• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Volby prezidenta na Westu.

Půjdete volit i do druhého kola prezidentské volby??

  • Ne, z kandidátů není ani jeden můj favorit

    Hlasy: 3 11,1%
  • Nevím, musím se ještě rozhodnout

    Hlasy: 1 3,7%
  • Půjdu, ale ani jeden není můj favorit

    Hlasy: 6 22,2%
  • Ne, prostě na to kašlu

    Hlasy: 6 22,2%
  • Ano, mám svého favorita

    Hlasy: 11 40,7%

  • Celkový počet hlasujících
    27

DeletedUser11063

Guest
A co čekáš, on to už Kalousek řekl, že pro Topku by bylo nejlepší teď položit vládů a udělat předčasné volby, dokud jsou lidi blblí po volbách prezidenta a jako slepí retardovaný fanatici následují a volí šišlu. 6e díky předčasným volbám mají šanci dosadit na premiéra šišlu a tak získat silnější fci než je ta prezidentská a vládnout zemi.
Ťeď mají šanci získat hlasy na úkor komunistů, protože si teď voliči říkají že stačí komunistický prezident - tak jak jim to pravidelně předhazuje (deutsche idnes a spol) - nemusíme tam mít ještě silnou komunistickou stranu. Díky tomu teď dočasně lidi zapomněli jaké *****oviny topka a spol prováděli a mají velkou šanci posílit. Čím delší doba od voleb bude tím více jim zase bude klesat popularita a tím méně křesel obsadí. Takže já bych se na jednu stranu ani nedivil, kdyby to položili - přeci jen topka je na to vy*****ná dost - to není lidem co jen dělají bububu ale budou skákat jak pískají protože se chtějí udržet u koryta (protože dle mého strana lidem tam nemá co dělat - využili díry v českých zákonech - jako správní "zločinci").

při volbávh do poslanecké sněmovny se volí hlavně strana a ta rozhoduje koho dosadí na ta křesla - tudíž křesla patří straně. Pokud chce ten poslanec přeběhnout či opustit stranu tak může ale tím by se měl vzdát fce, protože to jeko křeslo patří té dané politické straně a ona mu ho jen na to volební období propujčuje. Bohužel u nás toto neplatí - zde platí v politice nacpat si kapsy co nejvíce ať to stojí cokoliv :(
 
Já myslím,že by to nedali-Určitě TOP posílí,ale komáři se oblafnout nedají,voliči ČSSD snad taky ne a pochybuju,že by Š.emíci (odvodil jsem od šílenýho chemika),vyhráli volby.Potom bejvá zvykem,že sestavením vlády je pověřená vítězná partaj.
Ale,že něco šijou je jasný,jenom se asi nějak nemůžou šemíci domluvit,jak to prezentovat.
Brejlatej tvrdil,že bez vstupu do fiskální unie se nebude konat žádná koaliční smlouva,Švarc v přímým telefonátu zase blábolil,že když koal.sml.nebude,nic se neděje a vládne se vesele dál.
Evidentně jsou tou myšlenkou -Švarc na postu premiera- uplně hypnotizovaní.
mimoch.ta fiskální unie jsou zase mraky našich prašulí kamsi do zádele.
 

DeletedUser

Guest
myslím, že Kalousek jen dělá ramena, do parlamentu volí celá ČR nejen Praha, a tak to rozjetí Karlovci asi nějak zvlášť nevytrhnou a TOPka by stejně asi skončila v opozici (protože by neměla s kým vládnout, volby skoro uřčitě vyhrají Socani a ti by vládly s KSČM, nebo případně se Zemanovci - i když to by nejdřív museli přelést těch 5%). A co se toho fiskálního nesmyslu týče, je jedině dobře že to Nečas nepodepsal.
 

DeletedUser11063

Guest
Vyhrát nemusí - a nejspíše by nevyhráli - i když já osobně si zde jistý nejsem - protože dle všeho lidé hodně rychle zapomínají. Kdyby nezapomínali, tak by nemohli volit schwarzenberga na prezidenta. Kdyby vyhrál tak by byl vlastně odměněn za to, jak se jim podařilo v téhle zemi zničit i to poslední co fungovalo a rozkrást bez trestu ještě více peněz.
- Zatím to zde vypadá tak, že čím déle bude u moci tahle skupinka, tím větší šanci mají čssd s komunisty a popř Zemanovci (když se dostanou) po volbách na ústavní většinu a to by pak byl mazec - když by se to stalo tak už slyším topku a ods řvát že tu není demokracie, že tu nastává totalita, že budou vládnout silou a nerespektovat opozici,... - tedy že budou dělat to samé co dělají oni teď, ale oni to dělat mohou, zatímco jiný ne, protože oni jediný to dělají v zájmu dobrá (ale svých peneženek) :-D
 

DeletedUser

Guest
Pro knížete Jakl (klausův kancléř) složil písničku, je to parodie na Známku panku od Visacího zámku:)

Nechal si vyrobit placky s čírem
Myslel si že je to známka punku

Mluvil jako kdyby žvýkal housku se sýrem
Myslel si že je to známka punku
Chlubil se zámkem s mostem padacím
Myslel si že je to známka punku
Jenže si ho poplet se Zámkem visacím
Myslel si že je to známka punku

Ale holky říkaly
Že punk je jinde
Ale holky říkaly
No to snad není možný

V rodokmenu skrýval pěkný nácky
Myslel si že je to známka punku
Když to na něj prasklo chtěl rozdávat facky
Myslel si že je to známka punku
Povídal že hlupák je kdo za vlast umírá
Myslel si že to je známka punku
Podpírat se nechal od rudocha Dynstbíra
Myslel si že to je známka punku

Ale holky říkaly
Že punk je jinde
Ale holky říkaly
No to snad není možný

No ale kdo není
Boží nadělení
Nedělejme z voliče tupce
No ale kdo není
Boží nadělení
I plyšovej Karel má svýho kupce

Jukal na nás z novin jako hodnej strýček
Myslel si že to je známka punku
A kdo do něj viděl to prej je jen sýček
Myslel si že je to známka punku
Vždy mu všechno prošlo je takovej svůj
Myslel si že to je známka punku
Neznal ani starou pecku Kde domov můj
Myslel si že to je známka punku

Ale lidi říkali
Že punk je jinde
Ale lidi říkali
Že punk je jinde
Ale lidi říkali
Že punk je jinde

neznámý pankáč

http://www.novinky.cz/domaci/291789...al-nacky-myslel-si-ze-je-to-znamka-punku.html
 

DeletedUser

Guest
no je no. Pozitivní na volbách ale je, že spolu s Klausem odejdou i podivíni jako Hájek a Jakl (a nokonec i ten Weigel, ale ten se neprojevoval jako blbec, páč se myslím neprojevoval vůbec). Klaus mi bude někdy trochu i chybět (tvrdil, že globální otelování je lež a měl pravdu. Tvrdí, že EU je nedemokratická napodobenina Sovětského svazu a má svým způsobem opět pravdu, nebo ji spíš teprve bude mít.). Tento Jaklův poněkud trapný pokus o vtip beru jako jeho sbohem, už o něm snad neuslyším.
 
Ano schopnej stát.úředník má schopně úřadovat a nepolitizovat,což je myslím zrovna případ ,,Vajgla,,.Prostě konal to za co byl placenej a pokoj.Svědčí o tom i to,že si ho chtěl Zem.na Hradě nechat.
Jenom mě napadá v týhle souvislosti,že za Veškrny tohle dělal jakýsi ŠPAČEK a ten kafral taky do všeho. Co z toho plyne?
vajgl a špaček jedno jest a přesto každej jinej. :-D
 

DeletedUser

Guest
„Naprostá hanba je, s čím Miloš Zeman přišel ve druhém kole - přišel s naprosto estébáckým a fašistickým svinstvem a to se mu vymstí. Rudá a hnědá prasata táhnou lháře a demagoga na Hrad," sdělil známý režisér Jan Hřebejk v sobotu večer v Lucerna Mucic baru, kde příznivci Karla Schwarzenberga čekali na to, jak dopadne druhé kolo prezidentské volby. Problémem ale je, že to sdělil přímo do kamery televize Prima Family. Jeho vyjádření pak televize odvysílala večer v rámci hlavních večerních zpráv

Inu, co už s tím těď, že? Ale s tímhle by režisér Pelíšků a Musíme si pomáhat opravdu neměl lést do medií, jen se s tím, oprávněně, znemožňuje...
 
Inu, co už s tím těď, že? Ale s tímhle by režisér Pelíšků a Musíme si pomáhat opravdu neměl lést do medií, jen se s tím, oprávněně, znemožňuje...

Naopak, řekl pravdu. Žemanův štáb po prvním kole, nasadil opravdu pitomou a podpásovou akci. Rozhlašovali o Schwarzenbergově ženě že je fašistka má doma vyvěšené schwastiky. Žs Schwarzenberg sám nás chce zaprodat němcům. Dovětek k tomu tvoří inzerát v Blesku, kdy jde o nějakou parodii na jednání s Posseltam. Zeman sám řekl, že kníže jednal s předákem Sudetolandsmančaftu a při tom mu vyjádřil podporu nějaký hejtman z Rakouska.

Jestli toto nevidíš a myslíš si že o nic nešlo, pak jsi slepý. A jestli si myslíš že Hřebejk to řekl z nějakého vzetku, či z ješitnosti, pak jsi zaslepený úplně...
 

DeletedUser11063

Guest
MCBracey: možnosti že by nás Schwarzenberg zaprodal němcům i věřím, protože již v minulosti prohlásil, že teď není doba, aby prolomení Benešových dekretů prošlo ale že nadejde čas, kdy budou mít češi málo peněz a tím jiné starosti a ony dekrety řešit nebudou.

Ani jeden kandidát není svatý to je fakt - je fakt i to, že kampaň co nasadili potom zemanovci nebyla moc pěkná. Ale plně do dle mého vyrovnalo kampaň médii, umělců - "spíše rádoby komediantů", vědců či dalších fanatiků, kteří ze zemana dělali pomalu bratra Hitlera, Stalina či lenina a ze Schwanzenberga bratra boha.

Přímá volba prezidenta je pěkná věc, jenže to by musela mít nějaká pevně daná pravidla a ta by měla být pro všechna stejná = neexistuje aby kandidáta navrhovala politická strana a ten tak nepotřebuje 50 000 podpisů. Tohle je vlastně diskriminace, protože se tím říká, že ten koho dosadí politici, ať je to sebe větší vůl je lepší než ten kdo má podporu obyčejných lidí (jak u nás politické špičky ods a topky rády opakují - lůzy z ulice)
 
Umělci a média, ti byli sami za sebe, ať už popdporovali anebo brojili. vážně je rozdíl, mezi tím, co řekne oponent a soupeř i jeho tým, než to co hlásá divácká obec. Jestli někoho potopili, tak Fischera, za to jim skládám díky, je to sice licoměrné, ale výsledek předčí nějakou nesrovnalost.

Já Zemanovi dal v prvním kole hlas, byl to můj favorit, taky s ohledem na to aby se do úřadu nedostal někdo chaotický. Ve svém okolí jsem nenápadně popichoval k jeho volbě. Všichni byli vlažní, ale po výsledku prvního kola, už to bylo jinak a Zeman byl kámoš největší. A dost lidí mi pak říkalo, že "jsme" volili dobře. Začali vykládat o sudeťácích a EU, před tím nevěděli že něco takového existuje. Divil jsem se kde to všechno vzali.

Sám jsem (do prvního kola) nezaznamenal mnoho negativního proti Zemanovi. V podstatě nic, probírali se hlavně outsideři (Okamura, Franz) a taky favorit Fischer. Brácha povídal, že na nějakých portálech do něho (hlavně po prvním kole voleb) a do některých ostatních šijou, nevím jak je to hodnotné, kdo to navštěvuje a jak moc to ty lidí ovlivní. V televizi byli celkem kulantní, v tisku taky. Akorát pár intelektuálů furt omílalo liberální kandidáty, až mi bylo mdlo.

Kdyby Zeman nic z toho co prováděl v kampani neudělal, tak proti němu nemůže mít nikdo půl slova. Ale bohužel, má toho na triku dost a pokud se někdo ozve, tak si nezadá. Navrch k němu hned po volbě příjde Šlouf, řekne že se od sebe nikdy neodloučili, že to akorát hráli. A hned začne vykládat, jak je třeba počínat při dostavbě Temelína, kdy chce upřednostnit ruského dodavatele. Tak si myslím, že je třeba i u něj otevřít oči...
 

DeletedUser

Guest
Naopak, řekl pravdu. Žemanův štáb po prvním kole, nasadil opravdu pitomou a podpásovou akci. Rozhlašovali o Schwarzenbergově ženě že je fašistka má doma vyvěšené schwastiky. Žs Schwarzenberg sám nás chce zaprodat němcům. Dovětek k tomu tvoří inzerát v Blesku, kdy jde o nějakou parodii na jednání s Posseltam. Zeman sám řekl, že kníže jednal s předákem Sudetolandsmančaftu a při tom mu vyjádřil podporu nějaký hejtman z Rakouska.

Jestli toto nevidíš a myslíš si že o nic nešlo, pak jsi slepý. A jestli si myslíš že Hřebejk to řekl z nějakého vzetku, či z ješitnosti, pak jsi zaslepený úplně...

Ono otázku s Benešovými dekrety neotevřel ani jeden z kandidátů, ale Moravec (po volbách přiznal, že se ptal proto, že na dekrety se prý ptali diváci), je tedy nesmysl, že je to Zemanova práce, jen to pak - a pravda "nekorektně" - využil. Za tu nacistku se omluvil a vlastně to nerozhlašoval, jen byl odkaz na nedůvěrohodný zdroj na jeho stránce a Zeman o tom kdesi mluvil velmi vyhýbavě, nejvíc to rozmázly hlavně média. S inzerátem v Blesku nemá Zeman nic společného, a je trochu přes čáru, že mu to chceš připsat na triko. Za Posseta se omluvil též (prý citoval blisty, na kterých to ovšem nebylo - pravda to byla podpásovka).

Zemanův Šlouf je věčné téma a je pravda, že nevím jak moc se na Zemanově kampani podílel. Ona ruská firma, která by měla dostavět Temelín je aspoň rusko-česká, kdežto ty ostatní firmy, které by měli dostavět Temelín jsou německé, americké nebo čínské. Je jasné, že ať už Temelín dostaví kdokoliv, tak z tama vyletí hromada peněz do kapes nějakých soukromníků, lobbystů, kmotrů a politiků, jen záleží na tom, kteří kmotři se na tom "napasou". V tomhle nevidím transparentnost a čistou hru, ať už to staví kdokoliv.

Z knížete zase šikovný marketing vytvořil pomalu nestraníka a "cool" dědu s čírem, Kalousek byl po celou dobu zalezlej někde v noře a moudra začal rozdávat až po volbách - to snad není lež?

Mně spíš vadí podporovatelé (obou), kteří "nám volům" říkají koho máme volit, myslím, že voliči by se měli rozhodnout sami a neměli by dát na někdy až propagandistické volební spoty (viz třeba Menzl, Vetchý, Svěrák a EDITT2 třeba písnička od PEN klubu je vážně lahůdka [SPOIL][YOUTUBE]kYDrE6Fy7fI[/YOUTUBE][/SPOIL]
jistě mají právo na svůj názor, ale někdy si až říkám, jestli jim to někdo neplatil, páč ono vytvoření toho videjka na YouTube taky něco stojí. Kníže s Bakalou vlastní Respekt, a tak se není čemu divit koho Respekt podpořil, stejně jako Hospodářské noviny (vlastněny Nemeckým vydavatelstvím, akcionářem je i Bakala - mimochodem hlavní spozor TOPky), zajímavé je že relativně nestranná MF Dnes (otevřeně nepodporovala nikoho) je ze stejné stáje jako HN. Rozčilují mně i "mediální zkratky", že Zemana volily hlavně chudí a nevzdělaní venkované, zatímco úspěšní, bohatí a inteligentní volly Karla - což je zavádějící nepravda, volič Zemana se tak za svůj hlas vpodstatě stydí, zatímco Karlův volič je IN, smutné.

Nejsem Zemanovec v 1. kole jsem ho nevolil, ve 2. kole jsem ho volil jen proto, že jsem nechtěl "Karla", kdyby byl v duelu ve 2. kole snad kdokoliv jiný (teda kromě "exotů" pochopitelně:), tak bych nejspíš volil proti Zemanovi.

EDITT: Hřebejk se za svůj výrok už "omluvil", respektive vysvětil jak ho myslel http://nazoryakomentare.blog.idnes....k-Nerekl-jsem-nic-o-volicskych-prasatech.html
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
Zemanův Šlouf je věčné téma a je pravda, že nevím jak moc se na Zemanově kampani podílel. Ona ruská firma, která by měla dostavět Temelín je aspoň rusko-česká, kdežto ty ostatní firmy, které by měli dostavět Temelín jsou německé, americké nebo čínské. Je jasné, že ať už Temelín dostaví kdokoliv, tak z tama vyletí hromada peněz do kapes nějakých soukromníků, lobbystů, kmotrů a politiků, jen záleží na tom, kteří kmotři se na tom "napasou". V tomhle nevidím transparentnost a čistou hru, ať už to staví kdokoliv.
Co se týká Temelína, tak tam by byla z mého pohledu lepší ta Ruská firma - přeci jen by to byla "stejná technologie a stejný princip" jako zbytek temelína a ne půlka ruská a půlka americká - každý chce použít něco jiného. Nehedě na to, že Amíci tu navrhují něco co sami nemají odzkoušeno a teprve to zavádí jako novinku - že by nás chtěli využít jako králíky? Princip co chtějí amíci teď staví ještě Čína - nikdo jiný to nemá a ani to nestaví.. A té Americké moc nevěřím - nevím zda to je či není pravda, ale když údajně použili tyče pro reaktor z USA, tak se jim začaly různě kroutit, že byly nepoužitelné.
 

DeletedUser9371

Guest
Ono se dá zvyknout na všechno. Zatím relaxuje a čelí kritice za to, že kouří cigarety všude, kde se objeví. :D
 
Já taky kouřím všude(většinou mě to ale rychle zatrhnou),věc se má tak,že jsou pořád stejně drahý cigarety) a lacinější by nebyly ani pokud by si rychtoval inaugurační projev Švarc.
Čili národ se pobavil a nyní zase začne myslet jak vydělat na chleba. Jenom media nás pořád budou krmit bejkárnama.
 

DeletedUser9371

Guest
No já kouřím jako fabrika, jenom "pampelišky" (stařeny bez filtru). Ale ohleduplně, neomezuji nekuřáky ani v práci, v restauraci u jejich jídla, na zastávce autobusu či tramvaje. Prostě jdu "čadit jinam". Ale těch "keců" okolo toho ? Já prostě třeba do nekuřácké restaurace nejdu. A když prská nekuřák v restauraci kuřáků ? To mě pobaví, jako ty nesmyslné "plenty", co oddělují nekuřáky od kuřáků. To je jen tahání peněz z majitelů hospod, stejně tak jako "tupé", hygienické předpisy v restauracích.
Stejně tak bych se rád dožil doby, kdy bude zákaz kouření v restauracích, to bude ekonomický masakr a hospody jdou ke dnu, včetně ekonomiky tohoto státu, žijící nejvíce z cigaret a alkoholu. Totální hňupovina.
Čech to stejně obejde, jako třeba s "Mexičany ze Žižkova". Osobně jsem byl před Vánocemi svědkem super akce v jedné vesnici u Velvar. Nešla mi najet plynová kotelna do provozu. Malá vesnice, pošta, jeden malý obchod a bývalá restaurace RaJ. Šel jsem prostě zchladit vztek. Venku postávali "Mexičani" a pili lahvové pivo. Vevnitř ani jeden. Prostě tam měli zákaz vstupu, ale tak, že to sice byla restaurace, ale jako sport bar pro členy nějakého oddílu. Tak jsem nakoukl dovnitř, jestli by bylo kafe. Hned mě zvali dál, pro mě pozvánka byla. Na stůl mi "pingl" pleskl cedulku člen klubu vzhledem k barvě mé pleti a bylo vymalováno. Pro "Mexikány" bylo plno, nebylo další volné místo pro člena klubu. Ani jsem dodnes nepátral, jestli to je zákonné, ale v každém případě zajímavé.

No a Zeman ? No hold je to kuřák. Ale komu to prostě vadí ? Tak by je tím neměl obtěžovat i když tady bude šachovat jako prezident. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Krosno, tleskám. Jsi jeden z mála kuřáků, kteří berou ohled na nekuřáky. Setkal jsem se s různými případy, od kouření na zastávkách (kde se to ještě dá přežít) až po "vykuřování" na záchodě v bytovce (stoupačkou to jde samozřejmě všechno nahoru). Pro nekuřáka nic moc příjemného.

P. S. Můžu vědět, o kterou vesnici se jedná? Bydlím relativně blízko.
 
Nahoru