• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pokec u Henryho Walkera

DeletedUser17663

Guest
Zdravím Váš uživatelé.

Myslím,že zde velmi chybí jeden všeobecný pokec, kde se probere vše a nebude se to muset nikde speciálně třídit.

Kdo mě neznáte, tak jsem Zeli999 z Divokých Kmenů :bandita:

:pianista: přišel jsem Vás sem povzbudit.

Bavme se.
Doufám, že tento můj pokec bude brzy posvěcen vedením nebo moderátory hry.
 

DeletedUser9371

Guest
Povzbuzuj, to my máme rádi. Témat je tu spousty. Rád se připojím a nebudu sám. :D
 

DeletedUser17663

Guest
Jupí :kobylka: mám zde prvního člověka, doufám,že se zde zapojí více lidí z West komunity, když už jsem se zde ukázal a hodlám se zde usadit :klubun:

Jak se máte? :beer:
 

DeletedUser11063

Guest
A hele další "greenhorn" na divokém západu :-) Tak tu vítej
 
Coby innogamesník nemusíte sesednout z hřbetu koně, stačí když vyměníte meč za kvér...

Hráči DK mají tvrdou průpravu, tam je boj střet hráčů na ostro, a neuspěch znamená prohru a oslabení. Protože na DK je skutečná porážka a vítěz bere vše. Na westu se jim bude dařit dobře, o vesničky tu nepříjdou. Jsou zvyklí mít stále připojení, tudíž být pořád aktivní, umí hrát a uvažovat. Bacha na něj, má natrénováno a směle se pustil do dění, je to štika a modi jej znají, zakrátko to bude postrach prérie...

Ps: At se ti daří ve hře :zásek:
 

DeletedUser9371

Guest
DK jsem nehrál. Hrál jsem čtyři roky Gun West. Něco podobného. Hra, kde přijdeš o armádu i vesnice.
Takže, ať DK či Gun WEst, to jsou opravdu hraví hráči nonstop. Vím o čem mluvím
. :D
 

DeletedUser17663

Guest
Kdo mě nezná ten mě pozná :D, jsem postrach módů, ale už bývalý mód :D

Musím uznat, že zde máte krásné smajlíky :D

Navi, sám si mě sem nutil :P
Ahoj Janičko ;)

McBracey, ty mě znáš, nebo to píšeš jen všeobecně? :D
 
Nikoho se nechci dotknout,sám jsem DK hrál,ale to je pro fanatiky a pro ty co nemají nic jinýho na práci.Prohru unesu,ale pokud sám nemám šanci něco dělat,protože jsem 13-14 hodin mimo bednu,není to hra pro mě.
 
doufám, že časem přijde i 6knedlik a VepřovýBOK_BK, by jste jste spolu mohli vytvořit pěkné městečko ...
 

DeletedUser13514

Guest
Ou, tak to bylo dobré, Ignasi :D

Zelíčko, vítej :P

K tématu DK: taky jsem hrál a nějak mne to nechytlo. Nejsem typ, co by kvůli hře vstával :)
 
McBracey, ty mě znáš, nebo to píšeš jen všeobecně? :D


Neznám (i když mi je tvůj nick povědomý), píšu to obecně. Aneb jak říká tady Kluge, DK je hra pro nevšední hráče, pro které je west příjemným odpočinkem, (zatímco jiným - neznalým, to připadá náročné). Takže se dá očekávat tvrdý hráč...


Ps: a ještě k ním příjde nějaké pívo....
 

DeletedUser17663

Guest
Hráč knedlíci je můj spojenec, ale vepřový bok neznám :(¨

Tak koukám, že nám dost věříš :D ano je to velká změna ;)
 
tak si narychtuj dloooouuuuhýýýýý prachy,aby jsi nám to tady ukázal. Tady si totiž můžeš koupit za prémko všechno-možná i budoucího premiéra. moc makat nemusíš,všechno šušňama utáhneš. Tak když se posnažíš,jsi rázem na levelu 120 a my se ti budeme koukat zespodu do gatí. :-D
 

DeletedUser17663

Guest
Nortinko, na vodítku jsi mě měla jen ty :P

Kluge, penízky do hry nepatří, to tvrdím i na DK :-)
 

DeletedUser9990

Guest
Kdo mě nezná ten mě pozná :D

Sice nevím o koho jde,ale tak snad konečně poznám hořkost porážky na s1,už jsem měl obavu,že se tak ani nestane. (jestli tedy budeš hrát na s1)

Jinak souhlasím s názorem kluge-ho, co se týká DK a dalších her na podobném principu,to normálně plnohodnotně žijící člověk hrát dlouhodobě nemůže.
 
Nahoru