• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše hry a soutěže

DeletedUser

Guest
bohužel to tu už bylo...:yes:
vězeň vytáhne jednu černou kuličku a slupne ji... a jelikož v pytlíku je černá kulička, tak tu kterou vytáhl, musela být bílá :smoker:

PS: nemusíš dělat nový témata... stačí, když dáš novou, když se jedna hádanka vyřeší ;)
 

DeletedUser

Guest
Oki... Fakt to tu bylo ? Jej. Omlouvám se. Ale mohl si to nechat některým, co o tom ani neví že to tu bylo :)
 

DeletedUser

Guest
Takže naplním třílitrový, přeleju do pětí. Opět ho naplním a zase přeleju do pěti. Zbyde litr. Vyliju pětilitrovku a naliju tam litr. Pak naplním třílitrovku a vyliju ju k tomu litru v pětilitrovce 3 + 1 = 4.
 

DeletedUser

Guest
já jsem to myslel tak,že hasič je již v plamenech zběhlý,ale 2 minuty počítání....:)
 

DeletedUser

Guest
Otázky a hlavolamy

Sem pište otázky a hlavolamy na zapracování mozku.
-
-
-
-
jdou zajíci v řadě jeden za druhým.
Kolik jich vlastně jde ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano dobře darling vyhrála a dává další ...
( PROTOŽE JEDEN ZA DRUHÝM SE ROVNÁ
1 + 2 = 3)
SPRÁVNÁ ODPOVĚD 3
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Děkuji, ale bohužel mi nic nenapadá, takže dám prostor někomu jinému, kdo napíše nejdříve :) ..

(téma sloučeno s jiným, který má stejný princip)​
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle je lehké - Jak může mít noha židle? Tudíž odpovídám, že noha má nula židlí.
 

DeletedUser

Guest
2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6 + 5 = 66
8 + 4 = 96
Kolik je:
9 + 7 = ????
(já to měl za 4 vteřiny, za kolik vy?)
 

DeletedUser2863

Guest
hm a co tohle :Do přistavu přijede velká lod kýl má 25 metru vysokej od čary ponoru a kapitan určí dva namořniky aby celej kýl natřely maj ktomu provazový žebřik kterej má přičky od sebe 35 cm namořnici začnou aod spoda natirat najednou přijde velka voda a hladina stoupne o 10 metru o kolik musí namořnici po provazovím žebřiku postoupit aby mohli zas natirat když začli od čary ponoru kdo to spočita nejdřive:radní::mexikán:

Edit: Ty jo to nikdo neví neumíte to spočitat vemte si kalkulačku:hoj::hoj::hoj::hoj::angel:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm a co tohle :Do přistavu přijede velká lod kýl má 25 metru vysokej od čary ponoru a kapitan určí dva namořniky aby celej kýl natřely maj ktomu provazový žebřik kterej má přičky od sebe 35 cm namořnici začnou aod spoda natirat najednou přijde velka voda a hladina stoupne o 10 metru o kolik musí namořnici po provazovím žebřiku postoupit aby mohli zas natirat když začli od čary ponoru kdo to spočita nejdřive:radní::mexikán:

Edit: Ty jo to nikdo neví neumíte to spočitat vemte si kalkulačku:hoj::hoj::hoj::hoj::angel:

Myslím že: Nemusí vůbec postupovat když se zvedne hladina tak jde stejně i loď nahoru takže můžou být pořád na stejným místě (jenom tip) :hoj::angel:
:klubun:
 

DeletedUser2863

Guest
spravně žačku pišiti jedničku:::)):::::)):::::)):::good:

No mě by ale zajimalo kolik lidí to počitalo :indián::indián:
 
Nahoru