• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

ProUzu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,onehdá jsem měla čas přemýšlet,o přestávce před tancem , a vzpoměla jsem si na předvánoční čas, zvyky ,dárky,sposty cukroví a pamlsků.A v tu chvílí jsem si vzpoměla že jsem zapoměla Henrymu pomoct s přípravou díkuvzdání . Tak jsem si řekla že to musím napravit.Řekni Waupeemu ať sežene pár kůží a ty sežen nějaké knoflíky uděláme mu pěknou novou vestu ,ta stará už je mu malá .Henry si zpívá Vánoce Vánoce přicházejí .....přijde John Fitzburn : tak jednu whiskey.Henry :Ach jo ! všichni na naše díkuvzdání zapoměli .O pár dní později na Den díkuvzdání : Henry příjde do salonů jako každý den rozsvítí salon a ? Všichni Waupee,Marie,John,Mudridge,Jack a Já :) A všichni překvápí Henryho svým překvapením :) Vesta,večeře,cukroví .Henry jen jásá a všem děkuje že na něj nezapoměli na Díkuvzdání .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru