonisté omezeni ve vyjadřování a předvádění. Myslím, že více než 340 tisíc fanoušků na FB jako propadák nevypadá (beze mě, já nejsem fanoušek fejsbůkulol).
 

DeletedUser9371

Guest
Ono je to v podstatě tím, že Gensra a Suchánka jako "baviče" nemusím. I před tím, ten jejich původní "zábavný pořad" jsem taky nemusel. Mě prostě nepobaví. :)
 

DeletedUser

Guest
Kdyby Partička byla divácky neatraktivní, tak by nezískala týtý a myslím, že získala i toho za nej počet hlasů.


Za to jsem teď koukl na film "Diktátor". Totální ptákovina, ale takhle dlouho jsem se nepobavill. Pecka šaškárna a komedie jak má být.
Třeba ten jeho výrok při porodu : "Hotovo, je to holka, kde máte koš ?"
:D

Diktátor je skvělý film, to bez pochybu! Ještě mohu doporučit film Machři, super komedie.

Trailer:

http://m.youtube.com/#/watch?v=04MLmlc9aHc&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D04MLmlc9aHc&gl=CZ
 

DeletedUser9371

Guest
Machři ? Neznám, kouknu a pak Ti vynadám, nebo pochválím za dobře strávený večer plný zábavy. :D
 

DeletedUser

Guest
Podle mě je Partička ubohá trapárna. Dělají tam ze sebe akorát šašky, ztrapňují se a urážejí i další lidi, které parodují.
Nechápu, jak se může někdo na této šaškárně bavit........a komu se to může líbit......
To je můj názor, nikomu ho nevnucuju.
 

DeletedUser16557

Guest
Mně se Partička již okoukala.Teď se dívam Na stojáka a TELE TELE.
 

DeletedUser9371

Guest
Ovšem Carda Retarda v době, kdy byl ještě v původní sestavě "partičky" neměl chybu. Pamatujete, jak rozhodil zpěváka Kotvalda ? lol

[youtube]pYyfRUD9vOE[/youtube]
 
Něco mi tady asi mozek nestíhá Krosno,já tam nevidím nic,co by mělo trapas ještě víc ztrapnit.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě se to líbilo, jak tam vletěl Carda Retarda a Kotvald z toho by naprosto vedle, jak mu sáhl do půl těla do vystoupení. Domluvené to nebylo, to by nečuměl jako puk. Bavilo se jen hlediště, takže asi sázka.
Mám rád takové sázky i v životě, jsem recesista a rád se bavím s partou fajn lidí a rád se bavím i tím, jak se baví a čučí okolí.
Nemám s tím problém, recesi můžu furt.
:)
 

DeletedUser2682

Guest
Zasměju se, ale je fakt , že když jí v poslední době vidím, podotýkám, že náhodně, příjde mě, že je nějak trapnější ...
 

DeletedUser14443

Guest
Partička je super, nejlepší je stejně Suchánek s Génou, ale ani ti ostatní nejsou špatní :-)
 

DeletedUser

Guest
Na Slovensku konečně dostali rozum a Partičku stáhli z vysílání..... kdy dostanou i naši tvůrci programové televizní zábavy rozum a dají přednost něčemu inteligentnějšímu...... vždyť je to pouhé ponižování lidské důstojnosti, ubohé zesměšňování lidí a nevkusné parodie....

Velice kvituji to, že PRIMA zařadila do své programové nabídky nový kanál ZOOM. Tento kanál se stal u nás ihned po spuštění šlágrem a máme ho ve stálé nabídce. Také se tento kanál stal po svém spuštění 4. nejsledovanějším kanálem na našem trhu. Lidé mají už asi dost krváků a nevkusných horrorů a dávají přednost dokumentům. Pořady o přírodě mají opravdu náboj, historie Země, přírodní katastrofy.....prostě ode všeho něco. Dokonce i pro milovníky military se tam najdou nové dokumenty.....fandím jim!
 
Nahoru