• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Poďakovanie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahojte chcem sa podakovat vsetkym tym, ktori hlasovali za moj prispevok v teme Jarna Soutez. Vymyslanie tohoto prispevku mi zabralo nespocetne mnozstvo casu, chuti a energie a preto by som chcel povedat ze ak vyhram tu energeticku truhlu alebo 60 nuggetov z tej sutaze ktora sa organizovala pol roka a su za nu take skvele odmeny tak tie odmeny darujem VAM. Ja viem ze tie odmeny za tu sutaz su az prilis dobre na to aby som sa o ne s vami delil, avsak je to moje slobodne rozhodnutie ktore som ucinil sam. Ak sa tie odmeny nebudu dat poslat vam, tak si ich s ucty k vam neprevezmem. Ano budem znevyhodneny v hre, pretoze tie odmeny by mi dali to co normalny ludia nevedia ziskat, ale co narobim.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru