• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

,,Prémiový svět Eldorádo,,

DeletedUser

Guest
Nevím jak ostatní ale nepochopil jsem tuto slovní hříčku. Neznamená to doufám že tento svět bude pouze pro hráče založené na nakupování nugget. Že ne?
 

DeletedUser17046

Guest
To znamená, že tam jsou truhly a prémiový účet, zatímco na ostatní světech s číslem ne, nějak tuším. :)
 

DeletedUser16557

Guest
Vy ste na Eldorádu taky mohli mít hafo nugget,za denní přihlášení přihlášení.
Já sem si našetřil na Eldorádo 127 nugget...
 

DeletedUser16557

Guest
Jasná věc! :-D
127 nugget?S tim něco dokážu! :-D
 

DeletedUser17046

Guest
Já jich našetřil od 40 víc :P Takže na tom budu líp :D Hlavně se budu hnedka účastnit každé soutěže, abych měl UPD kdyžtak :D
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat, v kolik hodin se to zhruba rozjede? jestli v dopoledních/poledních/odpoledních hodinách. Děkuji
 

Deleted User - 31870

Guest
Sice přesně nevíme, ale určitě bych nečekala před 10. hodinou ráno a po 16: hodině odpoledne, to se již většinu neotvírá.
 

DeletedUser9990

Guest
Četl jsem v Hospodářských novinách,že nastává panika a zděšení v byznysu.Panuje velká obava z data 19.11.-20.11.2013,že by mohl býti narušen i chod státu.Již nyní mají prý desítky tisíc (jiné zdroje uvádí až stovky tisíc,odhad 337-341tis) lidí na tyto dny vybranou dovolenou,také živnostníci zavírají obchůdky,další odhazují nářadí...
Za vším je prý plánované spuštění nového cz světa u nejmenované webové hry.
Také se odhaduje,že docházka mezi žáky základních škol a učňovských středisek se v tyto dny bude pohybovat mezi 15-20%.
Myslíte si,že je to kvůli westu?
No já už kvůli tomu nepracuji několik týdnů a vyčkávám,nakukuji,monitoruji, abych nepropásl tu správnou vteřinu.To,že bych byl třeba až druhý,nedej Bože třetí, mne budí ze sna dlouhou dobu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17046

Guest
Taky ale startuje svět na Divokých kmenech, ale zdá se mi to blbost :D :)
 

DeletedUser11243

Guest
Četl jsem v Hospodářských novinách,že nastává panika a zděšení v byznysu.Panuje velká obava z data 19.11.-20.11.2013,že by mohl býti narušen i chod státu.Již nyní mají prý desítky tisíc (jiné zdroje uvádí až stovky tisíc,odhad 337-341tis) lidí na tyto dny vybranou dovolenou,také živnostníci zavírají obchůdky,další odhazují nářadí...
Za vším je prý plánované spuštění nového cz světa u nejmenované webové hry.
Také se odhaduje,že docházka mezi žáky základních škol a učňovských středisek se v tyto dny bude pohybovat mezi 15-20%.
Myslíte si,že je to kvůli westu?
No já už kvůli tomu nepracuji několik týdnů a vyčkávám,nakukuji,monitoruji, abych nepropásl tu správnou vteřinu.To,že bych byl třeba až druhý,nedej Bože třetí, mne budí ze sna dlouhou dobu.

Povedený joke :D
 

DeletedUser

Guest
Tak už to rozjeďte prosím! Už chci expit, stavět, duelovat, a pěstovat kaštany atd.
 

DeletedUser16557

Guest
Smůla! :-D
Už nato taky čekam,ale myslim že se to spustí tak v 14,00-15,00
 

DeletedUser17723

Guest
Taky jsem už netrpělivej :D...už od desíti každou chvíli klikám jestli už to neni :D
 
Nahoru