• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž - název nového světa "K"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18985

Guest
Výborně :D je lepší vytvořit další zbytečný svět, na který se stejně přihlásí 99% starých hráčů a za rok umře jako ostatní místo toho aby se sloučily mrtvé světy tleskám .
 
Já se jistě nikam nenacpu,ale nepříjde mi to jako dobrej tah,Věřím,že se najdou lidi,kteří si budou chtít zkusit jinou postavu,zaměření,ale pro mě to je velký mínus.
 
O čem diskutovat,-)
Jediné, co mě zaráží: Věděli, že bude nový svět, ale z geo to na jericho nepustili. ???
 

Deleted User - 825207

Guest
a já si říkal že už asi nebude když se rozjeli migrace ve velkým a helemese :D
no ty vole.. :D
 
K...L...M...N...O...P...Q...R...S...T...U...V...W...X...Y...Z...tak to máme cca 15 let a začne se číslovat :D
Přeji všem co půjdou na nový svět hodně zábavy :)
 

Pawn

Člen týmu
A proč by ne?
1)Pokud inno má přitáhnout nové hráče, i když jich je minimum, tak lepší volba není, taky bych nešel na server který už jede rok v jiné hře.
2)Profit. Myslím, že to co se na novém světě utratí za nuggety vždycky je důvod sám o sobě proč se to pořád děje. (Ať již po vzniku nebo z taktického hlediska na vánocích, dnům mrtvých)
3)I pro nějaké stálé hráče, které to prostě baví tak si jdou zaklikat znovu když se nudí. :-D
Zabíjí to sice světy, ale to už od nějaké dakoty lidi snad dobře ví do čeho jdou jakmile jdou na nový svět.
 
Misho to napsal správně. Problém není otvírání nového světa, ale neslučování, pomalé slučování těch "starých", "mrtvých". Proto asi dost lidí tady reaguje, jak reaguje.

@superapl Jericho není ani rok staré a nebylo k migraci schválené. Miko to tu někde psala osobně. Informace o novém světu jsou s dnešním datem, proto není asi potřeba komentovat, proč jsme nepustili k migraci i Jericho. :)
No pokud jste rozhodovali vy o tom, esli se bude moci migrovat na jericho nebo na indianu, tak máte u mě malé bezvýznamné mínus, myslel, jsem že tohle rozhodnutí jde na vrub INNO, ne cz supportu,-)
 
Je vtipný, že hned v oznámení o soutěži je zmíněný Kansas, který to taky s velkou pravděpodobností vyhraje :D tedy pokud nepřekvapí Kentucky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru