• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

VYKRÁDÁNÍ TRHU

Ahoj,zdravím a podávám návrh na zavedení ochrany na trhu!!!

Je to nezmar a nedá se proti tomu nikterak bránit,šmejd se najde vždy a nechápu proč support a INNO nemá žádné páky k zjednání nápravy
Chcete investice,tak mi je ochraňujte!!!
Takoví jako m1ronn sem prostě nepatří,není jediný,ale je dle mne nejznámější svým spamováním a okrádáním snad na všech servrech.

Stačilo by do okénka "POZNÁMKY K DRAŽBĚ" zajistit nějaký kód,symbol...asi jen na nick to nepůjde,lidi tam vypisují i slohy,ale prostě něco což by tento obchod chránilo a byl vybratelný jen dotyčnou osobou.
Stalo se mi to vícekrát a opravdu to znechutí hru :(

Děkuji zdraví Caleb
 

DeletedUser11928

Guest
Me nikdy nikdo neokradl. Proste si davej pozor a nacasujte si to.
 

Pawn

Člen týmu
Já nevím trh je tu od 2013+-(?) a hráči s tím dokázali hrát doteďka, z mojí zkušenosti pokud jsem cokoli měnil/prodával a oba jsme byli připraveni tak aby to štípl někdo třetí bylo prakticky bez šance. (A pokud se druhá osoba domluví s někým třetím tak ani "symbol" ti nepomůže proti tomu aby tě okradli.)
Pokud i tak tak jediný způsob jak udělat obchod bezpečnější a nechcete riskovat veřejný trh i tak, je třeba jít do společného města na ten obchod a poté pouze přes městský trh věci přeházet/prodat.
 

Symphie

Člen týmu
Support nezodpovídá za ztrátu věcí z trhu. Celá situace je ukotvena v pravidlech hry. Ano, možná by to stálo za zmínku, ale existuje městský trh, jak už bylo řečeno.
 

Symphie

Člen týmu
Ačkoliv podal návrh, zároveň to beru tak, že si stěžuje, že nemáme žádné páky na podobné výkuky, takže si nemyslím, že to bylo mimo téma. Jak již bylo řečeno, za tohle si každý hráč nese odpovědnost sám, je to již od pradávna zavedeno do pravidel hry, se kterými by měl být každý seznámen a dávat si při obchodování pozor, např: obchodováním na městském trhu. A taky jsem uvedla fakt, že by to nebylo na škodu. Takže mě prosím nechytejte za slovo.
 
Já nevím trh je tu od 2013+-(?) a hráči s tím dokázali hrát doteďka, z mojí zkušenosti pokud jsem cokoli měnil/prodával a oba jsme byli připraveni tak aby to štípl někdo třetí bylo prakticky bez šance. (A pokud se druhá osoba domluví s někým třetím tak ani "symbol" ti nepomůže proti tomu aby tě okradli.)
Pokud i tak tak jediný způsob jak udělat obchod bezpečnější a nechcete riskovat veřejný trh i tak, je třeba jít do společného města na ten obchod a poté pouze přes městský trh věci přeházet/prodat.
A to je právě ono,netuším kdo jej vzal do města,ale krádež byla přes město.
 
Takže znova...nebudu kontrolovat kdo je na městě a kdo koho přijal...to se pak budu zaobírat jen touto činností a ne hrát :(
Ke krádeži došlo na městském trhu!!!
A co mne nejvíce štve,že ani nemáte páky tomuto počínání udělat přítrž.
Sakrblé pokud je někdo "šmejd" a je to o něm známo tak s tím nejste schopni nic udělat???
Tento hráč je profláklej na 4 servrech co hraji...na SK servrech se tím i chlubí - https://prnt.sc/w80vza
To je to oč tu běží...

Co s tímhle chceš udělat???Někdo jej vezme na město a on ti to během pás sekund sebere???Byl to mžik!!! https://clip2net.com/s/4al7ogU
Takže jen utřeš a tomu by se dalo zabránit do budoucnosti!!!
Prostě vytvořená ochrana vložených věcí pro určitou osobu.To opravdu nevidím jako nějaký velký problém ve vytvoření a jen si mejt ruce že udělám kluzulku o nezodpovídání za trh :(
Ale co podporujme šmejdy a zloděje,jsme jen platící ovce :(
 
Když se spustila Vánoční tombola, tak jsem měl možnost sebrat asi tři relativně drahé věci za prodejku jenom během toho, co jsem házel mé věci na trh, takže to opravdu jde. Navíc, když u toho hráči sedí třeba hodinu a poctivě aktualizují trh. Osobně se mi však také nikdy nestalo, že bych byl okraden, ale tento návrh prodeje na heslo bych uvítal.
 

DeletedUser19291

Guest
jj tak zacnime vsetci kradnut nech s tym INNO zacne nieco robit :D Naco byt aktivny cez event za nuggety/upd? Vsak staci 1 den refreshovat trhy ked to daju drazit a hned mam na veci na 2 :D

Dalsi event som pripraveny :D
PS necakajte ze vam nieco vratim
 
Pokud měníte s někýmu komu věříte, tak je nejsnazší dát vyvolávací cenu minimálku a okamžitou 1M a posílat si ten milion tam a zpátky, poplatky jsou stejný a za mega vám to nikdo neukradne. Jinak by samozřejmě bylo super prodávat na jméno, ale myslím, že by to z hlediska programování nebylo tak jednoduchý, jak se tady někteří tváří.
 
Ahoj,zdravím a podávám návrh na zavedení ochrany na trhu!!!

Je to nezmar a nedá se proti tomu nikterak bránit,šmejd se najde vždy a nechápu proč support a INNO nemá žádné páky k zjednání nápravy
Chcete investice,tak mi je ochraňujte!!!
Takoví jako m1ronn sem prostě nepatří,není jediný,ale je dle mne nejznámější svým spamováním a okrádáním snad na všech servrech.

Stačilo by do okénka "POZNÁMKY K DRAŽBĚ" zajistit nějaký kód,symbol...asi jen na nick to nepůjde,lidi tam vypisují i slohy,ale prostě něco což by tento obchod chránilo a byl vybratelný jen dotyčnou osobou.
Stalo se mi to vícekrát a opravdu to znechutí hru :(

Děkuji zdraví Caleb

Plne s tebou súhlasím.Niekto nemá toľko času tuto vysedávať a hlavne sa zosúladiť s iným hláčom.
 
Ahoj teď jsem si všiml vlákna které Symphie uzavřela...
Podvodník m1ronn/mir0nn

Drahá supportko,to není cesta řešení uzavřít vlákno,odkaz jednat se supportem je jaksi k ničemu,neb není si nač stěžovat protože vykrádání a trestání podloudníků žádné pravidlo neumožňuje :(
Co vše potřebujete vědět??
Že je profláklej zlodějinou,podvody a bůh ví čím ještě ví dost lidí a co ti co to nevědí,ti prostě padnou někdy zase do pasti tohoto vykuka :( ...není zde pak i pravděpodobnost multi účtu?
Škodí na CZ servrech,škodí na SK servrech a poctivý hráč jen zapláče nad prodělkem a pomoci se nedovolá!!!!

Tak zde dávám i vizitku z SK ;) https://prnt.sc/w80vza Opravdu potěší,že maj ochranu zloději :(
 
Caleb, patřím do těch blbých, co byl již několikrát okraden více hráči. Obrana proti tomu neexistuje.

jak se píše výše: jediná obrana je město/aliance.
má to i své nevýhody - musíš si být 100% jistý, že někdo "omylem" nevezme zloděje do města. Pokud se to podařilo, tak by ti náhradu za ty věci měl dát ten, kdo ho do města vzal.

doporučení:
1)být ve městě, kde jsi obklopen lidmi, kteří si jsou vědomi tohoto nešvaru a bez předchozí domluvy do města nikoho nevezmou.
2)pokud obchoduješ napříč světy, tak pouze přes tobě známé hráče- mít pár hráčů o kterých víš, že ti převedou věci/peníze a můžeš jim věřit.
3)nedávej na trh první (m1ronn se mnou obchodoval několikrát a když dával první on, tak obchod proběhl úplně bez problémů) .
4)být si vědom, že při jakémkoli obchodu se může něco zvrtnout a o věci přijdeš (při převodu 10M to bolí víc, než 20 obchodů po 500K - je to otrava, ale nepřijdeš případně o tolik..)

bohužel tohle od supportu ošéfovat nejde. již dříve jsem někde viděl návrh, že by stačilo mít i opačný trh. ne jen prodávat věci a kupovat, ale dávat na trh peníze a když máš předmět, tak hned vidíš, kdo za něj nabízí kolik peněz a pak to přijmout. Sice by se to dalo zneužívat na "ukládání" peněz na trh a ne do banky, ale kdyby byly větší poplatky, tak by to šlo.

asi vše.. :) Pěkný sváteční večer. Edai
 
Caleb, patřím do těch blbých, co byl již několikrát okraden více hráči. Obrana proti tomu neexistuje.

jak se píše výše: jediná obrana je město/aliance.
má to i své nevýhody - musíš si být 100% jistý, že někdo "omylem" nevezme zloděje do města. Pokud se to podařilo, tak by ti náhradu za ty věci měl dát ten, kdo ho do města vzal.

doporučení:
1)být ve městě, kde jsi obklopen lidmi, kteří si jsou vědomi tohoto nešvaru a bez předchozí domluvy do města nikoho nevezmou.
2)pokud obchoduješ napříč světy, tak pouze přes tobě známé hráče- mít pár hráčů o kterých víš, že ti převedou věci/peníze a můžeš jim věřit.
3)nedávej na trh první (m1ronn se mnou obchodoval několikrát a když dával první on, tak obchod proběhl úplně bez problémů) .
4)být si vědom, že při jakémkoli obchodu se může něco zvrtnout a o věci přijdeš (při převodu 10M to bolí víc, než 20 obchodů po 500K - je to otrava, ale nepřijdeš případně o tolik..)

bohužel tohle od supportu ošéfovat nejde. již dříve jsem někde viděl návrh, že by stačilo mít i opačný trh. ne jen prodávat věci a kupovat, ale dávat na trh peníze a když máš předmět, tak hned vidíš, kdo za něj nabízí kolik peněz a pak to přijmout. Sice by se to dalo zneužívat na "ukládání" peněz na trh a ne do banky, ale kdyby byly větší poplatky, tak by to šlo.

asi vše.. :) Pěkný sváteční večer. Edai
Ahoj a plně souhlasím,tvůj příspěvek je spíš pro další naivní ohledně obchodování :)

1)to je to co jaksi nejde uhlídat,městská kronika funguje bohužel pouze na týden staré zprávy a především se plní oznámením o stavbě kostela :(
To je další nešvar který mne štve...proč není historie města zaznamenáma od jeho počátku a proč chodí telegramy,že někdo postavil město,toto je zajímavé při výstavbě a samo by to mělo mýti svou vlastní složku.
2)nejsem nijaký kšeftman,většinou věci i výrobky raději měním a jen pokud možno s lidmi které znám
3)to je má zásada brát první,já šmejd nejsem :)

Ale díky :)
 

Symphie

Člen týmu
Tak ještě jednou a naposledy, situace ve hře se má hlásit formou tiketu, nikoliv fóra a pokud vím, tak situace s Mir0nnem se řeší. Jsou svátky, takže si myslím, že momentálně chce každý být se svou rodinou. Držte se tématu návrhu, nikoliv kdo koho okradl (ačkoliv to s tím souvisí), jak hru hraji nebo ne. Zde se řeší pouze a jedině návrh - a to zavedení nějaké ochrany na trh, vše ostatní bude bráno jako spam.

EDIT - nikde jsem teď nenapsala, že to je v rozporu s pravidly, odkázáni na tiket systém je proto, aby se situace mohla řešit přímo s Miko.
 
Nahoru